Φημες για συναυλιες #2

ο Bon Jovi το ξερει;;;

LOL. Τόσες μαλακίες μαζεμένες σε ένα κείμενο δεν έχω ξαναδεί!!!

μπουχα χα χα χα… μας ξεβιδωσες στο γελιο…

kala edw o typos leei oi bon jovi episkefthkane ton canada to 2012…ante kala pes tou…makari pantws…

το μονο επισημο που υπαρχει μεχρι στιγμης ειναι αυτο(Με νέο δίσκο, αλλά και άλλη μια παγκόσμια περιοδεία θα υποδεχθούν το νέο έτος οι Bon Jovi. Το μέλος του συγκροτήματος, Ντέιβιντ Μπράιαν, μιλώντας σε εκδήλωση στη Νέα Υόρκη, δήλωσε ότι τον Ιανουάριο κυκλοφορεί ο νέος δίσκος των Bon Jovi, αλλά και ότι το συγκρότημα «βγαίνει στον δρόμο» για ένα χρόνο, αφού θα επισκεφθεί 30 πόλεις και θα δώσει 110 συναυλίες. Η Ελλάδα θα είναι άραγε μέσα στο πλάνο; Υπομονή μέχρι του χρόνου.)

http://cityportal.gr/articles_det1.asp?article_id=40073

Πραγματικα είναι πολυ δυσκολο να έρθουν, πόσο μάλλον να ερθουν και Θεσσαλονικη! Και οι πηγες (κατα την γνωμη μου) δεν ειναι καθόλου εγκυρες!

ama exw thn eykairia 8a rwthsw stis 20 tou mhnos ton sambora an mporesw kai 8a sepw steven.

ωραιος! αλλα ρε 'σεις μην τρεφουμε αυταπάτες! Τουλάχιστον για Θεσσαλονικη/Β.Ελλαδα το θεωρω απίθανο! Αν ειναι να γινει κατι, θα γινει στην Αθηνα!

Ναι και να δούμε πάλι τι περσινή μαλακία. No thx

εγω δεν ακουσα runnaway.μονο γιαυτο το κομματι πηγα.:frowning:

Η φάση θα είναι πάλι η μεγαλύτερη συναυλία της χρονιάς όπως red hot chill peppers και ALLEGRIA;;;
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν είχε 40αρες να πετάνε γαρύφαλλα στους rhcp όμως…[B]bon jovi-rhcp (1-0)[/B] :lol:
μεγάλη συναυλία χωρίς γαρύφαλλα δεν ορίζεται…θα πέσει ο ουρανός στα κεφάλια μας δηλαδή…

αυτο το ειχα ξεχασει τελειως, το ειχα θαψει βαθια στη μνημη μου… τρελο ξεφτιλικι…

δε νομιζω οτι υπαρχει θεμα παντως, σιγα μην ξαναερθει εμπορικη μπαντα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα… ουτε τους μισους δε θα μαζευε…

ναι ρε γμτ, χάλασε την trueίλα του μποτζόβη. ντροπή :!:

και αυτο που κολλαει τωρα ασουμε? δε μιλαμε για τρουιλα αλλα το γαρυφαλο παραπαει…

κολλάει στο ότι ο τζόβι είναι υπερεμπορικός ,δε νομίζω οι σκυλάδες να του χαλάνε το image.

δεν ειναι θεμα εμπορικοτητας, οι πεππερς ισως ειναι πιο εμπορικοι αυτη τη στιγμη… απλως ο τζοβης εχει στο κοινο του και μιλφαρες που τρελαθηκαν που θα τον εβλεπαν στο ενα μετρο και το ξεφτιλησαν το θεμα οσο δεν παει…

πάντως μην αγχώνεσται δεν είναι ελληνικό το φαινόμενο. το έχω δει και αλλού.

Δε ξέρω τι λέτε εσείς, πάντως το αλεγκρια γαμαει!!!