Φημες για συναυλιες #2

Ετσι να γουσταρουν και οι Αγγλοι… Αντε να βγουν και τα δικα μας να αρχισουμε τα περσινα…

Ρε αυτοί οι Biffy Clyro δε λέω καλοί είναι αλλά δε με κάθονται για headliners σε τόσο μεγάλο φεστιβάλ με τίποτα.

Τρελή μαγκιά τους απλά ξέρω γω…

Αν βλέπουμε Big 4 κάθε χρόνο θα πάψει να είναι τόσο Big…[-X

^^ σωστό…θα ήθελα να δω και κάτι άλλο…

φάση θά χε να ξαναβλέπαμε big four αλλά μπαίνουμε πάλι σε απόψεις. κάποιος που να ξέρει πότε ακριβώς βγαίνουν οι ημερομηνίες; επίσης πρέπει να είναι 2 μέρες το sonisphere για να χοτράσουμε! πολλά ζητάω…:stuck_out_tongue:

Φαντάζομαι θα ανακοινωθούν κι άλλα ονόματα ε?

Το concept σύμφωνα με φήμες είναι για 2 μέρες!

σιγά μην φέρουμε και όλοι την 80s glam metal σκηνή ρε τραβόλτα :stuck_out_tongue:

ενταξει στο 3μερο ειναι headliners…καλα ειναι για το κοινο τους πιστευω.

Βασικά πέρυσι το Knebworth δεν είδε BIG4. Από τα 11 Sonisphere που έγιναν, η τετράδα έπαιξε στα 7. Οπότε ίσως φέτος καλύψουν τα μέρη που δεν έπαιξαν πέρυσι. Για μας καλύτερα θα είναι να δούμε κάποιες άλλες μπάντες.

Πέρσι δεν έπαιξαν στην Αγγλία οι Big 4 οπότε θα τους κάτσει μια χαρά. Γενικά πιστεύω ότι θα παίξουν στα Sonisphere που δεν έπαιξαν πέρσι. Για να δούμε εμείς τι θα έχουμε, αν και και για να ξεπεραστεί το περσινό πρέπει να αναστηθεί ο Cliff.

Με Iron Maiden, Judas Priest και System Of A Down θα εχουμε κατι αντιστοιχο με το περσινο… Αλλα χλωμο να ερθουν ολοι Sonisphere και η αληθεια ειναι οτι προτιμω εναν την φορα.

Βασικά αν έρθουν αυτοί οι 3, δεν θα έχουμε κάτι όπως το περσινό,αλλά κάτι ΑΝΕΠΑΝΑΛΙΠΤΟ,κόλαση !

Iron Maiden και Slipknot το κόβω!

Priest δε νομίζω να μπουν στο Sonisphere. Ίσως στο Rockwave ή απλά μια ξεχωριστή συναυλία.

SOAD πλέον δε νομίζω :frowning:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1024706&postcount=3355

:roll:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1024707&postcount=3356

:har: (στους διοργανωτες)

Ελπίζω να ισχύουν οι πληροφορίες σου…πιο πολύ για slipknot,system και rage
Maiden δεν με ψήνουν και tool δεν είναι του γούστου μου

Στης Γαλλιας κλείσανε Big 4/Slipknot, ενώ στης Ισπανίας και της Πολωνίας Maiden…

:eek:[-o<[-o<[-o<[-o<

Μακάρι να έρθουν οι Maiden, οι SOAD, οι Rage Against The Machine και οι Tool ή οι Slipknot (γιατί όχι?)
Αν και στο τέλος το κόβω να έρχονται μόνο οι πρώτοι…γιατί οι άλλοι, κάτι μου λέει(να δε ξέρω κιόλας) , πως δε θα ρθουν…
α, και οι Slipknot πιστεύω ότι θα ρθουν…
Θα δούμε…
Πότε περίπου θα βγει η ανακοίνωση?:roll:

No-one knows! Ελπίζω σύντομα!

ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΦΙΛΑΝΔΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ…ΜΑΛΛΟΝ