Φημες για συναυλιες #2

Έχει ακούσει κανείς τίποτα;

3 Likes

Γενικώς μιλάς ή για Maiden;

Μλκ 10 μέρες θα είναι φέτος το Release;;;;;

3 Likes

Κι αν το Release φέρει Maiden;;;

Μπα, μπορεί να είναι 5 μέρες με 2 δυνατά ονόματα πχ.

Και γιατί να μην ειναι; Πετυχημένη συνταγη δεν αλλάζει. Λογικά θα το πανε όπως πέρισυ παλι με 2-3 μερες metal, 2-3 rock, και υπόλοιπες ska/reggae κτλπ. Μπράβο τους.

2 Likes
2 Likes

Αν θες βαριές και ασηκωτες φέρε guns με 100 ευρώ είσοδο να τελειώνουμε…

2 Likes

Μετά τα περσινά , τρέφω ελπίδες για το Release

Κάτι καλό θα φέρουν

μεγάλο μέρος του φεστιβάλ την επόμενη χρονιά, θα έχει… σκληρό χαρακτήρα με μπόλικα metal πράγματα, από τα πιο παραδοσιακά μέχρι τα πιο alternative

Αυτά τα alternative metal πράγματα (μπόλικα κιόλας), πάει κάπου το μυαλό σας; :thinking:

Qotsa θα ήθελα να εννοεί, James φοβάμαι ότι εννοεί (δεν ξέρω αν υπάρχουν ακόμα οι James παράδειγμα έφερα)

Δεν ξέρω γιατί οι James δεν είναι alternative metal.

Αααα πάσο αν εννοεί alternative metal έσφαλα!

1 Like

Πάντως πέρυσι κάθε μέρα είχε τουλάχιστον 2 ενδιαφέρουσες μπάντες , οπότε ακόμα κι εγώ που αρχικά απογοητεύτηκα με Judas Priest , σκέφτομαι ότι τα σαπορτ ίσως έχουν αρκετό ενδιαφέρον

Το ίδιο πιστεύω θα ισχύει και με αυτά που θα ανακοινωθούν …

Και δεν μας έχουν δείξει ότι προτίθενται να βάλουν James headliners . Να τους ανεχτούμε σαπορτ ίσως

Guys οι James ήταν πέρσυ μαζί με τον Iggy Pop λίγο δύσκολο να ξαναέρθουν και φέτος θαρρώ :stuck_out_tongue:

Φανταστική κίνηση να ανακοινώσουν όλες τις μέρες Ιανουάριο να κάνουμε και τα κουμάντα μας που θα πάμε. Δεν περίμενα ότι το release θα ήταν τόσο μεγάλο και φέτος αλλά ίσως έχει ναι μια μέρα παραπάνω :joy:. Ελπίζω το roxx να μην υπερβάλει πάλι αν και έχω πίστη στο release ότι κάθε χρόνο και πιο μεγάλο…

Alternative metal… Soad επιτέλους;; Μακάρι

SOAD δεν πιστευω. Korn ομως, μπορει!

3 Likes

H και Deftones

1 Like

Korn με deftones μαζί να ντυθουμε και βαμπίρ να γουσταρουμε!!

Δεν το βλέπω να μαζεύουν κόσμο αυτοί οι 2. Μαζί ίσως κάτι γίνεται

Επίσης κάπου εκεί μέσα ίσως ήρθε η ώρα να σκάσουν οι Alter Bridge έστω και για 2-3ο όνομα

5 Likes

Μηπώς εχει καποιος καμια ιδεα για το τι μπαντες να περιμενουμε;