Φημες για συναυλιες #2

Άμα δεν βγει στο forum του rocking ο @mike_blackie να δώσει την φήμη/πληροφορία με γρίφους όπως: “θα κοιμηθούμε κάτω από την γέφυρα για να περάσουμε στην άλλη πλευρά!” μην περιμένετε να ανακοινωθεί το live!

13 Likes

Ανακοινώθηκαν στη Σόφια οι “Pantera” για 26 Μαΐου, αν ήταν Ιούνιο θα θεωρούσα σίγουρο ότι θα ερχόντουσαν κι εδώ σε κάνα Release, αλλά και πάλι, έχουν πλησιάσει πολύ γεωγραφικά.

1 Like

Εχει ακουστει αρκετα οτι εχουν κλεισει release οπως και οι Rage against the machine.

8 Likes

Σε ενα recap των φημων, ως τωρα για καλοκαιρι εχουμε Pantera, Helloween, GnR, Megadeth, Rage Against the Machine, King Diamond (το ακουσα προσφατα και ελπιζω οσο δεν παει). Για να δουμε τι θα βγει αληθινο απο ολα αυτα.

Καλημερες.

5 Likes

Ε ΟΧΙ :exclamation:

Αηδια ε;

Όχι καθόλου αηδία, εννοείται ότι γαμάει ο King και στα σόλο του, αλλά θα μου μείνουν γαμημένο άχτι οι MF, θέλουμε MF μα την Κατάρα των Φαραώ :exclamation:

8 Likes

Αστεια ειπα το “αηδια”. Ο βασιλιας μού αρεσει ακομη περισσοτερο στα προσωπικα του, εμενα δεν με χαλαει καθολου. Το θεμα ειναι ΑΝ θα γινει αυτο, μου μοιαζει πολυ δυσκολο καθως δεν ειχα ξανακουσει τπτ σχετικο. Κραταω πολυ μικρο καλαθι, αλλα το αναφερω επειδη ειναι “φημες” το νημα εδω :slight_smile:

1 Like

Αδιάφοροι όλοι. Βαράτε ελεύθερα. Προτιμώ κάτι σε Green Day/Alterbridge. Πιό εναλακτικό ρε αδελφέ, να ανοίξει το μάτι μας λίγο.

Alter Bridge δεν μου αρέσουν. Green Day πέρασε η μπογιά τους.

Φέρτε ρε κάτι γαμάτο σε εναλλακτικό metal επιτέλους. Limp Bizkit, Korn, Godsmack.

1 Like

Εκεί το πάω. Green Day νοσταλγικά καθαρά.

Να ξέρουμε τον εχθρό μας αυτό το καλοκαίρι μην φάμε σφαίρα στο κεφάλι δλδ;

5 Likes

Άντε γαμηθείτε. Δε θα κάνω ότι μου λέτε

21 Likes

μιας και τους ανέφερε ο φίλος αποπάνω

2 Likes

Prophets of rage ήταν τρομερό live πάντως το 2019, μακάρι ratm.

4 Likes

King Diamond μονο σε κλειστο χωρο και μονος του!Μην γαμιεστε τωρα διοργανωτες!

Βασικά με τόσες φήμες για αγαπημένα συγκροτήματα, με κάνατε να έχω προσδοκίες και θα ξενερώσω άσχημα στο τέλος

1 Like

Από τη στιγμή που ακυρώθηκε η περιοδεία των RATM, ενώ είχα κλεισει για Ζάγκρεμπ και απλα πήγα Ζάγκρεμπ χωρίς κανένα λόγο ξενερωμένος, δε μπορώ ούτε να βάλω να τους ακούσω πλέον. Πόσω μάλλον όταν ακούω φήμες ότι θα έρθουν εδώ, με πιάνουν τα κλάματα.

4 Likes

Έμαθα ότι τουλάχιστον είχατε καλο καιρό για τουρισμό :roll_eyes:

1 Like

Το Σάββατο - που θα γινόταν το live - έβρεχε ΟΛΗ μέρα. Τις υπόλοιπες είχε καλοκαίρι. Ωραίο το Ζάγκρεμπ επίσης.