Φημες για συναυλιες #2

Τι εννοεις?

Αναφερομαι στην περσινή απογοητεύση

Ακομη φετινη ειναι :Ρ

Είδα τυχαία σμρ ότι το insta του ejekt ακολουθεί foo fighters. Γενικά ακολουθεί μόνο μπάντες που έπαιξαν/θα παίξουν στο festival. Είναι προσωπική μου παρατήρηση και θεώρησα πως πρέπει να το γράψω και εδώ.

Εκτός βέβαια αν η detox έκανε και το live τους στο Ηρώδειο το 17 και τους ακολουθεί γι αυτό…

το production το 17 το κανόνισε η didi

To Ejekt ακολουθαει 5500. Μακάρι να ισχύει για Foo, αλλά λέω…

Σωστός γι αυτό ΔΕΝ γράφω έρχονται οι FF. Μπορεί να σημαίνει πολλά μπορεί και τίποτα απλά ήθελα να το αναφέρω μήπως έχει ακούσει κανένας τπτ

Foo Fighters θα ήταν γαμηστερή φάση να έρθουν. Για μας κιόλας που δεν τους είδαμε στο Ηρώδειο με τα ελάχιστα εισιτήρια που κυκλοφόρησαν.

παιζει ισως και goldplay… οπως και να εχει μακαρι ενα απο τα 2 αλλά δεν ειναι τόσο ασφαλή σε αυτά που εχει συνηθίσει το ejekt.

Αν μπεις στο site τους έχουν 2 κενά κουτάκια που γράφουν eject 2020 tba. Παίζει να ναι και διήμερο.

Ασφαλή όταν λες;; Δεν το κατάλαβα. :sweat_smile:.

Ίσως θέλουν να τα σκάσουν χοντρά {ΟΙ Coldplay ακούγεται ότι είναι απίστευτα ακριβοί όπως και οι FF}. Έχουν καλό πάτημα από την περσινή επιτυχία για να το στηρίξουν πάντως.

ΥΓ Φαβορί για μένα παραμένει ο Nick Cave πάντως.

Σταδια γεμιζουν, τι θα ειναι, φτηνοι;

FF ετοιμάζουν και δίσκο, οπότε δεν θα είναι παράλογο να βγούν και στη γύρα εντόνως και όχι τα σκόρπια φεστιβάλ που παίξανε πέρσι , για του χρόνου μόνο Βοστώνη έχει πάρει το μάτι μου μαζί με RHCP (!) .

Φέρτε τους μαζί με QOTSA να αφήσουμε τα κορμιά μας στο τερέν.

Παιδες υπαρχει καμια βασιμη ελπιδα για mercyful fate?γιατι ετοιμαζομαι να κλεισω εξω σχεδον αποκλειστικά για αυτους.

Αμα παίζουν καμια βουλγαρια ρουμανια κλείσε με συνδιασμο ταξίδι αναψυχής. Εδω παντως δεν ειναι 100% σίγουρο ακομα. Δλδ μπορει σε ενα μηνα να ανακοινωθει αλλα μπορει και να μην γινει. Εγω θα περίμενα μεχρι Ιανουαριο και μετα θα εκλεινα εξω.

Κ βερονα ανακοινωθηκαν σημερα,με emperor venom,το ιδιο θα ρωτουσα κ εγω,θελω να παω εξω

Εγω καλου κακου εκανα κρατηση καταλυματος για βερονα(εννοειται με δικαιωμα ακυρωσης) και βλεπουμε.Την πρηγουμενη μερα παιζουν avantasia που αν και εχω ξαναδει ειναι μια χαρα.

Βουλγαρία δυναμώνουν οι φήμες για Slipknot κυρίως και Pearl Jam πάντως…

Μικρο καλαθι κρατα.

Εγώ λέω ότι ακούω και διαβάζω απλά

Slipknot ειναι απο τα φαβορί για Αύγουστο ισως.