Βρήκα ένα γατάκι στα σκουπίδια

Κάτασπρο, γαλανομάτικο, ζουμπουρλούδικο, φοβισμένο, αυτή τη στιγμή ουρλιάζει στη σκάλα του σπιτιού μου. 90% δεν μπορώ να το κρατήσω.
Κάποιος…?!:frowning:
Κανείς…?:(:frowning:

Σόρυ δεν ήξερα που να το ποστάρω και μου φάνηκε χαζό να μπει στις αγγελίες…

πω ρε πουστη ποσο θα θελα αλλο ενα… αλλα μου ειναι πολυ δυσκολο.εχω πηξει στα γατακια τελευταια…

(καποια μερα θα παρω κ εγω το ροντβαιλερ που ονειρευομαι…)

Στην Αθήνα είσαι ε?Μήπως μπορείς να πας καμιά βόλτα μέχρι το Γαλαξίδι για κανέναν καφέ να το αφήσεις στο πατρικό της μάνας μου?Έχουν πολλά εκεί,θα καλοπεράσει

Αν με διαβεβαιώσεις ότι θα καλοπεράσει, πάω…
τέλος πάντων, τώρα θα υποστεί πλύσιμο, ξεψείριασμα, όλα αυτά τα κακά του πολιτισμού μας :stuck_out_tongue:

Κοίτα,δεν σου διαβεβαιώνω ότι θα έχει σπιτική ζωή,πλύσιμο μια φορά την βδομάδα και χαϊδέματα από ανθρώπους,και γενικά την ζωή που θα είχε στην πόλη…

Θα έχει παρέα καμιά 4-5 γάτες τουλάχιστον,θα είναι ελεύθερη να τρέχει σε μια τεράστια αυλή (1 στρέμμα +4 το χωράφι χοντρικά) και γενικά στην γειτονιά,και θα έχει ένα πιάτο φαΐ και νερό σίγουρα…

και αρκετούς υποψήφιους μνηστήρες για να εκπληρώσει το χρέος της στο γένος :roll:

στειλε μια φοτο ρε συ να το δω.

Θα ανεβάσω πικς αύριο, η αλήθεια είναι πως έχω καθυστερήσει κάπως την αναζήτηση ανάδοχης οικογένειας :smiley:

Λοιπόν, το είδε η μητέρα μου (ο βασικός λόγος που δεν θα μπορούσα να το κρατήσω).
Το είδε και αφ’υψηλού, γιατί είναι κι 1.75 άνθρωπος.
Αποφάσισε ότι είναι γάτος σλάβος κι έχει περάσει την τελευταία ώρα να του ψάχνει όνομα - παρολίγον να ονομαστεί Γκόρκυ το ζωντανό \μ/

Μάλλον κατοχυρώνεται υπούλως το γατί, το βλέπω, έρχεται :stuck_out_tongue:
Επιτέλους θα γίνω μάνα.

αυτο με τις μαναδες ειναι πολυ κουλο. εγω ειχα ενα γατακι 2 μηνες στα κρυφα και της το ειπα με χιλια ζορια. οταν το ειδε, το κρατησε (ε, με βολευε να γινει και αυτο αλλιως σιγα μην της το αφηνα) και τωρα ειναι πρωτα μανα αυτουνου και μετα δικια μου… :lol:

Mοιάζει λίγο σοβαρός γιατί για να ποζάρει έπρεπε να του κάνω κεφαλοκλείδωμα, αλλά μην ψαρώνετε:p

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Α το μαλακιστήρι, πανέμορφο είναι. :razz:

Ας του βρει κάποιος ένα σπιτικό! :cry:

Ασε, το κρατάω:roll:

Χαχα, περίμενες απλά να επιβεβαιώσουμε πόσο όμορφο είναι? :stuck_out_tongue: Να αλλάξω τον τίτλο του θρεντ σε “Δείτε τι Γαμάτο Γατί Βρήκα”?

Αν το κρατήσεις τελικά να το προσέχεις. Ξέρω, και γω γάτα έχω, και μένα η μάνα μου δε ψηνόταν στην αρχή, αλλά… πάνε 5 χρόνια πλέον! 8)

Μπράβο Almighty 8)

ψυχη μου

τι πλασμα ειναι αυτο ρε

μονο εμενα με τρομαζει ?

τσουκ

Μανάρι. Και γαμώ τις αυτάρες! Πώς θα το πεις? :stuck_out_tongue:

Ωραία χέρια Almighty (πάντα τα προσέχω)

πέσιμο

σταντέ

Μόνο σε μένα μοιάζει με τον…

[SPOILER][/SPOILER]

?