Φημες για συναυλιες #2

Τον ηπιαμε δηλαδη, τελευταία μας ελπιδα το Release

Λέτε να πάνε για Foo; Τον Ιούνιο Ιταλία/Πορτογαλία θα είναι.

2 Likes

Αν εννοουν ακραιο ηχο τους Slayer ισως υπάρχει ελπιδα για κατι καλο,foo,faith no more η δε ξερω τι

Οι offspring η green day ειναι σκληρός ήχος?

1 Like

Την διευκρίνηση την έχουν βγάλει πλέον απ το άρθρο. Τώρα δεν θα είναι του σκληρού ήχου τι να εννοεί; Σκληρός ήχος =μεταλ άρα παίζουν ονόματα όπως foo, Aerosmith πχ ή εκτός ροκ και μεταλ τελείως; Αν είναι το 2ο παίζει να είναι 21 pilots που θα να και Ρουμανία κάποια στιγμή. Αυτό μου έρχεται τώρα.

@mike_blackie μιλαααα :rofl:

Παιζουν οι Foo Fighters metal ? :open_mouth:

Ρίχνω μια ζαριά και λέω soad Korn μέσα Ιούνη.

Bad Religion για τα 40 χρόνια ίσως;; Θα κάνουν κι αυτοί κάποια ανακοίνωση σήμερα-αύριο

Ti μπόμπα είναι αυτή με το στορι του ejekt με κιθάρα Paul McCartney? Παίζει κάτι?

5 Likes

Δε ξερω καν λεμε χαχα. Κατι απο αυτα που παιζουν τριγύρω θα ειναι πιστευω.

1 Like

Ανεβάζουν αρκετά πράγματα αυτοί δεν σημαίνει απαραίτητα tease για συναυλία

Ισως μπασο :stuck_out_tongue:!

6 Likes

Κουβά οι Slipknot? Πάμε για Foos?

Μην είναι 25/6 ότι είναι, θα φάω τα συκώτια μου. (Nταξ για Slipknot ας είναι και 25 , δεν πειράζει :stuck_out_tongue: )

2 Likes

παντρεύεσαι ?

3 Likes

Θα βλεπει pearl jam.
Κι εγω αυτο σκεφτομουν, μη σκάσουν τιποτα foo 22-28 τον ηπιαμε…

3 Likes

Μάγκες στο άρθρο του roxx είχε μια διευκρίνηση η οποία δεν υπάρχει τώρα και έλεγε ότι ΔΕΝ πρόκειται για συγκρότημα του σκληρού ήχου. Αν θεωρήσουμε σκληρό ήχο το ροκ και όλα τα παρακλάδια του τότε φοβάμαι μην ανακοινώσουν καμιά ακυρίλα και ψαχνόμαστε

Σκληρό ήχο εννοεί λογικά metal, οπότε παμε σε πιο rock πράματα. Πόσο άκυρο στην τελική?

2 Likes

Μακάρι τι να πω… Παίζει να είναι και πολυήμερο πάντως σύμφωνα με μια συνέντευξη της Τράντου. Τους έστειλα στο inbox επί του θέματος και περιμένω {Μου απάντησαν όλες τις φορές που έστειλα}.

Καλά άμα θέλουν να σε εκπλήξουν αυτοί κάτι θα βρουν :rofl:. Κάπου εδώ να ξαναπώ πως οι 21 pilots παίζουν Ρουμανία τον Ιούλιο και στο roxx έχουν έρωτα με δαύτους οπότε το αφήνω και αυτό να υπάρχει.

Υγ Κάτι σημαντικό που δεν δώσαμε σημασία είναι πως θα ανακοινωθεί και ένα άλλο όνομα. Δεδομένου ότι είναι σχετικά νωρίς για ανακοίνωση σαπόρτ υποθέτω πως ο headliner θα περιοδεύει πακέτο με μια άλλη μπάντα {στιλ green day-Weezer} και άρα θα τους φέρουν και εδώ έτσι.

και τι είναι το ροκ , μαρλμπορο να βγαίνει σε σκληρό / μαλακό ;;;

ντιστορσιο έχει , μια χαρά σκληρός ήχος είναι και των Foo Fighters και όλων αυτών των συγκροτημάτων

5 Likes