Φημες για συναυλιες #2

Έπεσε ο φόρος και μπας και δούμε KoЯn μετά από 15 χρόνια στην Ελλάδα. Του χρόνου θα έρθουν Ευρώπη για την προώθηση του νέου δίσκου που αναμένεται σε λίγους μήνες. Fingers crossed για Ελλάδα.

By the way, διάβασα ότι αύριο ίσως ακούσουμε και το πρώτο δείγμα της νέας τους δουλειάς. To Metal Injection το έγραψε.

Είναι ακριβά τα καλαμπόκια;;

fingers crossed εννοείται.

Αν σκεφτώ που έχω δώσει 60ρια τα τελευταία χρόνια, μακάρι να έρθουν και ας είναι και ακριβοί…

Νομίζω είναι ψιλοακριβοί αλλά τώρα τι ακριβώς κασέ έχουν δεν ξέρω.

Ίδωμεν τότε

Ειχαν και τοσο πολυ κοσμο στη Μαλακασα, που σιγουρα θα τολμησει καποιος να τους ξαναφερει.

Ειρωνικά το λες ή όχι; Δεν το χω ψάξει το συγκεκριμένο live

Φουλ :stuck_out_tongue:

2000 λαού είχαν οι korn το 2005, όταν το nounou metal ήταν στα ντουζενια του. Ας τους βάλουν στο crow club του χρόνου μπορει και να το γεμίσουν.

γενικά nounou metal στην ελλάδα δύσκολα. slipknot δεν τους βάζω γιατί δεν ξέρω τι παίζουν πλέον. αλλά θυμαμαι korn Θεσσαλονίκη στο παλιο principal ήταν φισκα. είχα πάει με τον μιμκρό μου αδερφό, τον έχασα και τον ξαναβρήκα μετά το live!(η ασχετη πληροφορια της ημέρας…)

Ωραία να μας ξανάρθουν τότε

Πες μας κι άλλα.

Βρωμάει το internet από άρθρα για το Νουνού μέταλ και τους λόγους που πέθανε, ψάξε και διάβασε τα. Είπαμε στο crow club και αν και εκεί. 2000 λαού το 2005.

Ούτε εγώ είμαι full into nu metal ίσα ίσα αυτός ο συνδυασμός rap-metal με τρέλαινε αλλά το να μην παραδέχεσαι ότι οι κορν είναι μεγάλη μπάντα και άνετα μπορεί headliner σε μεγάλο venue με ξεπερνά.

2000 λαού το 2005 , ας τους βάλουν και στο ποδοσφαιρικό ΟΑΚΑ αν τους φέρουν, τι με νοιάζει εμένα εγώ θα πληρώσω το ενοίκιο ? Αντιθέτως ένα ΤΕΤΟΙΟ live θα βγάλει πάλι πολύ γέλιο και με τον κόσμο που θα έχει και με την ίδια καθαυτή την μπάντα οποτε …Μακαρι !!!

φυσικα γιατι η Ελλαδα ειναι ο καθρεφτης της παγκοσμιας μουσικης σκηνης και ποσο μαλλον της ροκ σκηνης !

Το τοπικ είναι για συναυλίες στην Ελλάδα.

και αυτα ; Μονο για την Ελλαδα λενε ;

Μια χαρά μας πέφτει να μας κάνουν την τιμή οι korn ρεεε και το nu metal έκανε πολλή δουλειά στον να φέρει νέα (σε ηλικία βασικά) μέλη στην Metal που αργότερα έψαξαν και μπήκαν πιο βαθιά και σε άλλα είδη…
Εδιτ : καλό είναι να σκεφτόμαστε και καμιά παράμετρο πριν σταξουμε φαρμάκι