Φημες για συναυλιες #2

η εταιρία φαίνεται σοβαρή, μάλλον είναι αυτή που κάνει τα κωλοπάρτι στο γκαγκάριν που χύνονται όλοι με χρωματιστές φωσφορίζουσες μπογιές…

αλλά αυτοί;; τους Μπάρονες;; μακάρι… :slight_smile:

Κρατάω μικρό καλάθι αλλά αν όντως έρθουν θα γίνει χαμός

για Baroness in Athens:

Pinokio true tm
Το event θα διαγραφει αλλα συντομα θα ανακοινωθει ημερομηνια του live για Αθηνα και Θεσσαλονικη…Ευχαριστω
Like · · Share · A few seconds ago

Συναυλιακός μεσαίωνας.

χαχαχαχαχαχαχα.κλαιω

http://www.didimusic.gr/el/news/oi_placebo_stin_ellada.html

:smiley:

Tapatalk

εδιτ: για τον αποκατω, εγώ είμαι από κινητό και δεν ξέρω αν μπορώ να ανοίξω νέο θέμα!!

να ρωτησω και γω με τη σειρα μου γιατι βαζουμε συναυλιες που ανακοινωνονται στις φημες;

και γω με τη σειρά μου, που είναι αυτό στο ΣΕΦ ;

Ταράαατσαααα!!! Κυματιστό λάιβ!! :slight_smile:

Προσευχηθείτε να έρθουν Ελλάδα, που δεν το βλέπω, αλλιώς τραβηχτείτε Ιταλία ή Βουλγαρία, είναι στην καλύτερη περίοδο της ζωής τους!!! Τους είδα Λονδίνο πριν από ένα μήνα περίπου και έμεινα χαζός…

Dream Theater announces all new tour dates for Europe in July 2014! [B]Keep looking, more to come.[/B]

July 7, 2014 ? Olympia ? France, Paris
July 14, 2014 - Hala Gdynia, Poland, Gdynia
July 17, 2014 ? 013 - Netherlands, Tilburg
July 21, 2014 - Piazza Loggia - Italy, Brescia
July 22, 2014 - Gru Village ? Italy, Turin
July 23, 2014 - Adriano Flacco Field - Italy, Pescara
July 26, 2014 - Budapest Park - Hungary, Budapest
July 28, 2014 ? Romexpo - Romania, Bucharest
July 29, 2014 - Festivalna Hall - Bulgaria, Sofia

Παίζει να έρθουν οι Metallica ? αν κατάλαβα καλα θα παίξουν τον Ιούλιο Τουρκία …

Sent from my iPhone using Tapatalk

Επίσημη ανακοίνωση 13 Ιουλίου Κωνσταντινούπολη,στο site των Metallica. Ας ξυπνήσουν και οι Έλληνες διοργανωτές!!

Μακάρι να έρθουν γιατί το setlist είναι τρομερό. Εντάξει, το ότι είναι στην καλύτερη περίοδο της ζωής τους μάλλον δεν το πιστεύω, αλλά δεν πειράζει.

δεν ερχοντε.εκδρομη τουρκια λοιπον μαζι με βουλγαρια.

Δεν εννοώ συνθετικά για να μην παρεξηγηθώ αλλα εννοώ σε επιδόσεις πάνω στο σανίδι. Trust me, αυτο που είδα στο Λονδίνο πριν απο ένα μήνα δεν εχει σχεση με ότι ξέρετε, και τους έχω δει και τόσες πολλές φορές.

Το οτι δεν έρχονται το έχουμε δεδομένο ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ε αφού το είπε ο mike(blackie)…

Όσο και να φωνάζεις δεν νομίζω οι συγκεκριμένοι να ξυπνήσουν απ’ τον ύπνο τους. Βλέπω τις συναυλίες φέτος στη Βουλγαρία και πραγματικά η Ελλάδα είναι ο φτωχός συγγενής. Πάντως σίγουρα θα ανακοινωθεί κάποια εκδρομή από Θεσσαλονίκη ή Ξάνθη για Κωνσταντινούπολη οπότε μην ανησυχείς. Φαντάζομαι κάποιος συμφορουμίτης θα ενημερώσει σχετικά.

καλα περιμενετε να ερθουν οι metallica.με 100ε εισητηριο.:lol::lol: