Φημες για συναυλιες #2

Ήμουν κι εγώ και έχω τις καλύτερες αναμνήσεις. Θα ήθελα να τους δω αν το επιτρέψουν τα οικονομικά.

1 Like

Φτηνά ήταν την άλλη φορά, κάνα 16άρι πρέπει να είχε. Άντε να δούμε.

Από Roxx

Σύντομα θα υπάρξουν ανακοινώσεις για τον ερχομο στην Ελλάδα ενός συγκροτήματος που έκανε μεγάλο μπαμ την προηγούμενη δεκαετία με τις πρώτες δουλειές του και συνεχίζει την επιτυχημένη πορεία του μέχρι και σήμερα (έβγαλαν δίσκο το 2018). Δεν μιλάμε για παρουσία σε φεστιβάλ, αλλά για δύο εμφανίσεις σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη την Άνοιξη (δεν έχουμε επιβεβαιώσει ακόμα τον μήνα), που θα αποτελούν τις πρώτες τους headline συναυλίες στη χώρα μας.

1 Like

κατι μου λεει για Ghost

1 Like

Χαχαχαχαχ κλαίω!

γιατι δεν το θεωρεις πιθανο?

Μπαμ την προηγούμενη δεκαετία λέει, οπότε σίγουρα όχι

Ε δεν τους λες με την καμία προηγούμενης δεκαετίας

Εμένα η καψουρα μου είναι άλλη, αλλά και πάλι δεν μπορώ να τους θεωρήσω προηγούμενη δεκαετία αλλά λίγο παλιότερα. Και έβγαλε υποψήφιο δίσκο χρόνιας. Αλλά νομίζω έχουν ξαναπαίξει μόνοι τους

ισως ειναι το μονο που ειναι “ασαφες” σε ολα τα αλλα ομως ειναι μπαμ. Το πρωτο τους αλμπουμ βγηκε το 2010.Σαν μπαντα υπαρχουν απο το 2008, συνεχιζουν και εχουν επιτυχημενη πορεια, εβγαλαν δισκο περσι και τους εχουμε δει 2 φορες στην Ελλαδα κατω απο αλλους…

Δεν κορόιδεψα το σχόλιό σου, νόμιζα απλώς ότι το έγραψες για χαβαλέ!

Ναι, ισχύουν όσα λες, όμως είναι εντελώς άστοχη η διατύπωση. Μου ταιριάζει για μια μπάντα που κάποτε έκανε μπαμ και τώρα είναι απλά οκ, ενώ με τους Ghost ισχύει το αντίθετο, τώρα είναι που βρίσκονται πιο ψηλά από ποτέ.

Σε κάθε περίπτωση μακάρι να είναι Ghost (για μένα που θα τους δω και 2 φορές, η μία στο Άμστερνταμ γιουχού!!!)

Δεν ειπα οτι με κοροιδευεις :stuck_out_tongue:
Απλα για καποιο λογο ειναι το πρωτο ονομα που ηρθε διαβαζοντας το.
Μια χαρα και για μενα θα ειναι, του χρονου θα τους δω δυο φορες (Στουτγκαρδη και Βουκουρεστι)μια τριτη δεν με χαλαει :slight_smile:

1 Like

Να πω κι εγώ κάνα δύο μαλακιες που θα ήθελα κιόλας

Lamp of God οριακά ταιριάζει. Ούτε που ξέρω αν έχουν έρθει και πότε

Bullet for my valentine ταιριάζει γάντι

:stuck_out_tongue:

1 Like

Bullet έχουν έρθει ρε.

Μα δεν λέει ότι δεν έχουν ξανάρθει. Λέει πρώτη φορά headliners. Εγώ έτσι το καταλαβαίνω όπως το γράφει

Και δυστυχώς για μένα, τότε που τους είδατε ήταν και στο απόλυτο peak τους. Τεράστιο lineup τότε μην κοιτάτε μόνο τους μεγάλους :stuck_out_tongue:

Να εννοεί τίποτα FFDP;;; Το αποκλείω αλλά ας το πετάξω. Εξάλλου οι πραγματικές δισκαρες ήταν όντως οι 2 πρώτες

3 Likes

απο την αλλη Smoke The Fuzz θα ανακοινωσει επιτελους Sleep? :stuck_out_tongue:

3 Likes

Η καψουρα που έλεγα παραπάνω… Το έχετε για σίγουρο δλδ;;;

1 Like

Δίκιο έχεις!

Τους κλάσαμε :stuck_out_tongue:!

1 Like

Μη λέτε Lamb Of God. Είχε ανοίξει μοσπιτ στον εξώστη του Φαζζ το 2010, μας είχαν πάρει τα κεφάλια, ήταν να ξαναρθουν δυο χρόνια μετά, φάγαμε άκυρο κι από τότε τίποτα. :frowning_face:

BFMV μακάρι, αλλά αμφιβάλλω αν υπάρχει κανένας γενναίος να τους φερει ελλάδα.

Θα έριχνα τα λεφτά μου στους Gojira, που δεν έχουν έρθει χεντλάινερς και μετά τα προπερσινά το χα σίγουρο, αλλά λέει για δίσκο το '18.

1 Like

Ναι για καποιο λογο :slight_smile:

1 Like

Είστε λαγονικά κάποιοι. Σας το δίνω αυτό. :slight_smile:

4 Likes