Φημες για συναυλιες #2

Άμα δεν έχεις κλείσει αεροπορικά, σε περιμένουμε στας Αθήνας :stuck_out_tongue:!

1 Like

πω ρε συ @Dutch, στο μυαλό μου είσαι… πως πάνε καπάκια από hellfest? δε θυμάμαι και τι ώρα γυρίζουμε…

Θα το στηρίξω ρε, μέσω Manowar όμως. Να πάρω πάλι αεροπλάνο μέσα σε 10 μέρες; Χλωμό… Οπότε θα στηρίξω Release, θα στηρίξω AiC βλέποντάς τους εδώ και θα στηρίξω και την τσέπη μου.

1 Like

Και εγώ για Manowar είμαι παιδιά. Μακάρι να μπορούσα να ερθω σε όλα αλλα η δουλειά δεν το επιτρέπει…

Βλέπω έχει πτήση Ναντ-Αθήνα στις 24/6 με 112€, προσγειώνεται στις 19:35 :stuck_out_tongue:.

1 Like

η παρέα έρχεται μέσω Ηρακλείου (…) 10.40 Νάντη - 15.10 Ηράκλειο
17.45 Ηράκλειο - 18.35 Αθήνα

τι λέτε προλαβαίνουμε;;;;

2 Likes

Τον headliner, λογικά ναι.

Παω στο τοπικ hellfest να απαντησω :slight_smile:

το μόνο που μένει είναι να ακούσουμε ότι έκλεισαν και οι Slayer τελικά στο release :joy:

1 Like

Τελικά ποιοι είναι διαθέσιμοι για συναυλίες το καλοκαίρι; Για να μην λέμε οτι να’ ναι ονόματα.

Με βάση το πρόγραμμα τους βλέπω:
Dream Theater, Gamma Ray, Tool, Kiss, Def Leppard, Ghost, Haken , Ozzy, Metallica, Slayer, Within Temptation.

Οπότε έχουμε και λέμε κ. Λώρη:

1η μέρα: Dream Theater, Gamma Ray, Haken,

2η μέρα: Οzzy, Ghost,Within Temptation

3η: Metallica, Slayer, Rotting Christ, Septic Flesh

3 Likes

Που να παει κι ο φπα στο 6%

1 Like

O Ozzy εχει περιοδεια Αμερικη το καλοκαιρι

Αυτα ειναι πταισματα.

1 Like

Το Roxx λέει ότι το Release θα ανακοινώσει ακόμα 2-4 μερες.

1 Like

Εντυπωσιακό

"Όσο για τα ονόματα, αν και τίποτα δεν είναι τη στιγμή που μιλάμε ανακοινώσιμο, μπορούμε να πούμε ότι οι headliners της μίας ημέρας είναι αγαπημένο γκρουπ του ελληνικού κοινού και τους έχουμε δει αρκετές φορές στη χώρα μας.

Υπάρχει κι άλλο ένα όνομα στα σκαριά που δεν το λες ροκ σε καμία περίπτωση αλλά έχει μεγάλη αποδοχή στο κοινό του σκληρού ήχου και μεγάλη δισκογραφική πορεία."

Maiden μηπως;

2 Likes

το ένα μυρίζει prodigy το άλλο θα ναι κάνα blind guardian / gamma ray / iced earth :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Χρειάζεται όμως να το κάνουν; Και πέντε μέρες παραπάνω απο καλες ειναι.

1 Like

Kαθόλου. Να μείνουν όπως είναι , υπερτίμιοι είναι

με έχουν αγχώσει αυτοί :stuck_out_tongue_closed_eyes: