Φημες για συναυλιες #2

Ε κλασσικά για να το γράφει ο Thodoris είναι στανταράκι

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ;;;;;; :yahoo::yahoo::yahoo:

Θα δούμε Eloy ?8O

Μακάρι άντε να δούμε. :papas:

http://www.redfm.gr/main/388/article λέτε;

Το ακουσα πριν μια βδομαδα απο γνωστο οτι τους ψηνουν για Ελλαδα και δεν μας χαλαει καθολου εννοειται…

πως και δεν φερνουν τπτ hammerfall.που ειναι και σε tour τωρα.και βλεπω παιζουν σε κλειστους χωρους.πχ ενα fuzz θα ηταν οτι πρεπει νομιζω.εγω παντως τα live που αναμενω και ελπιζω ειναι riot kai sebastian bach.

Από το twitter της detox

Detox Events @DETOX_EVENTS
21st of May LEGENDS OF ROCK are coming Karaiskaki Stadium more info shortly @ www.detoxevents.gr

λετε να ναι οι scorpions?:-k

Μερικες σελιδες πριν καποιος ειπε οτι θα ξαναερθουν για την τελευταια-τελευταια τους συναυλια!

Σε παρακαλώ, όχι κάτι καλό. Κρίμα να το χάσω επειδή θα έχω πανελλήνιες :frowning: :frowning:

Παίζει να 'ναι τίποτα Van Halen;

Θα μάθουμε σύντομα νομίζω :wink:

Ξέρω τα ονόματα,δεν μπορώ να αποκαλύψω,ακούγεται και για μια μεγάλη εκπληξη.
και δεν είναι οι van halen,θα ποστάρω άργα το βράδυ αναλυτικά…stay tuned

ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥ [-X [-X … Περμένουμε νέα τοβράδυ λοιπόν…

και γιατι ρε μορτη δεν μιλας τωρα αφου ξερεις;

Van Halen ούτε τέθηκε θέμα, ούτε θα τεθεί. Είναι πολλά τα λεφτά και μικρή η αποδοχή στην Ελλάδα εν αντιθέσει με τη δημοτικότητα που έχουν σε άλλες χώρες. Φοβούνται φιάσκο άλα Kiss. Δεν βγαίνει οικονομικά.

'‘rock legents’'μπορει scorpions,μπορει van hallen.αφου λεει rock legents.τι αλλο μπορει να υποψιαστουμε.

εκεινη την περιοδο οι scorpions εχουν τουρνε στην ευρωπη ειδα.παιζουν γαλλια,γερμανια.μπορει να ειναι αυτοι.

οπλα και τριανταφυλλα;;;;

μακάρι…