Φημες για συναυλιες #2

Μιλάμε για 9 μέρες αν ισχύσει το έξτρα τετραήμερο

μου φαίνεται απίστευτο και υπερβολικό .

απο το τιποτα στο να μη τα προλαβαινεις…
καθολου καλο,ΚΑΝΕΝΑ απο τα δυο ακρα…
πως να κατεβουμε κατω τοσες φορες ρε μλκς;
πφφφ

1 Like

Ευχάριστα νέα!

Εμενα αυτό που με προβληματίζει είναι τι support θα έχουν όλες αυτές οι συναυλίες. :stuck_out_tongue:

1 Like

εγω φοβαμαι μην είναι καμια φουσκα και τινάξει την μπάνκα στον αερα τελευταία στιγμή ο διοργανωτης? Τι ειναι οόλα αυτα ρε μαγκες? Γαματα αλλα που βρεθηκαν τα λεφτα? Ποιος ειναι ο κυριος Release? Ο didis με τόσα κέρδη, τόσα χρονια στην πιατσα και δικό του χώρο χωρίς ενοίκιο και δεν κάνει τέτοια ανοίγματα.

Γιατί δεν βγαίνει ο κύριος Release στο τηλέφωνο;

13 Likes

αχχαχαχαχαχ

Από τα λεγόμενα του συγγραφέα θα πόνταρα σε prodigy και 30 seconds to mars…Πάντως κρίμα γιατί περίμενα πως και πως να ανακοινώσει Florence and The Machine. Για Alice in Chains support βλέπω σχεδόν σίγουρα αυτούς που περιοδεύουν και στην Ευρώπη και θα φέρουν και πολύ κόσμο στη Πλατεία, Black Rebel Motorcycle Club, που γενικά και κρίνοντας από τα μέρη που παίζουν πρέπει να είναι αρκετά οικονομικό πακέτο.

Όσον αφορά τον Κ. Release τόσα χρόνια στο κουρμπέτι είναι δεν νομίζω ότι δεν ξέρει τι κάνει

30stm παντως 3/7 ιταλια θα ναι

Prodigy δε θα ήταν άσχημα για πλατεία νερού. Είδα και το σετ που παίζουν θερίζει. 20 κομμάτια μαζί με το no good. 30stm δε ξέρω. Δεν είχε και πολύ κόσμο τότε.

Εμένα πάντως (τελείως ράδιο-αρβύλα) μου είπαν για Helloween - King Diamond στου χουράφ’… Λες;

5 Likes

Μην τα λες ετσι αυτα!!! Τινάχτηκα από την καρέκλα και αρχίσα να φωνάζω

Αφού Helloween τελείωνει το tour.Σταματάει τώρα τον Δεκέμβρη και μπαίνουν για album.Ράδιο αρβύλα δεν λες τίποτα.

1 Like

Κι εγώ αυτό είπα, αλλά μπορεί να κάνουν μια εξαίρεση για μας επειδή είμαστε καλά παιδιά.

ΦΕΡΤΕ HELLOWEEN ΡΕ ΝΙΑΜΟΥ,δεν μας εφτασε η Βουλγαρια περσι. ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ,με ελληνικο κοινο να κλαψουν μανουλες !!!

Υ.Γ. https://www.youtube.com/watch?v=jVB9lbaeD4M&t=329s
δειτε εδω το τσακαλακι οταν σκαει η πρωτη κιθαρια,στηλη αλατος εμεινε ο καημενος…

1 Like

Πάντως κακά τα ψέματα υπάρχει άκρα μυστικότητα από Ντι Ντι σχετικά με τις μπάντες που θα έρθουν.

Εκτός και αν η μπάντα γουστάρει να λούζεται στη ζάραχη?

2 Likes

Νομίζω δεν υπάρχει περίτπωση. Πέρα από το ότι τελειώνει το tour των Helloween τώρα τον Δεκέμβριο δε θα μάζευαν πάνω από 5-6χιλ κόσμο. Δυστυχώς.
Πάντως είναι απίστευτο show και αν και το έχω δει 2 φορές μακάρι να το ξαναδώ…

1 Like

επίσης, δεν ξέρω αν συνιστά αποτρεπτικό παράγοντα, αλλά αυτό υποθέτω. το καλοκαίρι ο kai κάνει ψιλοτουρ με τους gamma ray

Αύριο το μεσημέρι το Release ανακοινώνει κι άλλο όνομα