Φημες για συναυλιες #2

Εσύ τα ξέρεις και δεν μιλάς ε; :stuck_out_tongue:

3 Likes

Και τα φίδια αρχίζουν να τραγουδάνε…

1 Like

Από το facebook της DORO

Dear fans,
Thank you sooooo much for this great first leg of the “Forever Warriors Forever United” tour. I had a blaaaaaaaast!!! You were amazing and I can´t wait to see you next year.
See you in 2019 aaaaall over the world, in Spain, Greece, USA, UK, France, Romania, Germany, Belgium… More countries in the making…

3 Likes

είναι όντως!!

χμμ…

1 Like

Ρε πείτε ρε, τι ειναι αυτά με τα λαγονικά και τα ξέρεις και τα δεν ξέρεις. Να λέτε "παίζει πολύ δυνατά αυτό το όνομα, αυτό έχω ακούσει’’ !!!

1 Like

Αφού είπε ο φίλος παραπάνω απέξω απέξω ότι παίζει δυνατά για Sleep

Τι άλλο να πούμε. Ένα άρθρο ανέβηκε και κάνουμε εκτιμήσεις, μακάρι να ξέραμε

Οι Sleep δεν εχουν να κανουν με το αρθρο του Roxx παντως.

Λογο Roadburn 2019 που ειναι Απριλη, λογο οτι περσι ειδαμε τους ΟΜ, πιστευω παρα πολυ οτι θα δουμε Sleep και παλι. Κατι παρομοιο ειχε γινει και το 2012 που επαιξαν στο Gagarin, ειχαν παιξει πιο πριν Roadburn. Praise Iommi

H αφισα ειναι το 2012, ετσι? :stuck_out_tongue:

2 Likes

Μπορει να λεει για godsmack το roxx…

το άρθρο του roxx δεν αναφέρεται ούτε σε godsmack ούτε σε sleep… σε κάτι άλλο που ειπώθηκε εδώ μέσα πάντως αναφέρεται. αδιάφορο για μένα, αλλά μάλλον σε κάποιους μικρότερους θα προκαλέσει ενδιαφέρον. πάντως απορίας άξιον αν θα μαζέψει κόσμο

Άρα μυρίζει bullet.

1 Like

Από όσα ακούστηκαν παραπάνω :
Ghost δεν είναι, γιατί σου αρέσουν. :wink:
Gojira δύσκολα γιατί σίγουρα θα μαζέψουν πολύ κόσμο.
Lamb of God πιθανό, αλλά κι αυτοί τον κόσμο τους θα μαζέψουν.
Bullet for my Valentine φαίνεται το πιθανότερο. Και η δική μου εκτίμηση είναι ότι θα είναι εντελώς αψυχολόγητη ενέργεια. Ήδη το ενδιαφέρον για αυτούς στην χώρα είναι -λογικά- χαμηλό, ενώ όσοι οπαδοί των πιο nu πραγμάτων γενικά θα πάνε Disturbed. Το βλέπω να πηγαίνει μέτρια, ίσως λίγο καλύτερα αν είναι νωρίς, γιατί κατά τον Ιούνιο που θα σκάσουν όλα δεν παίζει κανείς να πάει σε αυτούς και να χάσει τους υπόλοιπους.
Ίδωμεν.

2 Likes

Εγώ πάντως bfmv το είπα εντελώς τυχαία, μπεσα. Ταιριάζει απόλυτα στην περιγραφή

Πλέον δεν μου λένε τίποτα αλλά υπήρξαν καλοί πριν 10 χρόνια και θα τους έβλεπα με μεγάλη χαρά. Τώρα πόσοι άλλοι είναι σαν

Έξω νομίζω είναι απ τα μεγαλομεσαια ονόματα ε; Γινόμαστε Ευρωπαίοι αν τους φέρουν :stuck_out_tongue:

2 Likes

Οι otep ανακοινωσαν σημερα ευρωπαικη περιοδια, και ταιριαζουν γαντι με την περιγραφη του roxx!

Μην το σκαλίζεις, για τους Bullet For My Valentine λέμε. Έβγαλαν και καλό δίσκο φέτος btw.

Μα νωρίς θα είναι, η ανακοίνωση λέει για Άνοιξη. Μια χαρά θα πάει.

ειι
https://www.facebook.com/roxxgr/videos/303117946983671/?

Άσε με να μαντέψω… αυτό το “System Failure” που επαναλαμβάνει, παραπέμπει στο The System Has Failed!
Εύλογα λοιπόν υποθέτει κανείς ότι θα μας επισκεφθούν οι Megadeth στο πλαίσιο επετειακής περιοδείας για τα 15 χρόνια του εν λόγω δισκογραφικού τους πονήματος!:wink:

1 Like
1 Like

πολύ πιθανό να αφορά αυτό το teaser του roxx , παρόλο που απ ότι είδα το ξεκαθάρισαν ότι δεν αφορά κάποια συναυλία ( κάτω από φωτογραφία system failure ΟΧΙ στο βιντεακι )

που είναι και λογικό αφού αφενός τέτοια θαύματα δεν γίνονται , αφετέρου οι ημερομηνίες αποπάνω είναι Αμερικής

τώρα τι άλλο θα μπορούσε να αφορά , δεν έχω ιδέα

Ναι όντως γράφει καμία σχέση με συναυλία τώρα το είδα.Μπορεί να είναι οτιδήποτε τότε,αλλαγή του site η ότι να ναι.

κατι ακουσα για Midnight το καλοκαιρι…για να δουμε.