Ποστάρετε Φωτογραφίες από τα Ζωάκια σας!

ποια αυλη ρε? στα ιλισια?
στην ταρατσα το εχω

ε συγνώμη. που να ξέρω που μένεις…

κατά τα άλλα δεν εχω φωτογραφική να σας δείξω τον γάτο μου όταν του βάζεις φαγητό. απο την μια πεινάει, απο την άλλη βλέπει το πόδι και θέλει να τριφτεί. μιλάμε για μερικά δευτερόλεπτα παθαίνει κοκομπλοκο το γατί . δεν ξέρει τι να κάνει

Το φανταζομαι, γιατι μου εχει τυχει με γατί κι εμενα. Λυση: το χαιδευεις πριν το φαγητο να χορτασει χαδι το ζωντανο!

http://youtu.be/8fwXeBCMrT4

Η προκομμενη γατα μου μού εφερε χτες αλλο δωρο, αυτη τη φορα (πρωην) πετουμενο. Αναρωτιεμαι τι να κανει το πουλι του hokam!!

[COLOR=“White”]_____[/COLOR]

Τι με κανεις κουόουτ, Deckard? Ξέρεις εσυ τι κανει το πουλί του hokam; Άμα ειναι ζωντανό ή ψόφιο;
:wink:

κυκλοφορούν κάτι φήμες από στόμα σε στόμα πάντως

Πουλί… στόμα… Δε μας τα λες καλα! Θα μας παρεξηγήσουν!!! :roll:

Ε το γαμησες και ψοφησε.

Hokam, αυτο ειχε ΠΟΛΛΗ πλάκα!!! Νά σαι καλα!! Και συ και το πουλί σου!! χαχαχα!!

Βλαμμενη μας βγηκε και αυτη μωρε?

Πλακωσανε τωρα όλοι οι ζηλιαρηδες, Theron και Xemnas, και λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του. Ας είχατε κι εσείς πουλιά, μάγκες, να ρωταγα και για τα δικά σας. :smiley: (ευτυχώς που δε διαβάζουν τα Off topic οι επισκέπτες. Αμφιβάλλω αν θα αποφάσιζαν μετά κάποιοι να κάνουν εγγραφη!)

Μπορεί να σου έστελναν φωτογραφίες από τα πουλιά τους.

προσοχή μόνο με το resize

Η γατουλα μου πάντως θα εκτιμούσε το ίδιο το ζωντανό. Θα σου περιέγραφα τι του κανει μέχρι να το σκοτώσει, αλλά είμαστε σε φόρουμ και κινδυνευω να χαρακτηριστω χυδαια, γιατι θα το πάρετε στραβά, σας ξέρω τωρα πώς σκεφτεστε μερικοί. :youwish:

Κρατιέμαι και δεν κανω πλάκα με το resize, που μόλις είδα. Πώς κρατιέμαι, ένας Θεός το ξέρει… :-DDDD

Τον βρήκαμε χθες βράδυ όταν γυρνούσαμε στα σπίτια μας μαζί με έναν φίλο. Κλασσικά με ακολούθησε 300-400 μέτρα μέχρι το σπίτι, έκατσα και έπαιζα μαζί του κανένα 20λεπτο. Τέτοια χαρά από αδέσποτο σε άγνωστο άνθρωπο μάλλον δεν έχω ξαναδεί. Όταν έφυγα και έκλεισα την πόρτα της οικοδομής καθόταν απ 'έξω και με κοιτούσε με την παρακάτω φάτσα και κουνούσε την ουρά του πέρα-δώθε. Με συγκίνησε βραδιάτικα… πραγματικά μακάρι να μπορούσα να τον πάρω σπίτι…

ωραίος. σκύλος με έχει ακολουθήσει 6 χιλιόμετρα στη λαρισα παλιότερα!! συνέχεια έλεγα, “ε τωρα θα σταματήσει”. αλλά οχι. βασικά ένιωσα κάπως γιατί δεν ήξερα αν και πως γύρισε. αν ειχε να γυρίσει. ήταν και δεν ήταν σπιτιού

Ρίτσης

H Νεφέλη μου…

κι αυτόν εδώ τον βρήκα τα Χριστούγεννα σε πάρκο, μόνο του με σπασμένο πόδι. Του έβαλα γύψο, τον έχω σπίτι μου και αναζητούμε μια οικογένεια να τον αγαπήσει και να τον υιοθετήσει… Όποιος/α ενδιαφερεται μ’ ενημερώνει…