Φημες για συναυλιες #2

Rammstein βγάλανε ένα gif με τις πόλεις που θα τουράρουν(; ) το 2020, φυσικά η Αθήνα είναι εκτός. Μάλλον παρά είναι νωρίς για τα δικά μας δεδομένα ακόμα και να τους φέρει κάποιος. :joy:

Γενικά τα Βαλκάνια είναι εκτός. Πράγματι είναι νωρίς αλλά έχω μια αίσθηση πως θα τους δούμε του χρόνου.

Φίνγκερς κρόσντ, για να περιοριστούμε σε χτύπημα κόμπρα για Bruce με E Street Band για έξω του χρόνου (αυτούς σιγά μην τους δούμε εδώ).
Δε βγαίνει το πάτσετ.:grinning:

3 Likes

Λογικά θα έχεις την ευκαιρία σου!

1 Like

άραγε θα το γέμιζε το ΟΑΚΑ ο Bruce?

Ούτε καν.

Κάτσε να έρθει πρώτα βασικά γιατί εδώ και πόσα χρόνια έρχεται

1 Like

Το έχει γεμίσει :stuck_out_tongue:!

2 Likes

Νταξ λογικό γιατί ήταν συναυλία για φιλανθρωπικό σκοπό και είχε και άλλους μεγάλους καλλιτέχνες… Τώρα με την καμία

Πάντως ο συμπαθητικός κυριούλης του release που είχε βγει στο roxx έκανε ενδιαφέρουσες δηλώσεις και για το αφεντικό και Rammstein, Για Bruce είπε ότι θα είναι Ευρώπη και ποτέ δεν ξέρεις ενώ για τους Γερμανούς είπε πως είναι από τους μεγάλους στόχους του για το επόμενο release

έχει πολύ μεγάλο κοινό όμως εδώ που τον περιμένουν πως κ πώς!! τι να πώ μακάρι.
π’αντως πιστεύω θα μάζευε πολύ λαο!!

Πολύ λαό και τεράστιο hype έχει και ο McCartney. Δεν έχουμε δει τίποτα από beatles ποτέ, ο παππούς κάνει τίμια τρίωρα live σαν τον bruce και παρόλα αυτά δεν τον έφεραν ποτέ {Και ούτε πρόκειται αφού πλέον πατάει τα 80}

Όσο για τον boss ισχύουν αυτά που λες αλλά πολύ δύσκολα θα ξεπερνούσε ένα live του τις 10000. Με λίγα λόγια ο promoter θα έμπαινε μέσα.

1 Like

πρέπει να χωνέψουμε ότι δεν είμαστε ροκ λαός

4 Likes

Αυτο ειναι το πρωτο και σημαντικοτερο.

Το δευτερο και επισης πολυ σημαντικο ειναι οτι ολα αυτα πλεον εχουν 100 ευρω εισιτηριο, το οποιο και δεν αντεχουμε.

7 Likes

Ρε έπεσε ο φόρος όσο ζει ελπίζουμε :grin:

Πέρα από την πλάκα για bruce δεν ξέρω αλλά sir Paul θα μάζευε πολύ κόσμο στο ΟΑΚΑ αν όχι sold out.

Οι Rammstein θα παιζουν σταδια και το επομενο καλοκαιρι οποτε δυσκολα να ρθουν στο Release, ισως κανουν κανα exclusive show στο Rock am Ring, το 21 ακουγεται για φεστιβαλ

2 Likes

επίσης με όλα αυτα περί φόρου, περιμένω κ πολύ δυνατό συναυλιακό χειμώνα. λογικά θα δούμε πολλές μπάντες!!!

Το γνωρίζω και θα το έγραφα απλά ξέχασα το edit :grin:

Στην λεωφόρο τότε ακούς high priority;

1 Like

Έπεσε ο φόρος και μπας και δούμε KoЯn μετά από 15 χρόνια στην Ελλάδα. Του χρόνου θα έρθουν Ευρώπη για την προώθηση του νέου δίσκου που αναμένεται σε λίγους μήνες. Fingers crossed για Ελλάδα.

By the way, διάβασα ότι αύριο ίσως ακούσουμε και το πρώτο δείγμα της νέας τους δουλειάς. To Metal Injection το έγραψε.

1 Like

Είναι ακριβά τα καλαμπόκια;;

fingers crossed εννοείται.

Αν σκεφτώ που έχω δώσει 60ρια τα τελευταία χρόνια, μακάρι να έρθουν και ας είναι και ακριβοί…

Νομίζω είναι ψιλοακριβοί αλλά τώρα τι ακριβώς κασέ έχουν δεν ξέρω.