Φημες για συναυλιες #2

@mike_blackie πάλι κουβά ρε?? :grin::grin:

12 Likes

ρουμανια τοτε…

λωρη γαμιεσαι

6 Likes

Το ειχα σιγουρακι και εφαγα μεγαλη ξενερα τωρα…

3 Likes

Όλοι μας αδερφέ. Είχε βρωμίσει ο τόπος ντεμέκ! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία βεβαια (έστω και για Ghost σε κλειστό χώρο)

1 Like

Εντωμεταξύ φάγαμε τρελή πούτσα και όσοι αγοράσαμε presale εισιτήρια διημέρου με 40€ για το Plovdiv…

1 Like

Κανείς για Ρουμανία;

Λώρη Μπινέ μοναχοφάη

2 Likes

Θα το δούμε αδερφέ! Παρέα ψάχνεις; Γιατί πιο φτηνά δεν βγαίνει όσο και να οργανωθούμε!

Μην καταριέστε. Υπάρχει ένα μεγάλο κενό μεταξύ Ιουλίου και Αυγούστου. Συνηθίζεται εδώ ν’ ανακοινώνεται κάτι κατόπιν ανακοίνωσης της μπάντας. Πάντα, αν είναι να γίνει μια συναυλία εδώ είτε μεγάλη είτε μικρή, αργεί ν’ ανακοινωθεί λόγω τεχνικών θεμάτων, τα οποία προσωπικά ποτέ μου δεν κατάλαβα. Οψόμεθα…

Σύντομα πληροφορίες…
Metallica Live
13-14-15/8 Βουκουρέστι
www.dailytrips.gr - Συναυλίες

Τα τελευταία χρόνια οι Metallica αφήνουν μεγάλα κενά στη μέση του κάθε tour leg.

Την τελευταία φορά που τους είδα, στο χειμερινό ευρωπαϊκό, είχαν γράψει στην ανακοίνωση πως το πρόγραμμα ήταν και το τελικό, κάτι που δεν έκαναν αυτή τη φορά, οπότε ακόμη ελπίζω για λίγο πριν από της Ρουμανίας.

1 Like

Έχουμε δικαίωμα ακύρωσης για 10 μέρες από τότε που θα ανακοινωθεί ο headliner, σιγά την πούτσα.

1 Like

Ναι ρε παιδί μου, πούτσα με την έννοια ότι δεν θα δούμε Metallica… Κι εγώ το ζώον επεξεργαζόμουν αν θα τους δω δυο φορές ξέρω γω…

ωραια και τωρα τι θα φερει ο λωρης μετα τον <<θριαμβο>> τον φετινο;

1 Like

British Lion στο ΟΑΚΑ

10 Likes

Όσο ζει ο Marky Ramone δε φοβάται τίποτα ο Λώρης

10 Likes

Ναι, εμάς περιμένει ο Λώρης να του κάνουμε κουμάντο στα λεφτά του.

1 Like

Μπορει να φερει τους Muse

@pantelis79 λίγο πολύ εμείς κανουμε. Είτε οι 40.000 στο rockwave του 18, είτε οι 400 στο rockwave του 14.

3 Likes