Φημες για συναυλιες #2

Δεν μπαίνω στη διαδικασία να αναρωτηθώ τι ενδιαφέρον και για πόσους θα παρουσίαζε ένα live των Pavlov’s Dog εν έτει 2019, δράττομαι όμως της ευκαιρίας να μοιραστώ με την σεβαστή ομήγυρη έναν από τους “αγαπημένους” αστικούς μύθους!

Ήταν λέει ένα βράδυ σε ένα μπαρ ο David Surkamp και τα ‘πινε. Σε κάποια φάση βάζει ο DJ ένα τραγούδι των Pavlov’s Dog και από δίπλα του δύο θαμώνες σχολιάζουν πόσο ωραία φωνή έχει αυτή η… τραγουδίστρια. Το ακούει ο Surkamp, βγαίνει έξω και αυτοκτονεί! (εντάξει, προ Διαδικτύου αυτά γινόταν ευκολότερα πιστευτά!)

4 Likes

Κλασσικό hoax, το οποίο και είχα πιστέψει :stuck_out_tongue:. Είναι τίμιοι live.

Ήμουν με έναν τύπο σε ένα μπαρ…

Είχαν έρθει πριν 2 χρόνια νομίζω. Δεν ξέρω για λαηβ, αλλά πάντα θεωρούσα τα χιτακια τους εξαιρετικοτατα

2 Likes

Μπορεί να είχαν εμφανείς AOR “ευαισθησίες”, όμως έβρισκες και πολλές ζόρικες metal στιγμές στα album τους!

1 Like

Ναι ρε, Κύτταρο, τη μέρα του τελικού του CL ήταν.

2 Likes

Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου,ούτε και σήμερα σαπορτ για Manowar και Slayer. Μάλιστα…

3 Likes

εχεις να περιμενεις πολλες Δευτέρες…:grin:

3 Likes

2/3/2019 praying mantis στο crow

δεν το λες και φημη αυτο :joy::joy:

Doro στο over the wall Κρήτη Ιουλιο

Δευτέρα 18 Φεβρουαρίου, και ακόμα να ανακοινωθούν τα σαπορτ για τις μέταλ ημέρες…Μάλιστα.

1 Like

Καμιά ιδέα κανείς?

Εγώ έχω μια ιδέα αλλά δεν τη λέω για να μην μου την κλέψουνε! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Anna Calvi είναι η συναυλία για 16 Μαρτιου

1 Like

Wasp Βουλγαρία Αύγουστο. Για πάμε να πλησιάζουμε :smile::smile:

2 Likes

Αυτά είναι !!! :muscle:

Άντε να κατηφορίσουν λίγο ακόμα να πιάσουν και Ελλάδα! :heart:

Με 50 ευρω εισιτηριο κιολας.

1 Like

50 κ οι wasp???ρε τι τραβαμε,χαχαχα

1 Like

Με τοσους προθυμους παρ’ ολες τις φολες ετων, εγω αν ημουν διοργανωτης, τοσο θα το εβαζα. Αφου θα ερχοντουσαν ετσι κι αλλιως οι συγκεκριμενοι οπαδοι.

9 Likes