Φημες για συναυλιες #2

Μιλάτε ρε γαμώτο και είστε και πιτσιρίκια από Αθήνα και ήδη έχετε δει ένα κάρο ονόματα οι πανελλήνιες σας χάλασαν!!! Ένα μήνα από λάιβ θα χάσετε και το κάνετε και θέμα! Ε ρε ακριτική Ελλάδα που σας χρειάζεται να στρώσετε!!! Άλλοι περιμέναμε μια δεκαετία για να δούμε λαιβ και κάποιοι άλλοι όσο και να το θέλουν μπορεί να μην τύχει να δουν ποτέ. Αράξτε… έχετε χρόνια μπροστά σας να δείτε ότι γουστάρετε.

Εγώ δεν τα έγραφα αυτά αυτά ούτε για να έρθω σε αντιλογία με κάποιον απλά με χάλασε. Το ξέρω ότι έγινα υπερβολικός αλλά δεν νομίζω ότι πρέπει να ανοίξουμε ολόκληρη συζήτηση για αυτό τώρα. Και δεν φταίω εγώ αν γεννήθηκα σε εποχή που έχουν έρθει όλα τα λαιβ μαζεμένα ενώ άλλοι περίμεναν δέκα χρόνια… Και το ξέρω ότι ένας μήνας συναυλιών δεν είναι τίποτα απλά έτσι για να έχω για κάτι να γκρινιάζω… :stuck_out_tongue:
Και στο κάτω-κάτω οι scorpions είναι από τις πρώτες μπάντες που άκουσα, φανταστείται ένα από τα αγαπημένα σας συγκροτήματα να ερχόταν για τελευταία φορά με 3ωρο σετ και να μην μπορούσατε να πάτε, δε θα γκρινιάζατε;;
Τέλος από εμένα εδώ πάντως και δεν ξαναποστάρω για αυτό το θέμα…

Δειχνει να κλεινει και το ELOY!!!

Για ELOY είχα διαβάσει σε σχόλια στο FB ότι το διέψευσε άτομο από την μπάντα λέγοντας ότι παρερμηνεύτηκαν δηλώσεις του. Αυτός και καλά είχε πει ότι ΘΕΛΟΥΝ να έρθουν Ελλάδα και όχι ότι ΘΑ έρθουν.

Οτι ειναι να γινει θα ξεκαθαρισει μεσα στην εβδομαδα.

telika o waters paizei na ksanakanei tour se europe?

to eixa xasei logw kapoiwn provlimatwn…

sorry gia greeklish alla to pc pou eimai de sikwnei grekk

Έχουν κλείσει Gagarin οι Fuzztones για τέλη Απριλίου.

Eκτός από Fuzztones κρατήστε ένα ακόμη όνομα αλλά για καλοκαίρι. Iggy!

Τελικα ειπε ο ιδιος οτι δεν θα ερθει Ευρωπη το καλοκαιρι και αυτο λογικα για το λογο οτι οι συναυλιες στην Αμερικη τελειωνουν τον Ιουλη οποτε δεν προλαβαινει να ερθει και απο εδω.

Αν δεν κανω λαθος ειπε οτι θα ερθει ευρωπη το 2013 το καλοκαιρι!

…δεν το λένε άδικα ‘‘το κορμί’’:):!:

Να φανταστώ ότι είναι φωτομοντάζ έτσι??? Δεν γίνεται να είναι αληθινή αυτή η φωτογραφία!!!:lol:

το trash συγκροτημα που λενε οτι θα ερθει,νομιζω θα ειναι η οι ‘‘anthrax’’ η οι ‘‘testament’’.αυτα μου ψιλοκολλανε.ετσι πιστευω.

Mike που άκουσες για thrash συγκρότημα;; Μακάρι να έρθουν οι Anthrax μιας και βγαλανε καινουριο δίσκο και ακόμα πιο πολύ Testament μπας και τους δω ποτέ!!

λογικα να περιμενουμε κ ufo φετος ε? με νεο δισκο κιολας πιστευω να περασουν κι απο δω…

[SPOILER]δεν ξερω αν και πολυ εγκυρο

[SPOILER]Guns N’ Roses[/SPOILER][/SPOILER]

υπαρχει φημη για Ευρωπη το καλοκαιρι , αλλα ακομα τιποτα δεν ειναι σιγουρο…
Εαν ξερεις κατι παραπανω, και δεν θες να το πεις , pm

8O8O8O

Πάντως ρε παιδιά σιγά…φήμες λέγεται το θέμα, ακόμα και αν είναι τελικά μούφα, για να το λες ,από κάπου το άκουσες…Οπότε (με εξαίρεση αν το σκέφτηκες μόνος σου ή στο είπε φίλος φίλου που δουλεύει στον φούρνο απέναντι απο την didi ξέρω γω) καλά έκανες και το είπες…Πες και τίποτα παραπάνω να ψηθούμε…:wink:

Έχει ειπωθεί τόσες φορές εδώ μέσα ρε παιδιά για την φήμη των Γκανς
Δεν νομίζω εν τέλει,και για κάποιους που είναι “μέσα στα πράγματα”(βλέπε κάτι δημοσιογραφίσκοι),να είναι τόσο δύσκολο να βγάλουν άκρη…:roll:

Υπομονή

Ε επειδή δεν έχω ποτέ δει γκανς(όταν είχαν έρθει τελευταία φορά ήμουν μικρός), όποτε παίζει τέτοια φήμη χαίρομαι τρελά…Έστω και αν αυτό το “πράγμα” που έχουν κάνει τώρα ο άξλ και οι φίλοι-του-για-αυτην-την-εβδομάδα λέγεται γκανς, πάλι με ψήνουν να τους δω…Για αυτό το είπα…Δεν είχα σκοπό να πικάρω κάποιον ή κάτι τέτοιο…