Φημες για συναυλιες #2

Απο τα ονοματα που αναφερατε Iron Maiden, System Of A Down και Rage Against The Machine να ερθουν και θα πεταω απο την χαρα μου… Αργει και αυτη η γαμημενη η ανακοινωση να ονειρευομαστε απο τωρα τι θα δουμε…

μακαρι να δουμε SOAD!

παίζει και για Rage Against The Machine…???8O8O8O8O8O8O τρελαίνομαι…:D:D:D:D μακάρι…

τουλαχιστον να ειναι φετος πιο φτηνα αλλιως μας κοβω να το δουμε σε καμμια γειτονικη χωρα που θα την βγαλουμε φτηνοτερα

Βασικά από και ως που οι RATM? Πουθενά σε Sonisphere δε παίζουν!

Αγαπάμε και στηρίζουμε Βουλγαρία! Αλλά αν έρθουν και εδώ οι Maiden ε θα “αναγκαστώ” να κατέβω και Αθήνα!

βουλγαρια ασυζητητη 8)

Ε ειδικά για τους βόρειους συμφέρει πολύ περισσότερο!

25-26 Ιουνίου Ιταλία, Μπολόνια με big four!

Πωωωωωωωωω naiiiiii
2η φoρα Μπιγκ 4 και με Slipknot !!!
God save the queen !!!

[I]
L’annuncio del bill è previsto dopo l’Epifania. [/I]

Μετα τα Φωτα θα ξερουμε σιγουρα για Ιταλια, αλλα ναι…

[SPOILER]25 - IRON MAIDEN + SLIPKNOT + ROB ZOMBIE (rob confirmed)

26 - LINKIN PARK or METALLICA not BIG 4[/SPOILER]

υπαρχει φημη…

Αντε να βγουν και οι δικες μας ανακοινωσεις, περυσι τετοια εποχη ξεραμε ηδη.

ναι…και κάθε 3 λεπτά έπεφτε ο server.!!
οχι…να μην μάθουμε…

Ναι, αλλα δεν θα ξεχασω ποτε το συναισθημα που ενιωσα οταν εμαθα οτι ανακοινωθηκαν και επισημα Big 4…

και εγω…όταν ήξερα ότι δεν θα μπορέσω να είμαι εκεί… πρισλες…νοτ.!

Αν έρθουν RATM και SOAD,και αν ψηθεί και σε κανά άλλο λάιβ Muse (επειδή έχουν hype) ή/και Alice in Chains (επειδή ακυρώθηκαν πέρσι) αγοράζω τροχόσπιτο και παλουκώνω τον κώλο μου μαλακάσα για 6 μήνες…

XAXAXAXAXAχαχαχαα καλόο:!::lol:

υπάρχει πιθανότητα να έρθουν? :wink:

A man can hope!!!
Ας προσευχηθούμε στην οικονομική κρίση και στο γεγονός ότι αυτές οι 2 μπάντες νοιάζονται για χώρες με…προβλήματα :stuck_out_tongue:

Και να μην έρθουν εδώ πάντως,αρκεί να περάσουν από εδώ κοντά…καμιά ιταλία,ισπανία,γαλλία,άντε γερμανία,βολεύει.Για τους πρώτους μιλάω κυρίως,για μένα φυσικά

ΝΑΙ όσο ζούμε ελπίζουμε…:stuck_out_tongue:
Πάντως , για όσους έχουν την οικονομική ευχέρεια βολεύει η Ιταλία!
Μακάρι πάντως να έρθουν και από δω να τους δούμε και μεις!
Αλλά δε ξέρω για τους System of a Down…κυρίως για αυτούς και τους Maiden βεβαίως βεβαίως θα πήγαινα στη Μαλακάσα…αλλά δε ξέρω κατά πόσο μας έχουν σε εκτίμηση μετά την επίθεση με τα μπουκάλια(πάνε χρόοονιαα φυσικάαα)…
Ήρθε βέβαια και ο Serj Tankian φέτος…γιατί όχι όλοι μαζί? :-k
Θα περιοδεύσουν μόνο το 11?
α…και ψήνομαι πολύ να δω και τους RATM έχουν σούπερ τραγουδάκια! 8)

Νομίζω πως οι SOAD ήρθαν για να μείνουν.Δεν το βλέπω να διαλύονται ξανά τώρα κοντά.

Όσο για τους RATM,αν σου αρέσουν μία φορά studio,θα σου αρέσουν 50 φορές λάιβ…Αυτή η εμπειρία δεν υπάρχει

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Έχεις δει τους RATM λάηβ?:!: