Φημες για συναυλιες #2

Ρε παιδια ερχονται οι Entombed 24/9 και συμφονα με αυτο http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=4031 ερχονται και οι Benediction απο αλλη διοργανωση την ιδια μερα… ας το παρει καποιος διοργανωτης το live και με τα 2 μαζι πραγματικα ειναι κριμα γιατι φετος δεν ηρθε τιποτα απο Death Metal και θα ειναι αφανταστη ξενερα και για τους οπαδους.Βαλτε και τα 2 μαζι να γινει κολαση και να μην ξενερωσει κανεις ευχαριστω ! :slight_smile:

Οπα. Κατσε. Entombed ειναι γνωστο εδω και καιρο, αλλα…BENEDICTION? Πωωωω! Βαλτε τα μαζι…Βαλτε και Aura Noir μαζι που παιζουν μια μερα πριν να γινει πολεμος. Καλα οκ, ονειρευομαι, αλλα Benediction + Entombed θα κωλολεει!

αστα να πανε μακαρι να το δει κανενας διοργανωτης η να το μεταφερει κανενας θα ειναι η απολυτη ξενερα και στεναχωρια να ειναι την ιδια μερα…

εννοουσα αν εχει κανενας τα μεσα και γνωριζει διοργνωτες!!!8)
οσο για τις 15 οκτωβρη δεν ειναι κι ασχημα!!!μια χαρα ειναι:D

καλοι οι μπενεντιξιον, αλλα δεν θα εδινα λεφτα για να τους δω μονους τους οποτε καλυτερα ας τα ενωσουν. ειναι πολυ δυνατοι λαιβ παντως… πολυ μορφη ο βιτριολ!

δε ξέρω κάτα πόσο θα υσχίσει ή όχι (μάλλον χλωμό το κόβω) άλλα θα ποστάρω τη πληροφορία για να μου δώσω credit αν συμβεί :lol:
μου είπαν ότι θα έρθουν page/plant, αλλά δε ξέρω πότε ακριβώς!

Μεγάλη παπάτζα το κόβω

θα σου πω από κοντά λεπτομέρειες γιατί θ πρέπει να προβώ και σε άλλες αποκαλύψεις και δε κάνει :stuck_out_tongue:

μακαρι να ισχυει τεραστιοι υπερκαλλιτεχνες και οι δυο αλλα χλωμό το κοβω! we’ll see

Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά. Είμαστε σίγουροι ότι αυτοί οι δύο θα ξανασυνεργαστούνε???

σιγα σιγα δεν πρεπει να ανακοινωθει καμια μεγαλη για το φθινοπωρο? περσι τετοια εποχη ειχα ηδη παρει εισιτηριο για οζζυ…

Για Robert Plant & band Of Joy συζητιέται αλλά δεν έχει κλείσει ακόμα!Εγώ για σίγουρια θα πεταχτώ στισ 3 Αυγούστου στο Βερολίνο για να τον δω και αν κάτσει και εδώ ακόμα καλύτερα!

μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι…

δεν τον ειδα την προηγουμενη…

Ετοιμάζεται σούπερ φθινοπωρινό doom πακέτο. 2 μεγάλες μπάντες, η μία με σπέσιαλ show με το οποίο θα τιμήσει το ιστορικό “επικό” ντεμπούτο της…!

Candlemass με ολόκληρο το “Epicus” και Langqvist; Πες μας τίποτα τέτοιο ξερωγώ και άσε το κρυφτό, θα μου σαλέψει!

Ναι μωρε:)

Ναι! ελπίζω να μην χαλάσει…σορρυ για το σπαμινγκ

Το κλου είναι η 2η μπάντα κι όχι οι Candlemass…

για κάποιους μπορεί να ναι και η 3η:P.

Άραξε την πέτσα σου… Για όσους δεν το έχουν δει αυτό το αφιέρωμα στο Epicus θα είναι μοναδική εμπειρία. Και νομίζω πως πολύ λίγοι Έλληνες το έχουν δει:wink: Οπότε αυτό φαντάζομαι θα είναι το σημαντικό της βραδιάς, κι ας τους έχουμε δει κι άλλες φορές τους μπζηλούς.
Συμφωνώ βέβαια στο οτι απο τη στιγμή που αναφέρθηκε πακέτο μπόμπα, πρέπει να ψαχτούμε και για τις υπόλοιπες μπάντες του line-up. Μίλα Red!