Φημες για συναυλιες #2

Έλα ντε τι έγινε ο Cooper. Θα ανακοινώσει το release; Τι θα γίνει!

Μπορεί η ηλιθια θεωρία μου για ejekt να μην βγήκε(:joy:) αλλά τουλάχιστον ξέρουμε και επισήμως πως θα έρθουν το καλοκαίρι για φεστιβάλ. Για να δούμε…

Ανακοίνωση την άλλη εβδομάδα από Ejekt. Μήπως η θεωρία δεν είναι τελικά και τόσο τρελή;

2 Likes

Μου είπαν μεμονωμένο σόου όχι για το φεστιβάλ. Υποψιάζομαι ότι κάπου εδώ σκάει ο φίλος μας ο Nick Cave

1 Like

Yπάρχει φήμη για fooz στην Ελλάδα ή απλά υποθέτετε;

Μακάρι να ειναι καπου κοντά με PJ να μπορέσω να τους δω, τους εχω απωθημένο. Οι 3 ημερομηνίες μεχρι στιγμης δε βολεύουν.

Παντως οι πολεμιστες φου θα πανε λογικά για ιππασία αν τελικα ερθουν.

8 Likes

Ήρθε η σειρά μου να το πω αν τελικά γίνει :rofl::rofl:

3 Likes

και στα δικά μου λημέρια είμαστε ήδη 4 άτομα ψημένα για Βερόνα , Βασιλιά με εμπερορ. Αν και θα προτιμούσα να πάω Σλοβενία αν παίξουν οι μερσιφουλ στο metaldays. Βασικά παίζει να πάω και στο ποτάμι σλοβενία ότι και να γίνει :stuck_out_tongue:

Σλοβενία είναι και ο Ανσέλμο βλέπω. Αν είναι με setlist pantera όπως πέρσι με ψήνει. Και As I Lay Dying, anthrax πωωω … καλή φάση

2 Likes

Αύριο στις 12 ανακοίνωση απο Ejekt

2 Likes

Για Jack Savoretti είναι λογικά

1 Like

Ναι

Ανέβηκε στο ινστα πριν λιγο…

7 Likes

Ναι ρε παιδιά έχουμε κάτι νεότερο για Alice? Εν τω μεταξύ, πριν μια βδομάδα ανέβηκε στο επίσημο κανάλι του στο youtube αυτή εδώ η συνέντευξη πίσω στο (πολύ) μακρινό 1974.

2 Likes

Για Cooper ακούγεται πως θα ανακοινώσει ολόκληρη τη περιοδεία μαζί, γι αυτό αργεί

2 Likes

Απο το facebook της AthensRocks

12/12 @12:00
We will share some big Festival news…
Because…AthensRocks 2020 is coming!!!

2 Likes

καμια ιδεα κανεις???/

Για Maiden ακούγεται τίποτε;!; (τώρα δεν είναι η εποχή που ρωτάμε;)

6 Likes

4 Likes

ντάξει, το roxx είναι πάντα αξιόπιστο σε αυτά που λέει. οπότε ίσως έχουμε στροφή της μισης πρώην didi σε εναλλακτικά ακροατήρια; περίεργο αλλά κοντός ψαλμός