Φημες για συναυλιες #2

Των Crimson Glory; Αν φέρουν κι αυτόν, τότε θα πρόκειται για θαύμα… στην κυριολεξία!

6 Likes

Nope

Τη φήμη του Roxx τη μεταφράζω και σε Interpol. Βγάλανε δίσκο το '18, την προηγούμενη δεκαετία τα 2 πρώτα άλμπουμ τους ήταν super. Είναι πιθανότητα και αυτοί…

2 Likes

Δεν θα είναι οι Interpol γιατί η ανακοίνωση λέει ότι “θα αποτελούν τις πρώτες τους headline συναυλίες στη χώρα μας”.

Που σημαίνει ότι η μπάντα έχει ξανάρθει αλλά έχει παίξει κάτω από άλλες μπάντες. Oι Interpol έχουν έρθει 1 φορά μόνοι τους στο Gazi Music Hall. Άρα ΔΕΝ είναι αυτοί.

1 Like

Δεν ειναι φημη πλεον, αλλα για να κλεισω το παραπανω post μου :sunglasses:

Αν και πιο light αλλά θα ενδιαφέρει πολλούς, κυκλοφορεί βρώμα οτι είναι πολύ κοντά στο να κλείσουν duran duran και pet shop boys.

2 Likes

Ωραία φήμη … Μεγάλα ονόματα της μουσικής

Όντως θα αφορά αρκετούς

Υπάρχουν ακόμα οι Duran Duran και οι pet shop boys ?

Aγαπαμε Pet Shop Boys ρε.
All day all day Watch them all fall down
All day all day Domino dancing

Σε τέτοια περίπτωση επιβάλλεται να φέρουν κάποιο ανάλογο support, κάποια υπεραξία όπως π.χ. Erasure ή Modern Talking αν κι εγώ θα προτιμούσα τους A-ha διότι ανέκαθεν στηρίζαμε τη Νορβηγική σκηνή!

Οι Duran Duran υπάρχουν με 4/5 αυθεντικά μέλη κιόλας. Θα τους έβλεπα εύκολα, πολλές τραγουδάρες και δυστυχώς δεν τους έχω δει.

1 Like

Στην Astronaut περιοδεία που ήταν κομπλέ ήταν φανταστικοί !

το φαγε το κουνιτό αγαπητε grammar nzi.

Ό,τι τρώει κανείς καλό είναι, ρώτα τους @separss @karvou @montecristo @akefaloskavalaris να σου πουν

Τι σημαίνει αυτό;


Τρολολο λογαριασμός.
Κι επειδή κουράζομαι απο τις ανοησίες που ακουγωνταί, μεσα στις μέρες θα υπαρξεί συνέχεια.

Από release…

Γουΐτς μινς;

GnR xD