Φημες για συναυλιες #2

Δε θα μαζέψει 20.000 με Muse,Rammstein,Soundgarden; Τώρα που το σκέφτομαι ένα τέτοιο line up θα ήταν όνειρο.Μακάρι!

ε μην το λες. ειδικα για κοσμο απο επαρχια ειναι δυσκολο να (ξανακατεβει) Αθηνα και για Sonisphere και για Sabbath. οποτε λογικο μου φαινεται να μη γινει και να κανουν ενα Rockwave με πολυ καλα ονοματα και να πονταρουν σε αυτο.

[SPOILER]εδω που τα λεμε καλυτερα να μη γινει, γιατι υπαρχουν υποψηφια ονοματα που δε θελω να χασω…:p[/SPOILER]

Έχω την εντύπωση ότι αυτό ισχύει για την Γερμανία μόνο. Ότι για εκεί θα είναι το τελευταίο open air show.

Παντα καλοδεχουμενοι οι Scorpions. Αναμένουμε να τιμήσουμε όπως πάντα…

ΥΣ Μπορείτε να αρχίσετε την γκρίνια

Muse και Soundgarden?

Αχ καλέ κύριε,μην κάνετε καμιά μαλακία και έχουμε κρίσιμη εξεταστική τον Ιούνη!

Μην κάνετε όνειρα που δεν παίζει να γίνουν πραγματικότητα
Οι Muse είναι στο studio και γράφουν νέο album που θα βγει τέλος 2012-αρχες 2013 και τότε θα αρχίσουν μεγάλο tour.Χωρίς καινούριο album το πολύ πολύ να κάνουν ένα-δυο special shows για να κρατηθούν ζεστοί στα μέρη τους (στην Αγγλία ντε) και γιαυτό φημολογούνται για το ΑΓΓΛΙΚΟ Sonisphere(το οποίο πάντα έχει διαφορετικά ονόματα από όλα τα άλλα της Ευρώπης).Όσο για τους Soundgarden απλά δεν ταιριάζουν στο προφίλ του sonisphere (όπως δεν κόλαγαν και οι RHCP) .

Ένας γνωστός μου μου είπε πως υπάρχει μια φήμη για Rage Against the Machine μέσα Ιουλίου σε κάποιο Ολυμπιακό Ακίνητο…έχει ακούσει κανένας άλλος τπτ???

Δεν παίζουν μ’αυτά…
Αν γίνει τέτοιο live με ΑΥΤΗΝ την κατάσταση της χώρας,θα έχουμε νεκρούς… :stuck_out_tongue:

στο σαιτ τους παντως εχουν αναρτημενες εμφανισεις απο τον Οκτωβρη του 2010 και Ιουλιο του 2011. και γενικα δεν ειδα κατι για περιοδεια το 2012.

Καλύτερα για την δημοκρατική ομαλότητα της χώρας

αλλα αν τελικα γινει να ξερεις θα σκασω με μπλουζα με ενα σφυροδρεπανο ΝΑ!

Ρε παιδιά,τα τελευταία 2 χρόνια έχουν παίξει 6-7 φορές…Το '11 έπαιξαν μόνο μία.

Ας κρατάμε γενικά μικρό καλάθι μην πάθει τπτ και η καρδιά μας :wink:

Mεσα στη θαλασσα θα τους βαλουν να μην μπορει να καει τιποτα…

Δεν κανουμε ενα οργανωμενο ντου στα emails μπας και ερθουν Ελλαδα??? :p:p:p:p:lol::lol::lol:

Αν τους δω μετα μπορω να πεθανω ησυχος!!!8)8)8)

Μην λέτε τετοια δεν μπορω να συγκεντρωθω να διαβασω συμβολη κυματων :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Σοβαρα τωρα, υπάρχει καμια σοβαρη πιθανοτητα να ερθουν ή τζαμπα χαρόμαστε;

τζαμπα χαιρομαστε λεω εγω. για αυτο αν δεν υπαρξει κατι πιο συγκεκριμενο ας μην το συζηταμε αλλο, δεν εχει νοημα.

ειχαν κλεισει αλλα το ακυρωσε ο παπουτσης.

χαχαχαχα

ιντυμιντια θα γινουμε στο τελος!:stuck_out_tongue:

εδώ το μαστόρι λεει για eloy!

http://www.hit-channel.com/music/music-news/rock-music/item/5605-apoklisitiko-oi-eloy-stin-ellada-to-2012

8O8O8O