Φημες για συναυλιες #2

Εγώ ξέρω αλλά δε σου λέω.

και μια πατάτες για support?

όχι πατάτες γιατί παίρνω λιποδιαλύτες.

Πάντως το όλο θέμα με το Bruce Springsteen φαντάζει εντελώς γελοίο. Δηλαδή να χρυσοπληρώσουν οι διοργανωτές έναν καλλιτέχνη ο οποίος δεν έχει ιδιαίτερο έρεισμα στη χώρα μας με αποτέλεσμα ούτε τα έξοδά τους να μη βγάλουν. Είναι τεράστια οικονομική ζημιά για αυτούς.
Εδώ είναι αμφίβολο εάν θα έρθουν οι Ιron Μaiden. Oι οποίοι και λιγότερα λεφτά ζητάνε και πολύ ισχυρό fan base έχουν στη χώρα μας. Και η συναυλία είναι σίγουρο ότι θα βγάλει τα λεφτά της.

WAT [COLOR="#FFF0F5"][COLOR="#FFF0F5"]…[/COLOR][/COLOR]

Τελικά δεν θα έρθουν οι Maiden;

Δεν θα ερθουν εκτος αν ανακοινωθει οτι θα ερθουν

από e-tetRadio.gr:

Έρχεται και ο Manu Chao το καλοκαίρι

Την τελευταία φορά που έπαιξε εκεί, το καλοκαίρι του 2008, έκλεισε η εθνική οδός. Πρέπει, αν δεν κάνουμε λάθος, να ήταν η πιο πολυπληθής συναυλία που έχει γίνει ποτέ στο Terra Vibe.
Οπότε αναμείνατε και φέτος τον Ιούλιο αντίστοιχες -ντελίριο- καταστάσεις. Ο Manu Chao επιστρέφει στον τόπο του εγκλήματος τον Ιούλιο και ψάχνουμε από τώρα τρόπο για να φτάσουμε μέχρι εκεί με το απίστευτο traffic που θα δημιουργηθεί. Μόνο με μηχανή - κράνος έχετε;

Μαζί με τον Bob Dylan τον Ιούνιο, τον Bruce Springsteen τον Σεπτέμβριο και μία ακόμα συναυλία που ανακοινώνεται σήμερα στην Εφημερίδα των Συντακτών, αυτή των Rolling Stones, η Didi Music σπάει το κοντέρ. Και χτυπάει κι άλλα μεγάλα ονόματα όπως μαθαίνουμε. Για να δούμε, τι συναυλιακό καλοκαίρι θα είναι αυτό τελικά…

τι Μεσαίωνας ρε;;; Αναγέννηση!!!

ωραία μας τρολλαρουν εκεί στο e-tetradio.
μακάρι να ισχύουν.

οργιάζουν οι φήμες παντού!

και όπως τελικά θα γίνει, φούτσες μπλε θα δούμε φέτος το καλοκαίρι…

πολλά εκατομμύρια μαζεμένα βλέπω… και δε θα δωθεί κανένα τελικά

δηλαδή τώρα θα γίνουν στην Ελλάδα 2 τέτοιου βεληνεκούς συναυλίες που πιθανόν ο μέσος συναυλιάκιας να μην πάει σε καμια?? τι λέτε ρε παιδιά

ο Λωρης δεν ηταν που ελεγε οτι τελος οι 'μεγαλεςκ κοστοβορες συναυλιες, κυριως απο τον ιδιο στην Ελλαδα;;
τι παιχτηκε; ηρθε κιολας η Αναπτυξη…;;

Μάλλον βγήκαμε τελικά στις αγορές…

Πλέον με τις τελευταίες ανακοινώσεις του πρωθυπουργού μας μπορείς να ανοίξεις επιχείρηση σε μία μόνο μέρα, οπότε θα άρχισουν όλοι να γίνονται διοργανωτές, γι’ αυτό ακούμε τέτοια ονόματα… Οπότε έρχονται καλές μέρες…not!

Δελετε______

Τα λέγαμε και τότε που ειπώθηκε αυτό, θα το ξαναπώ και τώρα…

Σε περίπτωση που ανακοινωθεί συναυλία μεγάλου βεληνεκούς, τι εμποδίζει το Λώρη και τον κάθε Λώρη για φανφάρικες δηλώσεις του τύπου ‘‘Κόντρα στην κρίση των καιρών, η Didimusic κάνει τη διαφορά και φέρνει τον τάδε…’’??

Και μετά θα αρχίσουν τα ‘‘Ουάου!!’’ και ‘’…να μια πραγματικά καλή συναυλιακή διοργάνωση από την Didi’’ και άλλα τέτοια από τους Γεωργαντάδες και τους συναυλιόφιλους του MAD και των cheesy συναυλιών…

Ο Λώρης δηλώνει κάτι τέτοιο για να είναι καλυμένος και άμα του κάτσει το καλό, βγαίνει και ηρωικός διοργανωτής… Εμένα αυτό μου έβγαζε και μου βγάζει ακόμα αυτή η δήλωση… :wink: