Ζητούνται Άτομα Για Παραγγελία

Πρόσφατα η Underground Symphony επανακυκλοφόρησε το ντεμπούτο των Adramelch
( http://www.metal-archives.com/albums/Adramelch/Irae_Melanox/4134 )
το πήρα χαμπάρι χθες και επειδή ψήνομαι να το αγοράσω, αλλά κοίταξα στο ebay της σελίδας της και είχε μεταφορικά 7 ευρώ για 1 κομμάτι. Σκέφτηκα μήπως ψηθούν κι άλλοι να βρουμε κάνα καλό site να κάνουμε ομαδική παραγγελία μπας και μας έρθει πιο φθηνά.

http://www.undergroundsymphony.it/store/shipping.php?osCsid=47356d76a5b9dacebc57b038276c67a1

Σύμφωνα με αυτό εδώ, αν κατάλαβα καλά αν παραγγείλουμε εώς και 18 CD τα μεταφόρικα είναι ίδια?
Εγώ θέλω επίσης το 2o Αdramelch και το Debut Doomsword. (edit : τα οποία δεν έχει ακόμα…)
Anyone else?

Ρώτησα τον τύπο για το πως δουλεύει το πράγμα με τα ταχυδρομικά τέλη και μου απάντησε :

Hello,

thank you very much for your message.

Shipping cost in Europe is always 7 Euro and it’s valid for order of 1 of 100 CD’s…

Shipping cost for LP vinyls is higher and depend on the number of vinyls included in the order.

I ship the parcels by registered airmail. The maximum weight accepted by Italian Post for registered airmail is 2,00 Kg. so the total weight of the order is more than 2,00 Kg. I will send more than 1 parcel.

In the Easter period I offered to my customers one free CD (to be chosen between the CD’s priced 10,99 Euro) for every 5 CD’s bought (excluding CD singles). This offer is still valid for new customers.

Best regards

βασικά δεν καταλαβαίνω 100% εννοεί. Μπορεί κάποιος να πει τι κατάλαβε?
Εγώ πιστεύω εννοεί πως “είτε αγοράσεις ένα είτε 100, πληρώνεις 7 ευρώ”.

Το παρακάτω όμως δεν κατάλαβα πολύ καλά :
[B]
I ship the parcels by registered airmail. The maximum weight accepted by Italian Post for registered airmail is 2,00 Kg. so the total weight of the order is more than 2,00 Kg. I will send more than 1 parcel. [/B]

καμια βολτα απο κεντρο εκανες ? μπορει να το πετυχεις εκει, οι επανεκδοσεις του δεν ειναι πια και ΤΟΣΟ σπανιες. εκτος αν ψαχνεις την συγκεκριμενη εκδοση…

ή το αλλο που μπορεις να κανεις ειναι να αγορασεις κανα δυο σιντακια ακομα μονος σου απο τον τυπο για να σουρθει καλυτερα σαν συνολο. εγω κοιταξα μηπως υπαρχει τπτ που να θελω για να βοηθησω, αλλα τπτ…

Καλά και γω έτσι όπως το βλέπω μόνος μου θα παραγγείλω. Απλά περιμένω να γεμίσω την κάρτα (και θα πάρει κάνα δίμηνο).
Ευχαριστώ πάντως για την απόπειρα βοήθειας :stuck_out_tongue: