Φημες για συναυλιες #2

κοιτα, με καλη παρέα στο τρένο η ώρα περνάει στο άψε-σβησε! Μετα το live πρεπει να σκοτωσεις την ωρα σου και μετα πας σταθμο και παιρνεις το τρενο της επιστροφης! Δεν ειναι τραγικα τα πράγματα! Βέβαια φταίει και η ηλικια που ειμαι και η τρέλα που εχω στο κεφάλι μου! :stuck_out_tongue:

δεν ηξερα που να το ποσταρω, αλλα το κανω εδω

http://www.70000tons.com/home.htm

metal κρουαζιερα!!!

κωλοφαρδοι αμερικανοι!!! :):slight_smile:

κανα νεοτερο για manowar κανεις?

[SIZE=“5”]rolling stones[/SIZE]ετοιμαζουν τουρ το 2013.το τελευταιο λενε,επιστρεφει και ο μπασιστας.μαλλον θα σταματησουν και την ενεργο δραση.αμα κανουν παγκοσμια περιοδεια σε σταδια κτλπ.λογικα θα παιξουν και εδω.απο τη live nation.

μαλλον το 2013,αν θα ερθουν.για τι βλεπω στο τουρ του 2012 οτι Νοεμβριο και μετα πανε Αμερικη.

Kαλα για Stones με την κοινη λογικη κοβω το χερι μου οτι θα ερθουν

Ούτε καν πέος δεν κόβει. Φλώρος

ε, ο,τι έχει ο καθένας

Astaldo ξερασε τα ολα, τι ξερεις για Manowar?

Ναι ρε Astaldo, ξερασε τα όλα!

Btw, περιμενουμε 3 συναυλιες Firewind των Δεκέμβρη στην Θεσσαλονίκη και 1-2 Αθηνα!

παίζει τίποτα για scorpions το φθινόπωρο?

βλέπω 17 Οκτωβρίου Σμύρνη, 19 Κωνσταντινούπολη και μετα 27 Οκτ. στο Lviv (Ukraine). μήπως γίνει κανα καλό στο ενδιάμεσο?

ε λογικα. νομιζω οτι φημες καπου τον φλεβαρη ηθελαν συναυλια στην Ελλαδα τον Μαιο αλλα τελικα επειδη δεν εκατσε θα ερχοντουσαν τον Οκτωβρη. παιζει και να κανω λαθος ομως

:!::!::!:

www.vai.com/

Αυτό πως και δεν έχει σχολιαστεί??? Ή δεν το έχω πάρει χαμπάρι εγώ? :?

8O 8O 8O

Και σκεφτόμουν το πρωί ότι έχω να τον δω 7 χρόνια!!!

πλακα κανεις

αυτα ειναι!!! :slight_smile:

ΟΧΙ ΦΑΖ ΓΑΜΩ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΣΑΣ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ VAI ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ 'ΝΑΙ Ο ΗΧΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ…

  • Να κλείσω εισιτήρια για Manowar στη Βαρκελώνη;

  • Όχι. Περίμενε λίγο ακόμα.

:wink::wink::wink:

:bounce::bounce::bounce::bounce: