Φημες για συναυλιες #2

μ, μισό να κάνω κάτι ΤΗΛΕΦΩΝΑ

Οταν κλείσεις θέλω και back stage pass…

Κάτι ακούγεται για Amenra και Kingdom.

Οκ μη πέσετε να με φάτε αλλά είναι πολύ τρελλό αυτό που θα γράψω.

Σε καβαλιώτικη εφημερίδα γράφτηκε προ λίγων ημερών ότι καλοκαίρι στην Κεραμωτή Καβάλας θα σκάσουν οι Motorhead!!!

Μετά από πολύ ψάξιμο και ερωτήσεις σε άτομα που δεν έχουν σχέση με μετσαλ κλπ κλπ αλλά είναι σε καίριες θέσεις δήμου και τα ρέστα έμαθα ότι κατά 90% ισχύει. Πραγματικά δυσκολέυομαι πολύ να το πιστέψω (και ο Lemmy το είπε ότι φέτος Ελλάντα γιοκ) αλλά who knows???

εντάξει, δεν υπάρχει…

Εκεί γίνεται κάθε χρόνο μεγάλο φεστιβάλ αλλά οκ όχι τόσο μεγάλο.

Επίσης παίζει να είναι και τπτ ΜΟΤΟΕ (μοτοσυγκέντρωση μηχανόβιοι, μούσια, μπύρες και τα ρέστα)

:-s:-s:-s:-s:-s:-s
Κάποιος θα φάει ξύλο:roll:

καλη φάση για εσάς εκτός αθηνών, γιατί με κάθε συναυλιακή κάθοδο στην αθήνα ξεφραγκιάζεστε…

Το “Πλάι στο κύμα” λες ε?
Μου φαίνεται πολύ τραβηγμένη αυτή η φήμη

Τι να πω. Ετσι διάβασα και έμαθα. Μακαρι

Πριν 2 χρόνια που είχα πάει εκεί για το Μάλαμα δεν έπαιζε πάντως τίποτα απ’ όλα αυτά!
Γενικά οι συναυλίες που γίνονται εκεί δεν είναι για μηχανόβιους (κάτι Τσαλιγοπούλου και τέτοια)…
Τώρα για το άλλο που είπες… MOTORHEAD στην Κεραμωτή? 8O

Ναι το Πλάι στο Κύμα δεν έχει καμιά σχέση με την φάση αυτή. Απλά κάτι άκουσα ότι φέτος θα γίνει εκεί η Πανελλήνια Συγκέντρωση Μοτοσυκλετιστών!

Μόλις και αν μάθω κάτι νεότερο φυσικά και θα ανακοινώσω!

Α, οκ… Αλλάζει τότε…:slight_smile:

Ρωτάω εδώ κάτι δικούς μου αλλά είναι ολο κάτι μισόλογα. Υπομονή κλπ κλπ κλπ.

ΤΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΡΕ ΜΛΚΣ??? ΓΙΑ ΜΟΤΟΡΧΕΝΤ ΜΙΛΑΜΕ!!!

Αν γινει το κουλο και κατσει κατι τετοιο, με βλεπω τρεχοντας για πανω…

καλα αν γινει κατι τετοιο με τα χιλια ολοι πανω!!!

δε τον μπανάρετε αυτόν?

why? :-k

Αρκετός κόσμος το θεωρεί σχεδόν βέβαιο. Συνεχίζω όμως να κρατάω επιφυλάξεις και μάλιστα πολλές. Είναι πολύ παρατραβηγμένο…

Οι Subways στην Σαλόνικα…:slight_smile:

http://twitter.com/#!/DETOX_EVENTS