Ραφιέρα για ΚΑΣΕΤΕΣ. Πουλάω

Το μικρό μπλίντιν αποχωρίστηκε τις κασέτες του και του’μεινε το έπιπλο το οποίο διατίθεται προς πώληση.

Φτιαγμένο από ξυλουργό από γερό ΘΡΑΣ ξύλο, σκυλί του πολέμου, κατασκευασμένο ειδικά για τη δουλειά.

Η ραφιέρα/θήκη χωρίζεται σε τρία κομμάτια και χωράνε από 150 κασέτες έκαστο. Συνολικά χωράει 450 κασέτες περίπου δηλαδή (βάλε +3 κασέτες σε κάθε ένα γιατί υπάρχουν και οι slim θήκες κλπ.)

οπτικά τα κομμάτια είναι έτσι:

Τα 2 πρώτα κομμάτια διαφέρουν μόνο στο χρώμα, κι έχουν διάσταση 81,5 x 39 cm. Στο τρίτο ο ξυλουργός ξέμεινε από ΘΡΑΣ ξύλο και το έφτιαξε χωρίς “ταβάνι” και “βάση”, και η διάστασή του είναι 81,5 x 36,5 cm.

Εγώ τα είχα το ένα πάνω στο άλλο και η συνολική διάσταση της ραφιέρας έβγαινε 81,5 x 114,5 cm.

(στη φωτό δε φαίνονται τα 2 τελευταία ράφια κάτω-κάτω)

Τα πουλάω είτε όλα μαζί, είτε κομμάτι-κομμάτι.

Τα 2 πρώτα κομμάτια τα δίνω από 30 ευρώ, το “μικρό” 20.
Όλο μαζί 80.

Λόγω όγκου, δυστυχώς προτάσεις μόνο από Αθήνα.

ΦΤΟΥ ΣΟΥ.

Και πολύ ΘΡΑΣ αγγελία έτσι ?

[SPOILER]Πωω ρε και τί απέγιναν αι κασέται ? :([/SPOILER]

Οι πιο πολλές πήγαν ανακύκλωση. Κράτησα μόνο τις ΣΩΣΤΕΣ, αλλά πλέον δε χρειάζεται έπιπλο, βολεύομαι και με παπουτσόκουτο και σταματήστε να σπαμάρετε στη θρεντάρα μου κι αφήστε να κάνουμε καμιά ΜΠΙΖΝΑ. :blues:

αυτα τα μαιδεν στο 3ο ραφι μπουτλεγκς ειναι ετσι;

προσφορά για τον φέηκ, μαζί με τη ραφιέρα δώρο κασέτα ΜΕΗΝΤΕΝ ΛΑΙΒ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ '95.
Ψήστο.

ελα μονο τα μαιδεν.
ψηστο.

αυτο λεμε έτσι;
1995-10-14 Athens - VHS - Audience
και αυτο το setlist:

Sorry, my bad.

Μιλάμε για ΜΕΗΝΤΕΝ ΛΑΙΒ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 13.1.1996
με αυτό το τρακλίστ:

[SPOILER][ul]
[li]Aftermath
[/li][li]Sign of the Cross
[/li][li]2 minutes to midnight
[/li][li]the Edge of Darkness
[/li][li]Fear of the Dark
[/li][li]The Clairvoyant
[/li][li]the Number of the Beast
[/li][li]Hallowed be thy name
[/li][li]the Trooper
[/li][/ul]

[SPOILER]Φανταστική επαγγελματική ηχογράφηση από κασετοφωνάκι περασμένο στη ζούλα κρυμμένο στα παπάρια ενός φίλου μου. Διατίθεται σε καταπληκτικό χειροποίητο ξύλινο box set-ραφιέρα προς 80 ευρώ. Και άσε τους Morbid Angel να κλαίνε. :blues:[/SPOILER]
[/SPOILER]

Ακούγεται ή παπάρια (του φίλου σου);

Αν ναι, i raise the bid άνευ ραφιέρας.

ντεν τελει ραφια

Ρε τι είστε σεις οι μεηντενάδες!!!

Λοιπόν, όποιος ενδιαφέρεται για τη ραφιέρα

[SPOILER]στέλνει πμ ή ποστάρει[/SPOILER]

όποιος ενδιαφέρεται για μπούτλεγκς μέηντεν

[SPOILER][/SPOILER]

καλα σου λεει eNick.

[I]όποιος ενδιαφέρεται για μπούτλεγκς μέηντεν

[SPOILER][/SPOILER][/I]

Δεν φτάνει που κάνουμε bump και έμμεση διαφήμιση στην πραμάτεια σου, μας τη λες κι από πάνω. [-X

[SPOILER][B][SIZE=“4”]ΠΑΝΤΟΥ MAIDEN ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!!![/SIZE][/B][/SPOILER]

Bump.

Το καφετί πάνω-πάνω στη φωτό έκλεισε σε μερακλή ΘΡΑΣ χρήστη, μας μένει το κιτρινωπό σετάκι.
30 το μεγάλο, 20 το μικρό, 50 όλο μαζί για να βάζεις μέχρι 300 τίμιες ΘΡΑΣ κασέτες με ζωγραφιστό με στιλό bic ΚRΣΑΤΟR logo στη ράχη.

δωσε τα bootlegs

το χαλακι απο πισω ποσο παει?:lol::smiley:

το χαλί είναι δώρο :slight_smile:

Άψογη η ραφιέρα, ό,τι πρέπει για μας τους κασετολάγνους πρωτοντεμάκηδες :thumbup:

:lol2::lol2: Ρε έχω μισή ώρα τουλάχιστον και γελάω με τούτο το υπερέπος. Οπότε μπαμπ. 15 χρόνια μετά γιατί όχι. Δεν είμαι καθυστερημένο, απλώς θέλω να μάθω τι απόγινε η ραφιέρα.