Φημες για συναυλιες #2

οχι και 35 ρε συ κόψε κάτι …
τρόμαξα

Απο το 1985 και 1987 αντιστοιχα στην μπαντα, δεν κοβω τιποτα :stuck_out_tongue:

1 Like

χωρίς max δεν θα είχες συμβόλαιο roadrunner όμως

Δεν σβηνω πουθενα κατι απο το παρελθον, απλα δινω τα ευσημα και το credit σε αυτους που τα αξιζουν. Εν προκειμενω, πλεον και εδω και παρα πολλα χρονια, οι Σεπουλτουρα ειναι ο Kisser, ο Paulo και ο Derrick Green. Ετσι πορευονται εδω και 25 χρονια απο την φυγη του Μαξ. Και τα πανε μια χαρα. Τωρα τα what ifs και τα κριμα και τα γαμωτο, μηδενικη αξια εχουν.

5 Likes

Θα χαλασω την κουβέντα αλλά εχει σκουστει τιποτα γισ alestorm ; Μια χαρα θα κολαγαν και με helloween και με amon amarth.

1 Like

15/07 τι να εχει αραγε???

Μηπως βαλει μια μερα με ελληνικά; Περσι το εκανε με Αγγελακα.

o Cavalera με τα χρονια εχει καταντησει αηδιας στο θεμα reunion ενω ο ιδιος αποχωρησε και τους αφησε στα κρυα του λουτρου,ειμουν και γω το 12 και 2-3 χρονια μετα και περσι,ξερεις τι θα παρεις απαυτη την 4αδα και σε studio πλεον και σε λαιβ,ενα 8αρι δυνατο δλδ σε αντιθεση με τον Μαξ που οσο περνανε τα χρονια εχει χασει ολο το ζουμι του…Η μονη ένσταση που εχω απτους τωρινους Seps ειναι οτι θα θελα πιο πολλα απτα τελευταια αλμπουμ στο setlist ειδικα απο dante,kairos,machine messiah,Alex παιζει πολυ ζουμι για ξυλο

3 Likes

Για τον Vinie Paul το εγραψα πιο πολυ που ηταν εντελως καθετα εναντιον σε reunion τοσα χρονια (παιζει ρολο και το γεγονος οτι δεν νομιζω πως επαψε ποτε θεωρει υπευθυνο τον Ανσελμο για τον θανατο του αδερφου του) και τωρα που πεθανε βρηκανε ευκαιρια οι αλλοι. Δεν μπαινω στην λογικη αν εχουν η δεν εχουν το δικαιωμα, δεν ειμαι καν φαν των Pantera ωστε να νοιωσω προδομενος η οτιδηποτε, αλλα σαν τριτος μου φαινεται το λιγοτερο ακομψο.

2 Likes

Καλα εννοειται συμφωνω 100% , γελοια ειναι η φαση κατ’εμε.
Ασε που σιχαινομαι τον Ανσελμο.

2 Likes

Ενώ δε θα διαφωνήσω σε τίποτα απ’ όσα λέτε, δλδ κι εγώ βρίσκω αηδιαστικό πια τον Anselmo και, αυτό που κάνουν, μόνο reunion δεν είναι, για κάποιο λόγο είμαι έτοιμος μέχρι και να πάω εξωτερικό για να τους δω έστω κι έτσι και να μου φύγει το άχτι. Μάλλον χρειάζομαι έναν καλό ψυχολόγο και σύντομα…

Δε νομιζω να τους ακυρωσε καποιος για τον δευτερο λογο - δεν το ξερω, τουλαχιστον. Για τον πρωτο λογο, τους ακυρωσαν σιγουρα παντως.

1 Like

Καπου ειχε παρει το αυτι μου οτι παιζαν αντιδρασεις και απο φανς για αυτο που λεω, αλλα σιγουρα, οι πιεσεις για να ακυρωθει ενα live συνηθως παιζουν για τον πρωτο.

Bottom line, δεν θα τους δούμε. Προχωράμε.

1 Like

Depeche Mode (οχι Release)

10 Likes

Release (15/07): Στέρεο Νοβα

5 Likes

Πρόσεχε πώς τα πετάς έτσι απότομα αυτά!! Γιααα πες καμιά λεπτομέρεια!

3 Likes

Πω σήμερα το σκεφτόμουν, θα βγουν για περιοδεία και δε θα μας έρχονταν?

inb4 παραδοσιακό ποστ του λεπερ, “ρε παιδιά Θεσσαλονίκη τίποτα?”

2 Likes

Τέλειο!
Μακάρι όχι στο χωράφι.

Λογικά Λώρης. Είχε κάνει και ποστ ένα βίντεο που θυμήθηκαν και καλά μια φορά που είχαν παίξει στη Μαλακάσα

Ένα κενό έχουν στη περιοδεία. 18-19 Ιουλίου

1 Like