Φημες για συναυλιες #2

εύχομαι πως όχι

εύχομαι πως ναι

μακάρι είναι αξιόλογοι

τουλαχ. όσον αφορά τους Parkway Drive δεν αποθαρρύναμε τον διοργανωτή . Δεν κλείσαμε και αυτή την πόρτα , ευτυχώς

2 Likes

Parkway Drive ήταν πολύ ωραίο live και το Academy ήταν τίγκα.

2 Likes

Bring me the Horizon είναι άλλο επίπεδο εμπορικά πλέον. Άρα πανάκριβοι και με μεγάλο ρίσκο για Ελλάδα, αν και πιστεύω ότι θα είχαν κόσμο.

1 Like

Se megalo va8mo nai, afou ta standing exantli8ikan kai stis kerkides exoun meinei liga 80aria sto katw diazwma kai ligo perissotera sto panw. Opote einai 8ema xronou na eksantli8oun (h na “eksantli8oun” opws leei o Pantelis)

:joy:

1 Like

Μου το ελεγε ο αδερφος μου χτες… Κλαιω… :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Φερτε RUNNING WILD!!!

2 Likes

Ανακοινωσαν κανενα τουρ για καλοκαιρι '19 ??

καλά περίμενε…

1 Like

Μονο κανα φεστιβαλ στην Γερμανια παιζουν, “μπαντα γειτονιας”…

ρε μη βαράτε Rolf, έχει πει για σοβαρό πρόβλημα υγείας στην οικογένεια και δεν μπορεί να λείπει μακρυά και για καιρό από το σπίτι… τι να κάνουμε…

1 Like

Ο παλιος μανατζερ έλεγε παιδεραστία, τώρα κάνανε και μερικά παράεξω. πχ προπερσί Ισπανία. Απλά μέτριοι όμως και με χαμηλή ενταση τόσο στον ήχο όσο και στην όλη παρουσία, πιο hard παρά heavy. και για 100000 που ζητάνε, λίγοι τα σκάνε. πάντως ίσως να πετάξουν αυτούς και τπτ helloween ελπιζωντας για 10άρες.

https://www.magenta-musik-360.de/running-wild-9208205928595094859

ΓΑΜΑΝΕ!!!

Sharon Den Adel θελουμε πολλοι αλλα κλασικα κανεις στην Ελλαδα δεν εκανε τον κοπο να τους φερει…

Στην ελλάδα είμαστε τρου. Το '08 στη μαλακάσα και πολύ ήταν :exclamation:

Πήγε το μπουκάλι σύννεφο

Αν δε χαλάσει η μεταγραφή θα έρθει ο Μπρους για παρουσίαση βιβλίου κατά το Δεκέμβριο.

5 Likes

Στο 2:44 καθαρά λέει οτι θα έρθει Ελλάδα? Οπότε λογικά έχει κλείσει και του ξέφυγε? Η είναι ακόμα στις συζητήσεις?
2 Likes

ναι αδερφέ μου το λέει καθαρά, “I’m now doing Israel and Greece and then more Scandinavia”

ωραία τικέτο που ψωνίζω παρακαλώ;

Βλέπεις τίποτα για Harris, Blaze, Riot V και Cannibal Corpse;