Φημες για συναυλιες #2

και εμένα μου την σπάνε αυτά <<ξέρω αλλά δεν λέω>>γιατι ρε παιδιά απο κανένα συμβόλαιο δεσμευεστε? αν είναι έτσι μην λέτε τίποτα ή να το λέτε όπως έχει…

Αυτό λέω! Αν δε θες να πεις μη λες τίποτα. Τώρα μισόλογα του τύπου δε μπορώ να πω και τα ρέστα δεν μπορώ να καταλάβω προς τι αποσκοπούν

Πολύ απλά αποσκοπούν στο να μην εκθέσει την πηγή του. Δεν είναι και δύσκολονα το καταλάβει κανείς. Και εγώ θα ήθελα να βγει και να μας πει ότι στις 10 Ιουλίου θα παίξει ο Waters στο ΟΑΚΑ, αλλά δεν γίνετε. Επίσης θα ήθελα να μας πει ποιο θα είναι το δεύτερο συγκρότημα που άκουσε ότι θα έρθει… ε,ε,ε,ε,ε,ε φανταστικέ Floydized!!!

Αν δεν θες να εκθέσεις δεν λες τίποτα γιατί τα νεύρα μας γίνονται ψιλοκουρέλια. Anyway δεν ασχολούμαι άλλο με το συγκεκριμένο θέμα μέχρι και ΑΝ υπάρξει ανακοίνωση!

Χωρις να θελω να κανω διαφημιση ή να ειμαι σπαζοκλαμπανιας, αμα τρελαινεστε τοσο πολυ γι αυτη τη συναυλια, ε ψαχτειτε λιγο παραπανω ρε παιδια…
Θα βρισκατε το ελληνικο φορουμ των Floyd, θα βλεπατε οτι οσοι εχουν ινφο για το θεμα γραφουν εκει, θα βλεπατε οτι η συναυλια εχει επιβεβαιωθει απο 3 διαφορετικες πηγες, ε οσο να ναι θα ειχατε μια παραπανω σιγουρια.:stuck_out_tongue:

Κατα τα αλλα περιμενουμε για καμια ανακοινωση:):slight_smile:

(και οσο τρελο κι αν ακουγεται το 2 dates στην Αθηνα, εγω το βρισκω πιο πιθανο απο το να μπει μια ημερα, στο 95% ολης της περιοδειας, παιζει σε μια πολη τουλαχιστον 2 μερες, μονο το Ζαγκρεμπ μου ερχεται ως εξαιρεση… Επισης δε θα εκπλαγω αν μπει καμια Βιεννη ή κανενα Βελιγραδι οπως ηταν και το αρχικο προγραμμα)

Κατανοώ τον εκνευρισμό και συμπάσχω,αλλά ρε παιδιά καταλάβετε λίγο,δεν μπορώ να βγω και να πω πηγή.Αν μου το έλεγε το φιλαράκι μου θα σας έλεγα “Ο Κώστας μου είπε ότι θα έρθει που του το είπε ο Μανώλης κτλ κτλ”.Τόσα ποστ υπάρχουν εδώ μέσα έτσι.
Απλά δεν μπορώ και δεν θέλω,ακριβώς επειδή αν δεν υπάρξει ανακοίνωση δεν είμαι 100% σίγουρος για τίποτα.Όπως και να έχει,καλά κάνετε και δεν πολύ εμπιστεύεστε το Internet καθώς ή θα λένε ότι θα έρχονται οι Beatles για live ή δεν θα λένε τίποτα και θα κοιμούνται όρθιοι…
Έχει έρθει επιβεβαίωση από δύο διαφορετικές πηγές,μάνατζερ και περιβάλλον Waters,καθώς και από μία εταιρεία διοργάνωσης συναυλιών,όχι αυτή που θα τον φέρει,αν τον φέρει.
Support δεν θα υπάρξει,αν και προσπαθούν να χώσουν.
Μία ιδέα βέβαια είναι να βάλουν support τον Waters και να παίξει ο Gilmour:p

Και επιμένω. Κάτι ανέφερες και για δεύτερη συναυλία από υπερσυγκρότημα… spit it out punk!!!

και εγώ γι αυτο λέω όχι για τον waters :stuck_out_tongue:

Τι θα γίνει ρε παιδιά? Θα σκάσουμε μεγαλοβδομαδιάτικα ε? Ας κρατάμε μικρό καλάθι πάντως, γιατί και την προηγούμενη φορά πριν λίγο καιρό τα ίδια είχαμε με τον Waters και μετά σιχτιρίζαμε όλοι.
Floydized κανόνισε… [SPOILER]:har:[/SPOILER]

Αυτο το ειχα ποσταρει εγω…!:p:lol:

Η μηνυση μου ετοιμαζεται εντος ολιγου8):stuck_out_tongue:

Χχαχαχαχαχχαχαχαχαχα τώρα πήγα και το είδα,δεν το είχα πάρει πρέφα:lol::lol:

Ισως εχουμε την ιδια πηγη. Εγω εμαθα οτι η didi κανει τα κουμαντα σε αυτη την ιστορια, αλλα με επιφυλαξη το λεω. Με ξενισε λιγο αυτο, διοτι το ονομα “μαλακασα” δεν χωραει πουθενα στις πληροφοριες που εχω. Οχι οτι με πειραζει, απλα μου φαινεται “καπως”…

ΕΑΝ ερθει θα ειναι σε κλειστο χωρο και επισης ποιος νοιαζεται για support?!
Εκτος αν ειναι ο Gilmour(!) δεν χρειαζεται κανενα support αυτο το υπερθεαμα!!

[B]http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=1124802#post1124802[/B]

[SIZE=“3”][B]ΠΑΡΤΕ ΥΠΟΓΛΩΣΣΙΑ[/B][/SIZE]

κερναω μπουκαλι!!! σορρυ αλλα καταλαβαινεις… :smiley:

[SPOILER]οχι τον Ραουλ ομως ρε μαν…:p[/SPOILER]

Χαχαχα. Είμαι μπαρσελονίστα αλλα μπροστά στα καργ****α που ακούσαμε χαλάλι :stuck_out_tongue:

άντε να δούμε και [B]RUSH[/B] τώρα και μετά τον κόβω .

Καθηστε να ανακοινωθει και επισημα πρωτα και μετα να γκρινιαζουμε για Rush… Μπας και…

Aνακοίνωσαν μινι περιοδεία οι θεοί REDEMPTION στην Ευρώπη τον ερχόμενο Οκτώβριο. Αν μπορεί κάποιος ας τους φέρει κατά δώθεεεεεεεεεεε