Αγαπάμε #4

ο geodude είναι απλά το next top thing

στο Tι προτεινετε/συστηνετε απο …
απαντησε για τα ποστ no13,17,34 και συνεχιζει , τωρα ειμαστε στο 1261

είναι μεγάλος θεούλης8)
τρομάζω στη σκέψη (δίνω ένα ποσοστό 0,00005%) να είναι ριαλ8O8O8O

να ξέρεις πάντως ότι αν δεν είναι εσύ θα τον έχεις φάει

με συγκινείς :cry:

οκ χαίρομαι. Το περίμενα πως κατά βάθος ένας MANΟΓΟΥΟΡΑΣ συγκινειται τόσο εύκολα

Δεν γράφει πουθενά στο προφίλ του ότι ακούει Manowar!!8)

Γιατί βρε παιδιά πρέπει σώνει και καλά ο άνθρωπος να’ναι φέηκ;;

δε γίνεται αυτό το πράγμα να είναι ριαλ.ΔΕΝ!!!

Τί έκανε;; Το λέω γιατί τελευταία δεν παρακολουθώ και πολύ…

τσέκαρε απλά το thread με τις δημοσκοπήσεις :stuck_out_tongue:

το review μου λοιπόν της συναυλίας, έχει ως εξής:

ΟΙ ΜΠΑΝΤΕΣ, ΣΑΝ ΜΠΑΝΤΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΛΠ

Firewind: απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ
Opeth: μέτριοι κάτω απο τον ήλιο.τους έχω δει και καλύτερα.ισως να φταίειε που δεν ειναι φεστιβαλική μπάντα -για τα γούστα μου-, ίσως οτι έπαιξαν νωρίς,δε ξέρω. δεν είχαν καιτονήχο με το μέρος τους
Whitesnake: πρώτη φορά βλέπω τον coverdale σε τέτοια φόρμα. με έκανε να σκέφτομαι μήπως παίζει Playback. μπράβο τους!!!3η φορά που τους βλέπω και ομολοώ ότι για πρώτη φορά με αφήσαν με ανοιχτό το στόμα.
Judas Priest: δώσανε ρ εσιτάλ…ότι και να πω είναι ίγο. ο νέος είανι ωραίος κ δεν φάνηκε διαφορά στη σκηνή με τον Κ.Κ. κ χαίρομαι γιαυτό γιατί αφού έγινε αναγκαστική εσωτερική αλλαγή και ο Κ.Κ. είναι αναντικατάστατος όπως κ ν το κάνουμε, απόδοσε τρομερά με αξιοπρέπεια τα κομμάτια.η μόνη μου ένσταση είναι στο Painkiller που δεν άκουγα καθόλου τη δεύτερη κιθάρα. τη χαμηλώσανε επίτηδες γ ν μην μπουκώσει ο ήχος;είχε τεχνικό πρόβλημα; (αν κ λίγο δύσκολο αφού στα υπόλοιπα ήταν σπαθί) δε ξέρω… ο καραφλός επίσης βρέθηκε σε τρομερή μερά και ειλικρινά δεν περίμενα να τον ακούσω να ερμηνεύει (δεδομένου της ηλικίας,των απαιτήσεων των κομματιών κπ) τόσο μα τόσο καταπληκτικό. όλη η μπάντα έδωσε ρεσιτάλ!!η καλύτερή τουε εμφάνιση (και αυτών) για εμένα κ χαίρομαι που ήμουν μέρος αυτής της συναυλίας.

ΑΡΝΗΤΙΚΑ

  1. ο στενός χώρος για να μπει κανείς κ ο συνοσιτισμός στο βγες απο την είσοδο
  2. το παρκιν κ το φευγα μετα τη συναυία που ήταν θάνατος
  3. το πρόγραμμα είχε συγκεκριμμένες ώρες που ξεκίναγαν τα συγκροτήματα κάτι που δεν τηρήθηκε και οι μπάντες βγήκαν όλες νωρίτερα, με αποτέλεσμα να χάσω τους karma και τους μισούς firewind. γιατί;δεν πλήρωσα για αυτές τις μπάντες;άλο να το έκανα απο επιλογή μου. αλά αφού λες τότε ξεκινάει η ΄ταδε μπάντα και εγώ θέλω να τη δω αλλά δουεύω κ κανονίζω μήπως φύγω νωρίτερα κλπ γ ν προλάβω κ κάνεις όλα αυτά κ στο τέλος πας κ βλέπεις τη μπάντα που ήθελες να κατεβαίνει απο το σανίδι, είναι άδικο. απο την ίδια εταιρία το ίδι ο θέμα υπήρχε και στους deep purple με τον βασίλη, όπου έφτασα στο παρα πέντε και είχα χάσει τα 3 πρώτα κομμάτια του μπιλάρα.
  4. η σκηνή, ήθελε λίγο ύψωμα ώστε να εξυπηρετεί κ εμας τους πιο κοντούς για΄τι όπου κ να καθήσω, θα έχω πάντα κάποιον ψηότερο μπροστά μου να μου κόβει τη θέα στη σκηνή.
  5. οι σεκιουριτάδες που είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ καθως έδερναν κόσμο που προσπαθούσε να μπει μέσα για τον α ή β λόγο. μπορόυσαν απλά να το σαταματήσουν αυτό χωρίς ξύλο γιατί αυτοί είναι ντουλάπες κ καλύτερα να τα βάζουν με όσους είναι στα μέτρα τους
  6. στο εισηήριο δεν είδα πουθενά να γράφει οτι απαγορεύεται να φέρω νερό και μπύρα στη συναυλία, κάτι που απαγορεύτηκε απο τους σεκιουριτάδες. γιατί; με ρωτήσαν αν μου περισεύουν 4 ευρώ να πάρω ένα ποτήρι μπύρα ενώ μπορώ με 4 ευρώ να πάρω τρεις 500Ml; στο ροκγουεϊβ δεν αντιμετώπισα ποτέ τέτοιο θέμα, ούτε στο σόνισφιρ ούτε σε άλλη συναυλία άλλης διοργανότριας.
  7. η τιμή που ήταν τσιμπημένη για την εποχή μας αν αναλογιστεί κανείς πως στο ρόκγουεϊβ τους είχαμε δει το 2009 με 45 ευρώ (αν θυμάμαι καλά) κ περισσότερες μπάντες.

καλή απόλαυση 8)

Χαχαχα ναι…απάντησα σ’ένα θρεντ του προχθες, στο ‘‘Tarja[B]vs[/B]Anneke(αντί για Anette…)’’ :lol:…στο οποίο συγκρίναμε τις τραγουδίστριες των Nightwish!! Xε χε…

Μαρέσει, επίσης, που γράφει ένα κατεβατό τα θετικά και άλλο ένα τα αρνητικά της συναυλίας :lol:

[SPOILER]Ντάξει δε μου προκαλεί τόσο εντύπωση…το παιδί είναι real ! (ε μην τον πάρουμε και στον λαιμό μας τον άνθρωπο…κρίμα είναι!)[/SPOILER]

και εγώ για real τον νιώθω
συγκίνηση

αρνούμαι να το πιστέψω[-X

ΕΣΥ θα τον ‘‘στείλεις’’:!:

ας μην τον γρουσουζεύουμε παιδιά
ο καιρός θα δείξει αν είναι real ή fake

anexitilos μονο, τον λατρεφσα
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=20864

ξαναχτυπησε

http://rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1184914&postcount=150

KEN. Παράφορα.