Φημες για συναυλιες #2

Οι Βούλγαροι θεωρούν δεδομένους Slipknot για Hills of Rock, μου φαίνεται αρκετά πιθανό να κατηφορίσουν και λίγο το καλοκαίρι.

Ιούνιο δεν γίνεται αυτό; Αν ναι τότε νομίζω δεν παίζει.

Εδώ οι φήμες λένε για Αύγουστο μεριά

Ανακοίνωση ROCKWAVE FESTIVAL 2020

6 JUN 2020
Deep Purple - Opeth + More Acts TBA

2 Likes

Deep Purple με … Opeth???

Πάλι να πιάσουμε δηλαδή όσο το δυνατόν μεγαλύτερο κοινό. Οκ ντάξει, ό, τι να’ ναι.

Ε με τα τελευταία Opeth δεν ηχεί τοοοσο άκυρο. Κάμερα σε μένα.

12 Likes

ακριβως αυτο…

εχω δει Deep Purple τουλαχιστον 6-7 φορες και εχω δει και Opeth οποτε μεχρι στιγμης δεν με πολυψηνει να κατεβω…περιμενω να δω και τα αλλα ονοματα…

1 Like

Τι συνδυασμό έκανε ο Λώρης πάλλι μωρέ :sweat_smile:

Τιμή Οκ τώρα θα δείξει αν θα τιμήσουμε. Θετικό το ότι επιστρέφουν πάντως.

Αυτό περίμενα για σήμερα. Λογικά θα πάει για τις επόμενες μέρες και μακάρι να γίνει το καλό και για green day

1 Like

να κανω μια μαντεψά ? O Λωρης θα πετάξει και ενα απο τα παρακάτω. Nightstalker, 1000 mods, VOIC, POZ στο RW. Ισως και Paradise Lost αν περιοδεύουν. Και τπτ άλλο φτηνό. Ποντάρει στο οτι θα χαρακτηριστεί farewell DP.

2 Likes

Καλά ότι πιο στάνταρ αυτό που λες μην δούμε και χειρότερα μόνο στο επετειακό rockwave.

Παράλληλα κάπου όχι μακριά από δω {Hills of rock-Βουλγαρία} οργιάζουν οι φήμες για μπάντες όπως Foo Fighters, Slipknot και Pearl Jam

Κάτσε να μιλήσει και το Release. Όχι ότι ξέρω κάτι.

1 Like

Οι Πιπερέις ειναι σίγουρες αν και το 25-35 κοινό ζηταει green day Να θυμηθούμε εφηβεία (μακάρι).

2 Likes

Οι φημες μπορουν να οργιασουν κι εδω.

1 Like

Όλα τα μακάρι φίλε μου

@nikosp το release έχει κλείσει Alice+ Judas not bad. Δεδομένου όμως ότι έχει ήδη 2 ροκ/μέταλ μέρες, ασχολείται και με άλλα είδη μουσικής και είναι αδύνατον να ξαναέχει 9 μέρες δεν νομίζω να μας επιφυλάσσει πολλές εκπλήξεις ακόμα. Ελπίζω σε KISS πάντως αφού η μέρα που παίζουν Βουλγαρία είναι κοντά με Πριστ εδώ

@Alexandros_90 Επειδή είδα πως το firenze rocks φέρνει τους RHCP και Green Day-Weezer και τους πρώτους θα τους δούμε έκανα την σκέψη. Έχουν και κενό από 6-10 Ιουνίου μακάρι

3 Likes

Alice In Chains ξανα??? Ειναι κλεισμενο αυτο?

Alice Cooper

3 Likes

Σωστο, αυτην την φημη την εχω ακουσει και εγω και καθολου δεν με χαλαει. Αλλα επειδη με Alice In Chains ειμαι αρρωστακι, πηγε εκει το μυαλο μου…

1 Like

Κανονικα οι Aic επρεπε να ερθουν να παιξουν ξανα αφιλοκερδώς

2 Likes

Είναι κάτι παραπάνω από φήμη πλέον :wink:

Ανανέωσε προφίλ το ejekt για 2020 στα σοσιαλ btw λογικά έρχονται ανακοινώσεις σύντομα (Nick Cave το πιθανότερο)

Τι εννοεις?

Αναφερομαι στην περσινή απογοητεύση