Φημες για συναυλιες #2

Για το βιβλίο μιλάει ε.

Ναι, μάλλον το βίντεο θα έπρεπε να μπει κάτω από τον τίτλο “Φήμες για βιβλιοπαρουσιάσεις”!
Άσχετο, ρε τον Μπρουσάκο που αφήνει πάλι μαλλί στα γεράματα!

1 Like

ναι για το βιβλίο.

π.χ. παρακάτω αγοράζεις εισιτήρια για την παρουσίαση του βιβλίου που κάνει αυτές τις ημέρες στην Αυστραλία

εισητηριο μαζι με υπογεγραμμενο βιβλιο.καλη φαση.
απο τωρα ξερω την πρωτη ερωτηση και απαντηση…ποτε θα παιξουν το αλεξαντερ…ποτε.

3 Likes

μπα για την ωρα τπτ.παντως ο αρχηγος ηθελε να φερει σμασινγκ παμπινγκς απο παλια.ισως γινει το 19.

Έχω την εντύπωση οτι το βιβλίο ΔΕΝ πάει πακέτο με το εισιτήριο…

στον ιανο θα γινει???που θα μπουμε??/:joy::joy::joy:

Πακέτο πάει.το λέει και στις πληροφορίες σε κάθε χώρα.

Οk, λάθος μου sorry.

5 Likes

Για τους διοργανωτές σίγουρα μεγάλη ανάσα, για τους θεατές διατηρώ τις επιφυλάξεις μου…

8 Likes

Πιστευω θα περασει και στα εισιτηρια σε μεγαλο βαθμο. Απο τους περισσοτερους, τουλαχιστον :wink:.

3 Likes

Ρε παιδιά έτσι από περιέργεια, μπορείς να διοργανώσεις live (άρα να πουλήσεις tickets) χωρίς να κάνεις έναρξη επαγγέλματος;
Γιατί απορώ πως μερικοί μικροί promoters που κάνουν 4-5-6 live μικρομεσαίου μεγέθους τον χρόνο επιβιώνουν…

ετοιμαστε τα baby oil

8 Likes

Μείωση του ΦΠΑ στα εισιτήρια συναυλιών υποσχέθηκε η Παπανάτσιου

«Θα καταφέρουμε να το κάνουμε, εξετάζουμε να μειώσουμε το ΦΠΑ στα θεάματα και έτσι θα ανοίξουν οι πύλες σε περισσότερο κόσμο, ενισχύοντας παράλληλα και την πολιτιστική δημιουργία»

Αναμενουμε δλδ…Δεν το εχουν περασει ακομα…

ΛΕΓΕ ΛΕΓΕ ΛΕΓΕ ΛΕΓΕ ΛΕΓΕ
φτιαξε μας ρε

εχω να βγω με μια κυρια που φοραει μαυρα…μονο pm οποιος θελει να ρωτησει κατι.

Άστα αυτά και γράψε στον λαό σου!

4 Likes

ευκολο ειναι, εννοειται οτι διατηρεις ενεργη επιχειρηση η οποια μπορει να ειναι στο ονομα οποιυδηποτε (φιλου, ξαδερφου, πατερα κτλ) εφοσον βολευει. Δεν ειναι κατι μεμπτο εφοσον κοβεις αποδειξεις κτλ

Εαν περασει πάντως το 6% θα ειναι τεραστια αλλαγη και θα το δειτε. Ηταν απο τους βασικους ανασταλτικους παραγοντες για διοργανωση συναυλιων εδω

Odin’s Battlefield στο φβ, ανεβασε Manowar…να ειναι κανα hint οτι τους εκλεισε και θα μαθουμε μεσα στον Νοεμβρη?