Φημες για συναυλιες #2

Καλα θα ηταν τωρα που τα βρηκαν Tracii & Phil

2 Likes

Release:

• Kreator & Amon Amarth
• Prodigy

15 Likes

Δεν τα λέμε έτσι αυτά!!!

1 Like

έχεις πέσει μέσα σε όλα προς το παρόν. Αν πέσεις και σε αυτό, θα αρχίσω να αναρωτιέμαι ποιος Θωμάς είσαι :stuck_out_tongue:

4 Likes

:hocho: :hocho:

3 Likes

Παντως τώρα δεν θα φταίει ο άνθρωπος αν σταματήσει να μας τα λέει. Τον ξεμπροστιάσαμε κανονικότατα!

kreator κλειστο :frowning_face: :frowning_face:

Kreator αμα τους φερουνε σαν State of unrest με Lamb of god θα καει το συμπαν

2 Likes

για να ειμαι ειλικρηνης, αναρωτιέμαι γιατί δεν έχει φέρει κανεις ava max. τα ραδιοφωνα την παίζουν συνέχεια. επίσης λογω ηλικιάς θα ήταν ωραία και μια belinda carlisle ή τπτ bananarama.

και τπτ πιο μελωδικά. cult, whitesnake αν περιοδεύει, κανα άλλο hard rockακί.steel panther… ? Rainbow θα ήταν και γαμώ, αλλά ποτέ θα γουστάρει ο μεγάλος … έστω και blackmore’s night.

Έβλεπα!

4 Likes

Όπως φαίνεται το release μόνο στους Helloween θα με πιάσει πελάτη φέτος

1 Like

εχω δεί και γ…έ ! και μουσικάρες και χαβαλέδες μεγάλοι. κι εναν lizzy borden ξανάβλεπα. έχει χρόνια να έρθει Ευρώπη.

2 Likes

Τελείως άσχετο αλλά ξέρει κανείς αν υπάρχει ελπίδα να δούμε αυτ΄το καλοκαίρι Porcupine Tree? Ανακοινώνουν σιγά σιγά κάποιες σκόρπιες ημερομηνίες σε festivals. Περνάνε και από Ιταλία και Ρουμανία για την ώρα. Πάντως είναι κρίμα από την στιγμή που έχουν όντως κοινό εδώ.

2 Likes

Κάπου είδα ότι 24 Αυγούστου στο ΟΑΚΑ θα παίξουν οι Guns N’ Roses.

Απλά αναμένουμε τις επίσημες ανακοινώσεις.

Ρε εχετε τρελαθει; Τι 24 Αυγουστου, εμεις δνε θα κανουμε διακοπες; Και τι “καπου ειδα”, πες μας να δουμε κι εμεις επιτελους. Για συνελθετε λιγο παρακαλω πολυ, βαλτε σωστες ημερομηνιες, δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα.

Εγω θα εζω γυρισει απο αδεια αλλα θα λειπουν αλλοι,ελπιζω να μην ειναι πεμπτη οντως

Εγώ έχω ακούσε για αρχές Ιουλίου πάντως για Guns.

3 Likes

και εγώ το ίδιο, αλλά ίσως να άλλαξε; έτσι και αλλιώς δεν έχουν ανακοινώσει τίποτα ακόμα οι GnR για να μπορούμε να κάνουμε εκτίμηση χωρίς την ανακοίνωση

Αχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχ

Δε ξερω γιατι αλλα γελασα πολυ.

1 Like

24 Αυγούστου, το ΟΑΚΑ μόνο ΠΥΞΛΑΞ σηκώνει

6 Likes