Τι έγινε?

Τι έγινε ρε παιδιά? Ήμουνα στο topic “Χάκος…” στα Black lists και ως δια μαγείας χάθηκαν τα τελευταία posts?

Τόση επιρροή έχει ο Χάκος? :smiley:

Παρουσίασε και άλλα προβλήματα, μέχρι και που μου έκλεισε τo Expolorer…

Εσύ ήσουν στο topic “Χάκος”, αυτά που γραφόντουσαν είχαν καμιά σχέση; 8)

Όσο για τον Explorer, μία είναι η λύση… Firefox!

Προσωπικά, δε με πειράζει που σβήστηκαν, αλλά από όλα τα off-topic που έχουν ειπωθεί σε αυτό το forum (+60% των posts), αυτό πείραξε;

Άσε, που έδινε πιο χαρούμενο τόνο στο topic που κατά την άποψη μου, θα έπρεπε να είχε μετονομαστεί από την πρώτη στιγμη. Ο τίτλος, ανεξάρτητα από το τι σκεφτόταν ο user που τον επέλεξε, προσβάλλει ένα άνθρωπο, που πρώτον δε μας έχει κάνει τίποτα και δεύτερον, απλά κάνει τη δουλειά του (όπως και εσείς άλλωστε, εκτός αν θα άφηνες κάποιον να ανοίξει topic με τίτλο “ο Αγραφιώτης και ο Κοροβέσης πόσο γ.(ια)τ.(ο)π.(ούτσο) είναι?” οπότε πάω πάσο…)

ΥΓ1: Μόλις γίνει αλλαγή του τίτλου, θα ξαναρχίσω το γλύψιμο (=P~ ), έως τότε κάνω απεργία [-X !!!

ΥΓ2: Επέλεξα αυτούς τους δύο, όχι γιατί πιστεύω ότι είναι γ.τ.π. (αν και στο bowling είναι λίγο :smiley: ), αλλά γιατί είναι φίλοι μου και ξέρουν την πραγματική άποψη μου για αυτούς…

Φιλε Karvou για ακομη μια φορα σβηνετε ποστς. και δεν καταλαβαινω γιατι.off topic???
τι θα πει αυτο??? εκει γινεται συζητηση για κατι και εκει θα συνεχισει.δηλ τι να λεμε…οχ ξεφυγαμε παμε να τα πουμε αλλου γιατι εδω θα σβηστουν???μα πας καλαααααααααα???

Με νευριαζεισ πραγματικα φιλε!!!

Μπερδευτηκα.για τον kourou μιλουσα karvou :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: .με σενα δεν εχω τπτ
φιλε Kourou εισαι απιστευτος τι να πω…

Άν ήταν έτσι φίλε camelspoter τότε δεν θα είχαμε κατηγορίες στο φόρουμ…

υπάρχει και το off-topic! Μια στο τόσο που ξεφεύγουμε από το θέμα(πολύ σπάνιο φαινόμενο για το φόρουμ :stuck_out_tongue: ) Μπορούμε να συνεχίζουμε εκεί! Δε σας φταίει σε τίποτα ο admin να τον αναγκάζετε να κάνει split κάθε φορά, οπότε καλύτερα να διαγράφει μέχρι να μάθετε :wink: όταν κάποιος μπαίνει μία στο τόσο δεν θέλει να διαβάζει όλη την (ωραία ομολογουμένος)σαβούρα σε καίρια θέματα…(όχι ότι ο Χάκος είναι τέτοιο) πχ, το rockwave θέμα για μένα ήταν απλησίαστο και ας ήθελα να ενημερωθώ :stuck_out_tongue: (βέβαια εγώ μπήκα μία στο πολύ “τόσο” :lol: :lol: :lol: )

Και κάτι ακόμα: Σε αυτό το φόρουμ ο a(d)min κάνει την καλύτερη δουλειά!!! Keep walking

έγινε ότι ήπια ένα μπουκάλι απο την τιμημένη ρωσίδα Stolichanya και ακούω τέρμα Mindcrime - ένα είναι το Mindcrime, μην ακούσω ποιο? Αν δεν σου φτανει, δοκιμασέ το

kat arxas na po oti den einai sosto na vrizomaste metaksy mas…ki emena mou exoun svisei post kai an to paro grammi, mpaino kai ta ksanagrafo…to ksero oti eimai i vasilisa tou off topic, alla re gamoto, to site einai tou ilia kai an goustarei na vazei tetoious orous, kala kanei kai opoios de goustarei aplos de grafei…prosopika tha eprepe na me eixan pyrovolisei pro kairou…alla aplos mou svinoun kana post ki ego tous xastoukizo otan vriskomaste… :lol:

Hello, βασικά για να μην κάνω νέο thread είπα να ρωτήσω εδω:

Σήμερις logara και:

  1. Threads δεν ήταν διαθέσιμα(ήταν γρί) σαν να ήμουν unregistered
  2. έχασα posts από το thread: “Παιχνιδακι με τραγούδια” ένα προφαιλ μεσατζ που έστειλα σε καποιον, καθώς επίσης και ένα photo comment.
  3. Ξαφνικά το reply στο thread επανήλθε για να ξαναχαθεί λίγο αργότερα :lol::lol:

Υποψιάζομαι κάποιο έιδος rollback του server αν μπορείτε να με διαφωτίσετε περισσοτερο εσεις θα το εκτιμούσα.

Και έπρεπε να ρωτήσεις σε αυτό το θρεντ? Εδώ έχει μέχρι και ποστ από camelspotter.

Τι είναι το camelspotter??? τυρόπιτα?

Edit: Το πρόβλημα ως δια μαγεία λύθικέ. Ευχαριστώ τον george Loukas και τον Θεό