Πειρατές της Καραϊβικής

αυτη η κιρα εκτος του οτι ειναι ασχημη, ειναι πολυ νευροσπαστη και κοκκαλιαρα και μαλλον λιγακι καθυστερημενη. για να μην πω οτι ειναι ασχετη ηθοποιος…

Ενταξει γουστα ειναι αυτα αλλα εμενα μου αρεσει τρελααα!:stuck_out_tongue: :smiley:

Δεν εχεις δει ουτε φωτο της, ουτε συνεντευξη της, ουτε ταινια της. Δεν παιζει.#-o :-s

Ela re padia, min topsaxnetai, avyzh einai apla!:stuck_out_tongue:

Οτι ειναι αβυζη ειναι.Δειτε τον Αρθουρο στη σκηνη που βγαινει να πολεμησει με τους επαναστατες.Φοραει ενα κολλητο πραγμα κ πραγματικα δεν το χει η κοπελα.
Κατα τ’αλλα ειναι θεα.

E kanei mia plastikh more…:lol: :stuck_out_tongue:

Το ότι είναι άβυζη τώρα πια στο hollywood είναι τιμή. Δεν υπάρχει ούτε μία που να μην τα έχει παραφουσκώσει με σιλικόνες και τέτοια. Εδώ ακόμα και όποια ελληνίδα βγαίνει για 5 λεπτά στην tv το κάνει.
Γενικά, μια γυναίκα πρέπει να έχει ατέλειες, το τέλειο είναι πολύ ψεύτικο και με ξενερώνει.

Symfwnw my friend! To idio lew ka iegw otan mou lene gia tin Pamela. Ta paraexei ola plastika!:wink:

εκτος απο συνεντευξη τα αλλα 2 δυστυχως τα’χω δει.

Σαν γυναικα δεν μ’αρεσει, πολυ κρυοκωλη δειχνει και σαν ηθοποιος δηλαδη. Η μαυρη μ’αρεσε πολυ περισσοτερο.

Γυναικα χωρις βυζι,σπιτι χωρις μπαλκονι…:stuck_out_tongue:

Υπαρχουν και οι κηποι.:stuck_out_tongue:

Ναι,με…κουρεμενο το γκαζον παντα!:stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: :smiley: 8)

Συμφωνώ 100%. Το 2 αν και δεν ήταν κάτι το τρομερό είχε νέους χαρακτήρες, πλοκή, σενάριο κτλ κτλ. Τώρα έγινε μια αρπαχτή με ακριβώς την ίδια ιστορία. Πραγματικά πολύ βαρετή. Βέβαια το καναπεδάκι και η άπλα στο καταπληκτικό θερινό του Village θα με κάνει να πάω σε πολλές παπαριές το καλοκαίρι. 8)

Δεν εχω παει ακομα γμτ.
Λεει τοσο πολυ?Το εισιτηριο ειναι κανονικο ή πιο ακριβο?

Ταινιαρα το ‘‘Τέλος του Κόσμου’’. Μεστή ταινία με περιπέτεια και συναίσθημα, νόημα και ύφος.

ένα έχω να πω… Μια μέρα κάθε δέκα χρόνια…και δέχτηκε…

Κ εγω ενα εχω να πω…Τι γκαντεμης.

Αντρες σεναριογραφοι παιδι μου, τι περιμενεις…Νομιζουν…:stuck_out_tongue:

Καλή ταινιούλα αλλά δεν είχα δει το 2… :roll: