Φημες για συναυλιες #2

Κατάλαβα, με βλεπω ολα τα λεφτά Νορβηγία στο inferno και τελος.

Μάπα το μεταλ για φέτος. Ας ελπίσουμε alternative εστω . Ενας JP χωρις tipton και 2 χρονια μετα, δεν φερενει την ανοιξη… θελει δυνατο line up γαι να παει καλα

καθιστε ρε να βγει καμια ανακοινωση αλλα blackie μας γα…ες

Οι προβλέψεις του είναι σαν της Πυθίας… παίζεις τζόκερ με μεγαλύτερες πιθανότητες :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Στο κλειστό του Φαλήρου τελικά οι Judas Priest. Ξέρουμε πώς είναι ο ήχος εκεί σε metal συναυλία;

JUDAS PRIEST live και γαμώ !!

Στο Τάε Κβον Ντο; Από εξαιρετικός μέχρι μάπα, εξαρτάται.

Έχει και τον Τίπτον εν τω μεταξύ στην αφίσα.

ωχ ρε μλκ ναι. Με Γκλεν η αφισα

Και παιδια για πειτε και εμενα που ειμαι απο χωριό και δν γνωρίζω,τι κοσμο χωραει το κλειστό Φαλήρου?? Γιατι αν μιλαμε πανω κάτω για κανα 10χιλιαρο,με νορμαλ σαπορτ μπάντες,προβλέπω αλλαγη χώρου…

Εκεί έχω πάει μόνο για zz top και ο ήχος ήταν πολύ καλός από οτι θυμαμαι, βέβαια έχουν περάσει και 10 χρονια

ZZ Top τρομερά, Faith No More και Bad Religion το 2010 άθλια. Cave τρομερά πρόπερσι, Prophets από κερκίδα που ήμουν μου άρεσε ο ήχος.

Εξαρτάται αν θα ανοίξουν οι πτυσσόμενες κερκίδες. Πάντως δε νομίζω να έχει τόσο κόσμο όσο στο Rockwave πρόπερσι.

Τι καυλα θα ηταν στην περιοδεία να πάρουν και Ριπερ…λεω εγω τώρα.50 χρόνια χεβι μέταλ,επετειακό και καλά.

Σίγουρα λιγότερο θα έχει, ανάλογα και τα support βέβαια αλλά και πάλι…

Μην ειστε ρε απαισιόδοξοι :grin:

Ρεαλιστές είμαστε :stuck_out_tongue:!

Μόνο σε εμένα φαίνεται λίγο παρακινδυνευμένο το live? Θετικό το γεγονός ότι γίνεται εντός Αττικής βέβαια αλλά μέσα σε 1 χρόνο δύο φορές??
Δηλαδή ή πραγματικά έχει πέσει αρκετά το κασέ της μπάντας άρα εισητηριο χώμα (που δεν το βλέπω) ή περιμένει τόσο πολύ κόσμο? :thinking:

2 χρόνια είναι , το 18 είχαν έρθει

Θα το σκεφτώ αν θα πάω. Δεν μου άρεσαν πέρσι, πολύ πεσμένη απόδοση. Εξαρτάται από τα support, τις τιμες του εισιτηρίου και το setlist.

Σε κάθε περίπτωση μακάρι να έρχονται και κάθε χρόνο θρύλοι!

Ναι sorry δίκιο έχεις.