Φημες για συναυλιες #2

Ποιος χέστηκε για Metallica? Αφού θα γίνει φεστιβάλ με 1000mods, Planet of Ζeus και Νightstalker.

8 Likes

Παίδες μην ανησυχείτε. Θα μαζέψει υπογραφές ο Λωρης για να τους φέρει Μεσημέρι Κυριακής στο terravibe που θα ναι ανοιχτό. Θα πληρώσει τον James με προβατίνα

1 Like

Μολις ελαβα pre sale code απο τους Metallica

Legacy Member Presale Begins:
Tuesday, September 25 at 10 AM CEST

Fifth Member Presale Begins:
Tuesday, September 25 at 11 AM CEST

Both presales will end 72-hours later or when presale tickets sell out.

Απο χτες εμεις :stuck_out_tongue:

Ετσι το family… ! Eγω μακρινος ξαδερφος!

3 Likes

Γελάει ο Λώρης με Metallica

3 Likes

Κι εγω σημερα ελαβα, μαλλον εχασα κατι βαθμους συγγενειας λογω του οτι τους κραζω για εισιτηρια και τιμες.

Μπα, τους είπα εγώ να σε καθυστερήσουν για τις μαλακίες που λες για το Reload.

Δεν εχω πει ποτε στην ζωη μου ουτε μια μαλακια για το Reload.
Μονο αληθειες που πονανε τους κολλημενους, αν αυτες εννοεις.

Σε καθυστερήσανε. Αυτό μετράει.

£105.25 το Standing…

Σοβαρά Τώρα μετάλλια οακα με 80. 100 και 200 εισιτήριο.μη σωσουν και ξανάρθουν εδώ.Δε ξέρω μαλλον νομίζουν ότι είναι οι Queen με Fred.η οι zeppelin ένα Πράγμα.τωρα που βρήκαμε παπά ε να θάψουμε και τους ζωντανούς.

Τώρα που βρήκαμε κουβά θες να πεις!

5 Likes

Δεν ξέρω τι λετε αλλά περα πο τις γερμανικες χωρες, εισιτηρια με 55-60 βρίσκεις… οπότε… Μαλακίες. Και αμα ανακοινωνόταν από τώρα δεν θα είχαμε να τα δώσουμε μεχρι Ιούλιο?

Ναι Μαλακάσα βάλε με 80.100ε.αλλα οακα ρε μάγκες σοβαρά. Πως την είδατε. Φυσικά και έγινε κίνηση για να έρθουν εδώ.
Όπως γίνετε κίνηση για να έρθει και Ντίκινσον για παρουσίαση βιβλίου μετά το τελαβιβ.ενα 20αρικο θέλει.

Παντως οπως και να εχει,φανηκε στην πραξη πως απο νεες μπαντες φασης ποπ/ροκ τυπου Artic Monkeys δεν τραβαει η δουλεια !! Οποτε χρειαζεται παλι κατι πολυ δυνατο απο hard rock ή μεταλ !!!Δεν τους βγηκε Μεταλλικα.Παμε για αλλα…

3 Likes

Μαλακάσα δεν έρχονται γιατί στην συγκεριμένη τουρνε έχουν την δικια τους παραγωγή η οποία δνε προσαρμόζεται στην σκηνή της Μαλακάσας. Ο Λώρης επένδυσε στο να υπάρχει μια μόνομη ξύλινη σκηνη. Αυτό είναι φυσικά οικονομικό και βολικό αλλά και λίγο παγίδα. Κατι ξέρουν τα αλλα festivals που δεν το έχουν κάνει. Δεν σηκώνει παραγωγές metallica, gnr, U2, AC/DC κτλπ. Τ΄ωρα οι Metallica θα έχουν μια τεράστια σκηνή, οι οποίοια αποτελείται βασικά από τεράστιες γιαγαντοοθόνες. Είμαι σίγουρος ότι θα πετάχτηκε η ιδεα της Μαλακάσς στο τραπέζι για οικοννομιά αλλα οι Metallica όπως και καθε επιχειρηματίας δεν θα δεχθει να κάνει εκπτώσεις σε κανένα show. Οχι λογω ψωνίσματος ουτε γιατιν “σέβεται τους οπαδους” αλλά γιατί ΄πεχει φτιάξει μια φήμη και δνε θελει να την χαλάσει. Δεν θα τους βγει το όνομα. Να λεενε οτι από αποψη πραγωγής το λαιβ της Αθήνας ήταν φτωχό

4 Likes

Πιστευω πλεον τα ονοματα των Manowar και Slayer μπαινουν δυνατα στο τραπεζι για το επομενο rockwave αφου πηγανε κουβα με Metallica

3 Likes

Slayer ναι… Manowar δύσκολο.

Ενταξη είπαμε μεταλλικά κλειστό στάδιο. Σκηνή στη μέση οκ. 100.90.ε τικετο. Αλλά ρε φίλε 80 χιλιάδες γήπεδο και βάζεις τις ίδιες τιμές. Για κάτσε καλά…