Φημες για συναυλιες #2

Καρδούλες σε όλο το thread, από τα λίγα που έχουν αυτή την εποχή πλάκα κι ενδιαφέρον.

Disturbed τι φάση, “bro metal”; :stuck_out_tongue_winking_eye: Άκουσα καναδυο κομμάτια και, όπως το περίμενα, δε μου είπαν τίποτα.

Πάντως κι εγώ συμφωνώ με τη γενική επισήμανση ότι είναι καλύτερο και για το διοργανωτή και κυρίως για τον κόσμο να γίνει κάποια “ομαδοποίηση”, αλλά προφανώς δεν ταιριάζουν οι ημερομηνίες. Clutch θα ταίριαζαν με Alice in Chains, αλλά … Manowar με Disturbed; No fucking way :grinning:

2 Likes

Αν μιλάμε για bottles … Iggy Pop το ναιντιν ναιν-τι σιξ + τον μπουκαλοwar στους white Συμφωνία το 1993 , όταν ανοιξαν for The Cult and Metallica.

4 Likes

White Agreement είδα πέρσι τέτοιο καιρό στο Piraeus Academy. Δεν μου άρεσε η συναυλία. Μην με ρωτήστε πώς και γιατί, απλά δεν μου άρεσε. Πάντως είχαν γράψει 5-6 πολύ ωραία τραγούδια κάπου-κάπως-κάποτε.

Τώρα για να ήμουν ευτυχισμένος θα ήθελα να σκάσει και μία τελευταία βόμβα τύπου Ghost. Σύμφωνα με όσα γιναν τις τελευταίες βδομάδες πιστέυω ανέτα οτί ο Release θα του έβαζε μια μερα headliners και ίσως το ψάξε κιολας. Αλλα περιοδεύουν με metallica οπότε… πούλο

(post withdrawn by author, will be automatically deleted in 24 hours unless flagged)

4 Likes

(post withdrawn by author, will be automatically deleted in 24 hours unless flagged)

2 Likes

Τι έγινε εδώ ρε παιδιά, γιατί όλοι διαγράψατε τα σχόλιά σας;

9 Likes

Αν θυμαμαι καλα τα πετουσαν κατι μαλακισμενα απο τα βραχακια στον κοσμο απο κατω, οχι στην σκηνη, δεν ημουν μεσα ετσι ειχε ακουστει τοτε…

Τι εγινε στα τελευταια 5-6 ποστς? Χασαμε τζερτζελο? :stuck_out_tongue:

1 Like

τίποτα δεν χάσατε παιδιά , εγώ για πλάκα πόσταρα , έκανα copy paste :grin:

4 Likes

Πάντως αυτό που αποσύρει κάποιος το σχόλιό του και του βάζουν καρδούλα, δεν μου φαίνεται καθόλου παράδοξο. Θα έπρεπε να ενθαρρύνουμε και άλλους στην κατεύθυνση αυτή!

9 Likes

What is this? Και γιατί ανήκει στις φήμες για συναυλίες;

Γιατί υπονοεί ότι έχει ακούσει πως θα έρθει ο Μουρίνιο στη Superleague

… sorry οι Dream Theater για συναυλία εννοούσα.

3 Likes

ωραία φήμη , μακάρι να έχει βάση

Dream Theater diladi?

Conception μακαρι να φέρνανε.

4 Likes


Κάτι έχουμε καταλάβει

alice cooper επισης έχει να παιξει 100 χρόνια.

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πουθενά αλλά έχει κλείσει Elder στο Temple 5 ή 6 Ιούνιου νομιζω. Έχει και Θεσσαλονίκη ημερομηνία.

3 Likes

Ααααα, ωραίο θα είναι αυτό, είχα πάει στο An πριν 2-3 χρόνια και ήταν πάρα πολύ καλοί.