Φημες για συναυλιες #2

καθιστε ρε να βγει καμια ανακοινωση αλλα blackie μας γα…ες

1 Like

Οι προβλέψεις του είναι σαν της Πυθίας… παίζεις τζόκερ με μεγαλύτερες πιθανότητες :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 Likes

Στο κλειστό του Φαλήρου τελικά οι Judas Priest. Ξέρουμε πώς είναι ο ήχος εκεί σε metal συναυλία;

JUDAS PRIEST live και γαμώ !!

Στο Τάε Κβον Ντο; Από εξαιρετικός μέχρι μάπα, εξαρτάται.

4 Likes

Έχει και τον Τίπτον εν τω μεταξύ στην αφίσα.

3 Likes

ωχ ρε μλκ ναι. Με Γκλεν η αφισα

Και παιδια για πειτε και εμενα που ειμαι απο χωριό και δν γνωρίζω,τι κοσμο χωραει το κλειστό Φαλήρου?? Γιατι αν μιλαμε πανω κάτω για κανα 10χιλιαρο,με νορμαλ σαπορτ μπάντες,προβλέπω αλλαγη χώρου…

Εκεί έχω πάει μόνο για zz top και ο ήχος ήταν πολύ καλός από οτι θυμαμαι, βέβαια έχουν περάσει και 10 χρονια

ZZ Top τρομερά, Faith No More και Bad Religion το 2010 άθλια. Cave τρομερά πρόπερσι, Prophets από κερκίδα που ήμουν μου άρεσε ο ήχος.

Εξαρτάται αν θα ανοίξουν οι πτυσσόμενες κερκίδες. Πάντως δε νομίζω να έχει τόσο κόσμο όσο στο Rockwave πρόπερσι.

1 Like

Τι καυλα θα ηταν στην περιοδεία να πάρουν και Ριπερ…λεω εγω τώρα.50 χρόνια χεβι μέταλ,επετειακό και καλά.

2 Likes

Σίγουρα λιγότερο θα έχει, ανάλογα και τα support βέβαια αλλά και πάλι…

Μην ειστε ρε απαισιόδοξοι :grin:

Ρεαλιστές είμαστε :stuck_out_tongue:!

2 Likes

Μόνο σε εμένα φαίνεται λίγο παρακινδυνευμένο το live? Θετικό το γεγονός ότι γίνεται εντός Αττικής βέβαια αλλά μέσα σε 1 χρόνο δύο φορές??
Δηλαδή ή πραγματικά έχει πέσει αρκετά το κασέ της μπάντας άρα εισητηριο χώμα (που δεν το βλέπω) ή περιμένει τόσο πολύ κόσμο? :thinking:

2 χρόνια είναι , το 18 είχαν έρθει

Θα το σκεφτώ αν θα πάω. Δεν μου άρεσαν πέρσι, πολύ πεσμένη απόδοση. Εξαρτάται από τα support, τις τιμες του εισιτηρίου και το setlist.

Σε κάθε περίπτωση μακάρι να έρχονται και κάθε χρόνο θρύλοι!

2 Likes

Ναι sorry δίκιο έχεις.

Η προπώληση ξεκινά την Πέμπτη 24/10, στις 11:00, προς 45 ευρώ (ένα εισιτήριο) και 80 ευρώ (δύο εισιτήρια) και για περιορισμένο αριθμό εισιτηρίων. Οι επόμενες φάσεις θα ανακοινωθούν σύντομα. Επίσης, διατίθεται περιορισμένος αριθμός VIP εισιτηρίων, με πρώτη τιμή τα 100 ευρώ.

Η προπώληση ξεκινά την Πέμπτη 24/10, στις 11:00, προς 45 ευρώ (ένα εισιτήριο) και 80 ευρώ (δύο εισιτήρια) και για περιορισμένο αριθμό εισιτηρίων. Οι επόμενες φάσεις θα ανακοινωθούν σύντομα. Επίσης, διατίθεται περιορισμένος αριθμός VIP εισιτηρίων, με πρώτη τιμή τα 100 ευρώ.