Φημες για συναυλιες #2

ΧΥΝΩ ΚΟΛΙΕΔΕΣ!!!

…ο τύπος θά’χει, λογικά, έναν πολύ καλό ηχολήπτη, και θά’χει ικανοποιητικό ήχο εκεί μέσα:):!:

Ο καλος ηχος ειναι συνδυασμος ηχοληπτη αλλα ΚΑΙ ηχητικης του χωρου. Γι’ αυτο εχω τις αμφιβολιες μου.

Μίλα ωρε. Τι ξέρεις?

80% ηχολήπτης
10% μηχανήματα
10% ηχητική χώρου

Και πριν διαφωνήσεις για τα ποσοστά, σκέψου. Ένας καλός ηχολήπτης ακόμα και με κακό χώρο και κακά μηχανήματα θα το σώσει…

Ότι η περιοδεία των Manowar Ευρώπη θα κρατήσει από 3/10 έως 3/11 και έχουν ανακοινωθεί συναυλίες από 9 έως 26.

Αλλά για Ελλάδα σίγουρα δεν ξέρω ακόμα

Ο ασταλδος ειναι λερα,να τον ακουτε:-P

Ξέρει και μας δουλεύει, το πιστεύω…εμένα με καίει ώρα αν θα κλείσω για εξωτερικό ή όχι.

Θα πας εξωτερικο αν ερθουν κι εδω η οχι;

Αν έρθουν εδώ, 99% δεν πάω εξωτερικό.

Περιμενε λιγο ακομα τοτε,μη βιαστεις.απο οσο ξερω θα παιξουν σιγουρα βουλγαρια,οποτε σε βολευει καλυτερα απο θεμα εξοδων.(αν δεν ερθουν εδω)

Αν ήξερα σίγουρα πραγματικά θα στο έλεγα. Μου είπαν αυτό ακριβώς που έγραψα! Τώρα αν δεν με πιστεύεις ε sorry

Ναι ρε, κουλ!

Τυχαία, βρήκα αυτό εδώ, για όσους ενδιαφέρονται.

[SPOILER]

Περιοδεία σχεδιάζουν για τα 50 χρόνια τους οι θρύλοι του hard rock, Rolling stones.

Πληροφορίες απο μεγάλη εταιρεία διοργάνωσης συναυλιών στην Ελλάδα αλλά και στη Μεγάλη Βρετανία αναφέρει οτι μέσα στο πρόγραμμα της υπο διαμόρφωση σούπερ περιοδείας βρίσκεται και η Αθήνα η οποία μάλιστα θα είναι και η μόνη πόλη των Βαλκανίων που θα επισκεφθούν.

Φαίνεται το πείραμα του Roger Waters λειτούργησε πολύ θετικά…

Αναμένουμε μέχρι την επίσημη ανακοίνωση.

Επίσης οι ίδιες πληροφορίες αναφέρουν οτι πιθανό είναι αυτή η περιοδεία να είναι και η τελευταία ενός απο τα μεγαλύτερα σχήματα στην παγκόσμια σκηνή εδώ και 50 χρόνια.

diaforetikimatia.blogspot.gr

[/SPOILER]

Ίσως να κατάφερνε να με πείσει το άρθρο, αν δεν έλεγε ότι η Αθήνα θα είναι η μόνη βαλκανική πολη που θα επισκεφτούν. Τολμώ να πω ότι τα τελευταία χρόνια τα βαλκάνια έχουν ανέβει ΠΟΛΥ όσον αφορά τον συναυλιακό χάρτη([B]βουλγαρία, κροατία, σερβία, σλοβενία[/B]), ακόμα και η[B] κωνσταντινούπολη[/B] έχει αξιοσέβαστα φεστιβάλ(στα βαλκάνια είνα, άρα μετράει ως βαλκανική πόλη). Ίσως να μας έχουν ήδη ξεπεράσει τα βαλκάνια όσον αφορά τις συναυλίες, οπότε, το άρθρο δεν με πειθει…(άσε που είναι και πολύ νωρίς για να ξέρουμε ημερομηνίες και πόλεις από τώρα)

να μν γινει το κακο λεω εγω… :stuck_out_tongue:

η προσελευση δεν ειναι υποχρεωτικη…:slight_smile:

μακαρι.θα γινει sold out σε χρονο ντε τε.

Αν και το θεωρώ πολύ πιθανό να έρθουν (μας το χρωστάνε) η συγκεκριμένη είδηση μου φαίνεται πολύ μπαρούφα

καλα μην ελπιζεις εκει,εδω εμεις χρωσταμε σε ολο το πλανητη και ειμαστε στ’αρχιδια μας.