Φημες για συναυλιες #2

δεν έχω ακούσει απολύτως τίποτα, αλλά πιστεύω ότι θα ανακοινώσει ο Νίκος ο Σπηλιάς ημερομηνία για Ελλάδα. Έτσι όπως είναι τα πράγματα μάλλον το πάνε για σιγουράντζες οι διοργανωτές, και τα Κακά Σπόρια μαζεύουν πάντα κόσμο. Άρα αν κρίνουμε από τις ήδη υπάρχουσες ημερομηνίες, θα περίμενα να περάσουν από δώ μέσα Ιουλίου. 8)

πω ρε πούστη έτσι και τον χάσω πάλι…

16/17 Μαιου Swans σε Θεσσαλονικη/Αθηνα. Οσοι τους ειχατε χασει την αλλη φορα, μην κανετε το ιδιο λαθος.

:bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce:
:!::!::!:

Καλως χοροπηδας, για σιγουρο το διαβασα :).

τέλεια, εγώ ψιλοείχα βρει άκρη για την Πόλη και απλά έπρεπε να μαζέψω κάποια λεφτά.

άκυρο όμως, μακάρι να έχεις δίκιο

Βασικα σιγουρο ειναι.

http://younggodrecords.com/live-shows

<3333333

kanas tyropolhs ellhnas diorganwths 8a ferei Hammerfall?Whitesnake?Journey?Twisted Sister?Motorhead?..mallon maiden 8a doume…

Hammerfall αχχχ, ακόμα έχω την ελπίδα ότι κάποια στιγμή θα τους δω ελλάδα…

Εγω ελπίζω για Μοτορχεντ και Τουιστεντ Σιστερ! Αλλιως βουρ στο εξωτερικο! Σχεδον φθηνοτερα μας βγαινει!

άντε να κλείσουν μεγάλα ονόματα, να πουλήσεις κανά εισιτήριο και καμιά υπογεγραμμένη αφίσα

εξωτερικο φιλε μου. θα τους δεις με αλλες 30 μπαντες σε ενα φεστιβαλ και δε μας νοιαζει που δεν τους φερνουν ελλαδα. κι εγω εξω τους ειδα. καλα τα λεει ο παρααποπανω. mixalis_purple γινεσαι κακος. ασε το παιδι να κανει τις μπιζνες του, αφου εχει πει πως το αγαπαει και το κανει.

Τι θα λέγατε ΑΝ ερθουν μεγαλα ονοματα να κοιταξουμε να περασουμε εμεις καλα και ο καθε άλλος να κανει ό,τι θέλει; 8)

Tι γαμάτο που θα ήταν το πακετάκι Journey-Whitesnake-Thunder…
Όνειρα θερινής νυκτός βέβαια,να χαμε να λέγαμε:(

Όχι άλλα live Whitesnake σαν support…μη λέτε μαλακίες…

Σαφώς και τους προτιμώ μόνους τους,αλλά μιας και υπάρχει ήδη το πακέτο για Αγγλία το λέω.
Γιατί για να δούμε και Journey και Whitesnake ξεχωριστά δεν το βλέπω…

Οχι αλλο playback Whitesnake.

Playback? Μου φαίνεται δεν τους είδες με Judas Priest το 2011 :lol:

Γιατί πολύ απλά, οι Whitesnake δε θα είναι το πάνω-πάνω όνομα, και η μόνη headline συναυλία τους εδώ ήταν το 03 στο λυκαβηττό που πήγαινα δημοτικό. Στα παπάρια μου τα co-headline και αυτές οι βλακείες. Ας έρθουν χώρια, άλλωστε σιγά το τρελό κοινό που έχουν οι Journey δώθε. Πολύ πολύ μικρότερο απ’ τους θεούς…:slight_smile:

Παντελή, είσαι φάουλ. Τρελό στουντιακό πείραγμα στα λάιβ cd-dvd αλλά playback όχι. :slight_smile: