Φημες για συναυλιες #2

Το εννοείς οτι η Legacy Of The Beast περιοδεία ήταν από τις φτηνές των Maiden ? Όσο για την stadium tour καλοκαιρινή περιοδεία των Metallica προς το παρόν άνετα βρίσκεις εισητηρια.

Και όμως ήταν από τις “φτηνές” Ακόμα και δυτική Ευρώπη αρκετά πιο κάτω από την Βοοk of Souls

Need source

Δεν καταλαβαίνω καν τι εννοείς. Φτηνή σε production values ? Σε χώρους που έπαιξαν (συμπεριλαμβανομένου και του νέου σταδίου της ατλετικο Μαδρίτης ) ? Σε τιμές εισιτηρίων ? Σε απαιτήσεις μπάντας ? (αυτό πως στέκει όταν οι ρετρό περιοδείες των Maiden μαζεύουν περισσότερο κόσμο από τις «νέο άλμπουμ» περιοδείες ?).

Στο κασέ τπυ σύμφωνα με τις τιμές που υπήρχαν στα εισιτήρια. Ολλανδία πχ είχε 60 το τικετο όταν στην Book of Souls είχε 80+. Το λεω γιατί έμενα Ολλανδία τα τελευταία χρόνια.

ε και γω πιστευω 100% slayer
ανακοινωθηκαν και για σοφια σημερα

1 Like

Συμφωνώ, αλλα δεν ειναι αληθεια αυτο, ειναι γνώμη. Έχεις ενα θεματακι με τις εννοιες ετσι?

αν διαβασεισ τα ποστ απο την αρχη θα καταλαβεισ ποιος εχει θεμα. αλλα δεν νομιζω οτι εχει σημασια.
εχουμε πει οτι η πραγματικοτητα στο φορουμ ειναι μονο μια και ειναι του φαμιλυ. ολοι οι αλλοι ειναι τρολ


Slayer Rockwave 13.07

4 Likes

Για κάνε μια βόλτα στις επιμέρους ημερομηνίες να μου πεις πόσο εύκολα βρίσκεις γιατί τα μόνα εισιτήρια που έχουν μείνει είναι κάτι platinum. Μη σε ξεγελάει που δεν ανακοίνωσαν sold out, αν πας να κλείσεις εισιτήριο δεν υπάρχει για τις περισσότερες ημερομηνίες. Χθες κοιτούσα για Μόναχο και δεν υπάρχει. Άμστερνταμ υπάρχουν κάτι ελάχιστα στο δεύτερο διάζωμα.

Και ναι, οι Maiden κόστισαν 450 χιλιάρικα φέτος, στη Maiden England ήταν 700+…

On topic, Slayer όλεθρος. Μια από τις κορυφαίες μπάντες όλων των εποχών στην αποχαιρετιστηρια της περιοδεία.

3 Likes

Πάνω που θα ελεγα για για αγγέλους θανάτου

3 Likes

Έχουμε γίνει όλοι λογιστές και ρεπόρτερ

Πόσα πήραν οι μεν, πόσοι πήγαν στους δε… Πόσο κοστίζει ο τάδε χώρος

Απίστευτο είδος ο μεταλλας τελικά

Μόνο εγώ δεν ξέρω πόσα παίρνουν οι μπάντες άραγε; :joy:

Κανένας ενθουσιασμός για Slayer αφού ήταν σχεδόν βέβαιο. Ή έστω καμία έκπληξη.

Θέλω και κάτι άλλο. Όχι ότι δεν θα πάω φυσικά…

5 Likes

Minutes seem like days
Since fire ruled the sky
SLAYER !!!

2 Likes

Γίνεται ο Λωρης να φέρει Και ZZ Top την άλλη μέρα;;

Φιλε μονο φημες ???Κ coroner μεσα? Πωπωπω

1 Like

Χαχαχα, συγγνώμη, έγραψα αυτό που θέλω and makes sense, όχι αυτό που ξέρω (που δεν ξέρω τίποτα εκτός από αυτά που ανέφερα πιο πάνω). Ειδικά Coroner θα ήθελα πολύ να τους ξαναδώ, δεν χόρτασα ούτε για αστείο. Αλλά και Anthrax μου άρεσε περισσότερο από οποιονδήποτε άλλο ξέρω ο τελευταίος τους δίσκος και έχω λόγο παραπάνω να τους ξαναδώ. Εκτός ότι γαμάνε λάιβ δηλαδή.

Κατά τα άλλα μου φαίνεται λογικό όνομα το Anthrax λόγω πρότερου τουρ, όπως βγάζει νόημα να προσεγγίσουν και τους λοιπούς που ακολουθούν την Ν.Αμερικάνικη περιοδεία των Slayer που ποσταρίστηκε άνωθεν.

King Diamond θα θέλω να βλέπω μέχρι να πεθάνω.

Αλλά ναι, φήμες.

4 Likes

didi ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΟVERKILL ΚΑΤΩ ΑΠΟ SLAYER !!!

2 Likes

Ε όσο να ναι βοηθάει να ξέρεις αν οι φήμες είναι ανυπόστατες η όχι.

Slayeeeeeeeeeeer !!!

Μη σου έρθει από πουθενά αλλού πρόσεξε!

2 Likes