Φημες για συναυλιες #2

Οι Scorpions ακούγονται και λογικά θα έρθουν,τώρα για μεγάλη έκπληξη δεν ξέρω αν εννοούν τους Guns και δεν ξέρω αν θα ανακοινωθεί σύντομα,δηλαδή τις προσεχείς μέρες.
Μιας και μίλησε ο Jimmy δηλαδή.

Τους συμπαθώ, τους εκτιμώ, αλλά…

Μέχρι πότε θα δίνουν την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ τους συναυλία οι Scorpions?

Μήπως, ακούσατε τίποτα για System of a Down? Μου κάνει εντύπωση, που δεν έχει ανακοινωθεί, ή έστω ακουστεί, ακόμα κάτι… Λέτε να μιλάνε για αυτούς…?

Μόνο εγώ δεν πιστεύω ότι θα ‘ρθουν οι Guns n’ Roses…?:tomato:

Οι Guns πάντως ευρώπη θα κάνουν και φέτος περιοδεία!¨εχουν κλείσει για Πολωνία 30 Ιούνη!Ακούγεται και για τα μέρη μας πάντως αλλά για καλοκαίρι!

not true…(yet)

Τελικά δεν μπήκε να μας πει…

Μάλλον για scorpions εννοεί όμως, για τελευταια τελευταία(no really)τελευταία συναυλια…

Ακουγότανε κάτι και για Foo αλλά μάλλον αρβύλα ε?

Ε, δεν είπε για πόσο αργά μιλάει! :stuck_out_tongue:

Scorpions με 3 ωρό σετ,λογικά θα είναι και ο ulι,nightwish,τα άλλα παίζουνε ακόμα(αμερική-όχι επιπέδου guns) και έχει γίνει και πρόταση στον blackmore.

όλα όσα ανέφερες απλά ωχριούν μπροστά στον μαυροπερισσότερο!!!

Έτσι όπως έχει καταντήσει αυτός ούτε ζωγραφιστό δεν θέλω να τον βλέπω, τον μουνόδουλο!

Nightwish δεν θέλω να ακούσω αλλά Scorpions (με 3ωρο σετ) και Blackmore μαζί δεν θέλω να χάσω!! Απελπίστικα τώραααα!! [B][SIZE=“5”]ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΜΟΥΥΥΥ[/SIZE][/B] :blow: :blow: :blow:

θα ερθει για κανταδες,ξεκολα:p

τι Blackmore ρε παιδια??? 8O8O

δεν τα πετανε ετσι αυτα!

σγργηνςρξογνρνδογνργξρσγρξγ

Ritchie fuckin’ Blackmore???

More like Ritchie Blackmore-Night. Το κουμάντο το κάνουν η γυναίκα του και η πεθερά του, οπότε δεν ξέρω γιατί χαίρεστε.

Μην περιμένετε οτιδήποτε rock, απλά ενδεχομένως να ακούσετε 1-2 rock ύμνους κατακρεουργημένους.

Αυτό ακριβώς. Όταν άκουσα την ακατανόμαστη να τραγουδάει το Soldier Of Fortune κόντεψα να σπάσω το στέρεο από τα νεύρα μου. Μουνόδουλος!

που να την ακουγες να λεει και το Child In Time!!

παντως αν συμβει ποτε αυτο. να παιξει ο Blackmore στην Ελλαδα. μπουσουλωντας θα παω και ας παιζει και κανταδες που ειπε και καποιος παραπανω!

αντε φερτε τον blackmore αθηνα-θεσσαλονικη να τον δουμε πριν αποσυρθει…δεν χρειαζεται καν να παιξει αρκει να τον δουμε…

Eίναι όσο άσχημος φαντάζεσαι πάντως.

τόσο με τους DEEP PURPLE στη λεωφόρο όσο και με τη γυναίκα του στο Λυκαβηττό από τις πλέον βαρετές συναυλίες για μένα…

έγραψα πριν ότι του έγινε πρόταση,αλλά οι πιθανότητες είναι λίγες,γι αυτό ηρεμήστε.
Αν έρθει πάντως θα είναι σαν guest,χωρίς την κυρία.