Φημες για συναυλιες #2

TI 1H AYΓΟΥΣΤΟΥ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΑΝΣΔΦΑΣΔΦΞΠΑΙΣΔΞΦ

Ε ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ, ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝΕ

Παίζει περίπτωση να έρθουν ελλάδα χωρίς να παίξουν Αθήνα; Χλωμό, αλλά μας καίει κι η ημερομηνία τώρα. 3 Αυγούστου pretty please;

αυτο και απο μενα.δε βολευει δε βολευει:(

Κάτι άκουσα χθες, για συναυλία μαζί με άλλο ένα όνομα, αλλά πάνω στην αναμπουμπούλα το ξέχασα. Καλός μάπας είμαι…

απόσο έχω ακούσει από αθηναίους διοργανωτές σεπτέμβριο / οκτώβριο λογικά θα κάνουν τουρ στην ελλάδα :wink:

Τιιιιι;;;; Πότε;
Τώρα είδα Αύγουστο.Και γαμώ. Θα μαι Βόλο τότε.Αν κάτσει θα ναι τέλεια!!!

Γαμάνε οι Hirax! Αν και Σεπτέμβρη/Οκτώβρη γίνεται χαμός απο λάηβ θα έψηνα να τους δω

|m|

Η φήμη που αρώτηξα ξανά μόλις, για να τη θυμηθώ, λέει

[SPOILER]Fates μαζί με Symphony X, αλλά Σεπτεμβροοκτώβρη… [/SPOILER]

Άρα δεν ξέρω αν μιλάμε για την ίδια φήμη, ή για κάτι άλλο.

Αυτά…

εντάξει, δεν υπάρχει… που να μας το έλεγαν μερικά χρόνια πριν…

επειδη στις 2/8 παιζουν στην αθηνα οι dt. να παω εγω να τους φερω με το αμαξι μου να παιξουν ολοι μαζι στο απολυτο prog ονειρο?

χαχα…αυτά είναι…ίσως να είναι στο φιλανθρωπικό φεστιβάλ που γινεται κάθε χρονια από την no budget team…που συνήθως έχει εισιτήριο 5 ευρο ή γενικά ενα χαμηλό αντίτιμο…

*βέβαια αυτό γινεται πάντα στο κηποθεατρο και οχι στο αλκαζαρ…

ρε περνάμε ωραία εδώ…:smiley:

[SPOILER]*άμα δω fates λαρισα θα χεστώ απο την χαρά μου[/SPOILER]

Δεν το κόβω αλλά…2/8 παίζουν οι Theater και σαπόρτ δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα. Και ξέρουμε ότι θα έχουν σαπόρτ φέτος. Μωρέ ΛΕΣ;

Εγω παντως λεω! ΔΕΝ ξερω κατι, απλα θα γουσταρα τρελα! Να κλεισουν και ενα Ραηχ οπου να παιζουν κυριως παλια. Σλουρπ!

Τρίτη 2 Αυγούστου 2011, Θέατρο TerraVibe Park, Αθήνα

Η προπώληση των εισιτηρίων για τη συναυλία των Dream Theater,[B][SIZE=“4”] με special guests τους Fates Warning,[/SIZE][/B] συνεχίζεται.

ANTE ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :bounce::bounce::bounce:

υπάρχει και σαν event
το βαζω εδω γιατι δεν υπάρχει ακόμη ανακοίνωση…

[B][U]Live fates Warning - Innosense[/U][/B]

[B]Ώρα [/B][B]Δευτέρα, 1 Αυγούστου · 7:30 μ.μ. - 10:30 μ.μ.
Τοποθεσία Στάδιο Αλκαζάρ
[/B]

ωστε ισχυει,καλη φαση!

αφου σας ειπα ρε θα παω να τους ΦΕΡΩ!!!

χαχαχααχαχααχχαχχαχα yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhh

YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

τον Peter Tägtgren τραγουδιστή - κιθαρίστα των death metallers Hypocrisy, αλλά και των industrial metallers PAIN, […]
έκλεισε τη συζήτηση μαζί μας ζητώντας να πιέσουμε (κick the promoters ass) τους promoters για να τους φέρουν στην Ελλάδα.

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=4050

παιδια οποιος μπορει και εχει τα μεσα να ερθουν οι Pain φετος στην χωρα μας!!!ειναι φοβεροι!!!

πότε περίπου σε βολεύει? να τους βάλω 15 Οκτώβρη? καλά είναι νομίζω

31 Σεπτέμβρη καλύτερα 8)