Χαιρετώ τα πλήθη

Φανατικός αναγνώστης του φόρουμ, αλλά με το διάβασμα μάλλον ψιλοξεχνάω να γράψω κιόλας… Anyway, καλώς σας βρήκα και καλές κλωτσομπ…εμμ, σόρρυ, πιο κόσμια: καλές λογομαχίες να χουμε!

Μωρ ίνφο ον δε γουαίυ!

ελπίζω να είσαι ελιτιστής, αντιδραστικός και τέτοια, γιατί το φόρουμ σε φάσεις γίνεται λίγο μονότονο =P~

welcome

καλως ηρθες και απο μενα και να ακους burzum αλλιως δεν μας κανεις!:stuck_out_tongue:

Kαλωσήρθες!Και ωραίο αβαταρ:wink:

Εδω κοιτα καλωσορισμα…Τστστστσ
Αλο χο μορα φιλε!Καλη διασκεδαση![SPOILER]ΑΚΟΥΣ DOORS ΡΕ;:lol:[/SPOILER]

Γειά σου Φεγγαρόπαιδο, διαπιστευτήριο καλού γούστου στη μουσική το άβατάρ σου.

Ακούω Burzum ωρέ! Αν και γενικά έχω θέμα με τα brutal φωνητικά(σε λίγες περιπτώσεις την παλεύω) ο Varg εγκρίνεται! Εσύ ο billrocki δεν ξέρω για τι πόρτες μου λες, αλλά κάτι θα γίνει και μ’ αυτό! :stuck_out_tongue:

Ινκόμινγκ γούστα:Fates Warning, Dream Theater, Queensryche, Rush, Crimson Glory, Heir Apparent, Sanctuary, Savatage, Judas Priest, Iron Maiden, Danzig, Paradise Lost, Sisters of Mercy, Smiths, Deep Purple, Whitesnake, Dokken για να αναφέρω μερικές μπάντες και να κατατοπίσω κάπως. Επίσης γουστάρω γενικά ότι classic rock υπάρχει(ναι, ΚΑΙ Doors!) και γενικά μπορώ να ακούσω πολλά είδη. Μόνο μη μου φέρετε κάνα Κιάμο γιατί σκοτώνω.:lol:

Ουφ. Ξαλάφρωσα για τώρα.

εισαι αδερφος και καλωσηρθες.Τελειος παρα Θιατερ

ΓΑΜΑΤΟΣ !

Τετοια μελη χρειαζεται το φορουμ ρεεε !

Heir Paparent λέω εγώ

φιλε η ειρωνεια σου κοβει σαν ξυραφι.

μπορώ να στη δανείσω για να κόψεις καμιά φλέβα, ημόσιοναλ μπόη

με αυτό το αβαταρ και με Heir Apparent έγινες κιολας η συμπάθεια μου. 8)

Γουέλκαμ μπου!!!

Savatage δεν χρειάζεται κάτι άλλο!!!

σε λατρεψα ηδη(νοτ ιν α γκει γουει)…καλως ηρθες!

ΓΑΜΑΤΟΣ !

Τετοια μελη χρειαζεται το φορουμ ρεεε !

edit: πφφ, τώρα πρόσεξα ότι δε σ’αρέσει ο κιάμος. :confused:
τεσπα, και οι smiths μου κάνουν. :):!:

Φύγε ρε παλιοχιπστέρι, τούτος είναι μέταλλο.

έντιτ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ χόρρορ ΦΕΗΛ

ακούει όμως smiths. ο σπόρος υπάρχει ήδη.
θα περιμένω να εκκολαφθεί και τότε θα επιστρέψω. :):!:

εσείς οι δύο τόσα κοινά έχετε, Chelsea, δημοσιογραφία, γιατί δε τα πάτε καλά μεταξύ σας βρε?

μαζι δεν κανουν και χωρια δεν μπορουνε