Φημες για συναυλιες #2

Και το 2011 στο Fuzz με Candlemass και Touble.

@ARIAN εχεις βγαλει τικετο να φανταστω!

1 Like

Παλι Lost ??? χαχα χα, σαν αρρωστακι που ειμαι, παροτι τους εχω δει 10+ φορες (σοβαρα…) και παραδεχομαι οτι δεν ειναι Live το δυνατο τους σημειο, παλι θα παω ο καμμένος… Εννοειται θα ρθουν και Θεσ/νικη, σωστα ?

Επισης περιμενουμε παρα πολλοι τους Helloween , ηθελα κυριως γι αυτους να παω Φλωρεντια στο γ@ματο Firenze Rοcks οπου το Line up ειναι απο τα καλυτερα σε φεστιβαλ φετος αλλα ας οψεται η οικονομικη στενότητα … Οσοι τους δειτε youtube στο pumpins united θα σας σηκωθει η τριχα…

file Rebel 8a diafoniso kai e3igo amesos. tous Paradise Lost (opos kai tous Iced Earth kai tous Accept pou anefere enas filos pio kato) tous feroun all the time giati einai to stadaraki tous kai malon einai kai ftinoi (Accept pernoun 10000 mexri kai tin teleutaia fora pou xan er8ei headline, isos anevike ligaki to kase tous den to 3ero). vre3ei xionisei to sold out tous (sto Gagarin xalara alla kai sto Fuzz isos, min 3exname last time Iced Earth itan sold out para 10 ticketa) 8a to kanoun giauto tous fernoun suxna. opos mia epoxi (me tin anaviosi tou Glam 2006-2010 peripou) pou fernane ka8e deuteri vdomada tous WASP paizane mono 60 (me to zori kai playback) kai ginotan ka8e fora sold out to Gagarin.

tora oso gia Ghost opos anefera pio pano den nomizo na kanoun to Academy sold out (diladi na gemizoun 2500 atoma) at least not yet (gia ellada milame pada etsi).

Gia BLS tora pou aneferes file oute 1000 atoma den itan to 15 stin malakasa. 800 ticketa kai me to zori. ego bika 5 lepta prin vgoune kai xoris kamia duskolia eftasa sxedon stin bara (opou ama eixan 3500-4000 kosmo den 8a ftana pote). o monos logos pou to xan kanei ekei tote itan gia na min noikiasei o loris kapoio kleisto xoro kai plironei leuta (to live ekeino pige apato kai polis kosmos den pige epeidi variotan na travixtei mexri ekei).

tora oso gia to bouzouktsiziko pou pai3ane oi MH to 15 den nomizo na tan pio megalo ap to Academy, alla nomizo pos itan kai pio mikro (mono tote exo paei so den to 8umamai kai poli) alla apo ixo itan poli gamato (opos ola auta ta magazia).

3 Likes

man den 8umamai gia to heavy by the sea alla oi Ghost eixan er8ei mia fora sto Fuzz me Canddlemass, Trouble, Hell kai alli mia band pou den 8umamai (i proti fora pou tous eida live).

χμμμ θυμάμαι τότε ότι λέγαμε για κάπου εκεί στους BLS . Μπήκα είδα το δικό μου ποστ και γραφω ότι ήταν λίγοι τελικά

Τώρα πόσοι ήμασταν τότε δεν ξέρω αλλά έχεις δίκιο. Πολλούς έβαλα λογικά

Μλκ χρυσά τα λες :grin:!

1 Like

Πωπω οι candlemass είχαν ΓΑΜΗΣΕΙ το 2011 με απίστευτο Langqvist , τι ghost και πράσινα άλογα και σιγά μην κλείσουν το πανάκριβο κλειστό του ΟΑΚΑ για …ghost, στην ζώνη του λυκόφωτος είμαι ?

Κατά τ’αλλα μακαρι να έφερναν το πακέτο των slayer , αλλά μάλλον θα είναι πανάκριβο αφού τα εισιτήρια πουλιούνται σε τρελούς ρυθμούς στο εξωτερικό.

2 Likes

φιλαρακι παλι θα στο πω ως γεροπαραξενος…Μας εχεις καψει τον εγκεφαλο με την γραμμικη β’, εγω παντως δεν μπορω να διαβασω ουτε 1 σειρα απο αυτα που γραφεις…

4 Likes

gamaei omos i gramiki B. eides tosa xronia exoun perasei ap otan ema8es giautin sto dimotiko kai akoma tin 8umasai.

time flies man kai 3exname. itan ligoi pados thats for sure

έλα ρε συ , σοβαρά τώρα, δίκιο έχουν τα παιδιά είναι αφόρητο να σε διαβάζουμε και να , πριν ήταν ένα καλό ποστ . Είχες τα δίκια σου γιατί να μην διαβάζεται εύκολα ;;

1 Like

isos prepei na valo greek sta windows.

1 Like

man den leo tipota diaforetiko ap auta pou xo dei kai akousei ana ta xronia. I’m sure pos oloi sas exete dei kai akousei pano kato ta idia.

Iσως να εγραφες στα αγγλικα αντι για το γλωσσικο μορφωμα που
χρησιμοποιεις αν δεν θες να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες, λεω εγω τωρα… (και χωρις πλακα…)

Μαλιστα καποια (σοβαρα) φορουμ απαγορευουν τα greeklish και σε πετανε χωρις πολλα πολλα, αλλα εδω μεσα ειναι πινω μπαφους και παιζω pro…

1 Like

έτσι ήταν και εδώ παλιά, είχα φάει πόντο πριν 10 χρόνια γι αυτό το λόγο, έχουν χαλαρώσει τα πράγματα, λογικό αφού γράφουν 10-15 άτομα πια.

3 Likes

οι ghost στο…οακα??
τι καπνιζετε ρε

4 Likes

Ghost στο Κυτταρο οριακα.

1 Like

Καλά και εσύ, είπαμε, αν ειναι δυνατόν

Χεχε οκ υπερβαλω, αλλα δε νομιζω να τραβηξουν πολυ κοσμο. Ορισμος της μετριοτητας για μενα.
Μιλαμε για μια απο τις πιο προωθημενες μπαντες των τελευταιων χρονων μαζι με τις Babymetal.

5 Likes

Ομολογώ ότι έχει πλάκα ακόμα και η υπόνοια οτι διοργανωτής θα κλείσει το κλειστό του ΟΑΚΑ (που δεν έχει γίνει ούτε για τους Iron Maiden) για τους ghost.

Επανάληψη του προηγούμενου ποστ μου είναι αλλά πιστεύεται ότι υπάρχουν πιθανότητες να φέρουν το πακέτο slayer ?