Φημες για συναυλιες #2

Ίδωμεν τότε

Ειχαν και τοσο πολυ κοσμο στη Μαλακασα, που σιγουρα θα τολμησει καποιος να τους ξαναφερει.

3 Likes

Ειρωνικά το λες ή όχι; Δεν το χω ψάξει το συγκεκριμένο live

Φουλ :stuck_out_tongue:

2000 λαού είχαν οι korn το 2005, όταν το nounou metal ήταν στα ντουζενια του. Ας τους βάλουν στο crow club του χρόνου μπορει και να το γεμίσουν.

1 Like

γενικά nounou metal στην ελλάδα δύσκολα. slipknot δεν τους βάζω γιατί δεν ξέρω τι παίζουν πλέον. αλλά θυμαμαι korn Θεσσαλονίκη στο παλιο principal ήταν φισκα. είχα πάει με τον μιμκρό μου αδερφό, τον έχασα και τον ξαναβρήκα μετά το live!(η ασχετη πληροφορια της ημέρας…)

7 Likes

Ωραία να μας ξανάρθουν τότε

2 Likes

Πες μας κι άλλα.

3 Likes

Βρωμάει το internet από άρθρα για το Νουνού μέταλ και τους λόγους που πέθανε, ψάξε και διάβασε τα. Είπαμε στο crow club και αν και εκεί. 2000 λαού το 2005.

9 Likes

Ούτε εγώ είμαι full into nu metal ίσα ίσα αυτός ο συνδυασμός rap-metal με τρέλαινε αλλά το να μην παραδέχεσαι ότι οι κορν είναι μεγάλη μπάντα και άνετα μπορεί headliner σε μεγάλο venue με ξεπερνά.

1 Like

2000 λαού το 2005 , ας τους βάλουν και στο ποδοσφαιρικό ΟΑΚΑ αν τους φέρουν, τι με νοιάζει εμένα εγώ θα πληρώσω το ενοίκιο ? Αντιθέτως ένα ΤΕΤΟΙΟ live θα βγάλει πάλι πολύ γέλιο και με τον κόσμο που θα έχει και με την ίδια καθαυτή την μπάντα οποτε …Μακαρι !!!

φυσικα γιατι η Ελλαδα ειναι ο καθρεφτης της παγκοσμιας μουσικης σκηνης και ποσο μαλλον της ροκ σκηνης !

9 Likes

Το τοπικ είναι για συναυλίες στην Ελλάδα.

1 Like

και αυτα ; Μονο για την Ελλαδα λενε ;

3 Likes

Μια χαρά μας πέφτει να μας κάνουν την τιμή οι korn ρεεε και το nu metal έκανε πολλή δουλειά στον να φέρει νέα (σε ηλικία βασικά) μέλη στην Metal που αργότερα έψαξαν και μπήκαν πιο βαθιά και σε άλλα είδη…
Εδιτ : καλό είναι να σκεφτόμαστε και καμιά παράμετρο πριν σταξουμε φαρμάκι

3 Likes

Μακαρι να μας κάνουν την τιμή, το εύχομαι ολόψυχα διότι θα είναι τοπικ διασκέδασης όπως ήταν και το φιάσκο του 2005.

Win win situation θα διασκεδάσω εγώ με korn και εσύ στο forum

1 Like

Κόλλησε η βελόνα ε:rofl::rofl:

Φιάσκο λες εσύ full λεει ο Παντελής. Είμαι σίγουρος. Ότι θα είχε πάνω από 2000. Anyway επειδή είναι πολύ υποθετική κουβέντα κάτσε να έρθουν και πλακωνόμαστε τοτε

Άρθρο του rockhard.gr το λέει , όχι εγώ,