"'Αρθρα"?

Δυστυχώς έχω μία απορία…
Να σας ρωτήσω…μήπως ξέρετε πώς μπορεί κάποιος να γράψει ένα άρθρο(οποιοδήποτε) στην στήλη ‘‘Άρθρα’’???

Δυστυχώς;

Εννοείς να γράψεις κάποιο άρθρο πάνω σε μία από τις κατηγορίες κειμένων (http://www.rocking.gr/modules.php?name=Topics) του site ή συγκεκριμένα να γράψεις ένα άρθρο στην κατηγορία “Articles”;

Εννοώ στην κατηγορία ‘‘Άρθρα’’…

Ε…ναι ‘‘δυστυχώς’’ γιατί δεν θέλω να τους κουράζω με τις απορίες μου… :frowning:

Μα δεν υπάρχει κατηγορία “'Αρθρα” γι’ αυτό σε ρωτάω.

Τς τς , πιπέρι…

Δεν υπάρχει μια μπάρα που λέει Home-Άρθρα-Συναυλίες-Web Links-Forums-Contact ???

Τς τς τς τρελό αγόρι Unholy…

Σταμάτα να πειράζεις τα ανυποψίαστα κοριτσάκια!

Κατσε κατω απο τη μπαρα
:lol: :lol: :lol: :lol:

Στη “μπάρα” αυτή άμα πατήσεις στο “Άρθρα” θα σου βγούνε ορισμένες άλλες κατηγορίες (Νέα, κυκλοφορίες, reviews κλπ).

Για τι πράγμα ενδιαφέρεσαι να γράψεις;

Ε…ναι ‘‘δυστυχώς’’ γιατί δεν θέλω να τους κουράζω με τις απορίες μου… :([/quote]

Κούρασέ τους…Ανήκουν στην κατηγορία"Δε σπάει Δε χαλάει…"
Αλήθεια γιατί βάζεις πληθυντικό??Νομίζω ότι μόνο ο mister KOUROU ασχολείται σε αυτό το θέμα…

Γενικά ρωτάω για να ξέρω για αργότερα αν είναι να γράψω για κανένα συγκρότημα…:slight_smile:

Δε θα ήθελα να σε στεναχωρήσω αλλά δε θα σου το συνιστούσα γιατί υπάρχει η περίπτωση να κάνεις τον κόπο να γράψεις το άρθρο και για διάφορους λόγους να μην περαστεί στο site. Θα πάει τζάμπα όλος σου ο κόπος. Εκτός κι αν ενδιαφέρεσαι για μόνιμη συντάκτρια, κάτι το οποίο μπορούμε να συζητήσουμε μόνο μέσω e-mail στο ilias@rocking.gr.

Thanks για το ενδιαφέρον πάντως!

Εγώ ευχαριστώ! Θα στείλω!