ΠΟΝΑΕΙ Η ΠΕΡΙΤΟΜΗ????

προσφατα γνωρισα εραστη ο οποιος μου απαγορευσε το σεξ γιατι θεωρει το αποτετοιο του μεγαλης αξιας, λογω του οτι εχει κανει περιτομη… οταν προσπαθησα να μαθω περισσοτερες λεπτομερειες για το θεμα, εκοψε τη συζητηση εχοντας μορφασμο πονου στο προσωπο του… αντρες του φορουμ, λυστε μου την απορια… ποναει η περιτομη? εχει καλυτερα οπτικα αποτελεσματα απο το κοινο πουλι? τι πρεπει να κανω για να το αποκτησω…

Δεν έχω κάνει ακόμα περιτομή, αλλά υποθέτω ότι οι άνδρες με περιτομή πονάνε περισσότερο τις γυναίκες…

μηπως να αλλαξω στυλ??? ποιος εχει κανει περιτομη απο εδω μεσα??? για αυτο δεν μου το εδινε… το καθικι… φοβηθηκε μην το χασει στην αβυσσο… :lol:

Τον δίνεις ή τον παίρνεις

Μενέλαος Λουντέμης - Αριθμός αβύσσου 0

Dear Chk…Αν έχει περάσει λίγος καιρός από τότε που ο εραστής (?) σου έκανε την επέμβαση, τότε ναι…θα πονάει. Αν όμως έχει περάσει αρκετός τότε κάποιος δε σου τα λέει και πολύ καλά τα πράγματα… 8)
(σημ.: Κοίτα τι κάθομαι και γράφω πρωινιάτικα… :!: )

Και συ που το ξερς ρε φιλαρακι ???

Nice Topic . grats se olous =D> =D>

Μόλις κάνει και ο cοzy περιτομή στα αυτιά του να ξεβουλώσουν, τότε θα του επιτραπεί να έχει άποψη και για άλλα θέματα… :lol: :lol: :lol:

σωστός ο Cozy . τώρα όσο για τα οπτικά αποτελέσματα, chk_chillin , είναι ανάλογα με το άτομο , μπορει να σ αρεσει περισσότερο μπορει και όχι…!!! :smiley: πάντως αρκετοί γιατροί προτείνουν περιτομή , γιατί είναι καλή από άποψη υγείας και καθαριότητας .τέλος , αποκλίει την περίπτωση πρόωρης εκσπερμάτωσης ! αυτά απο μένα !! :wink:

υ.γ. πω , πω …συζήτηση για τον που**ο πιασαμε !!! :lol:

Κάτσε καλά εσύ… Μην πάς να μου τον διαφθείρεις…

Στην Τουρκία, κάνουν στα παιδιά περιτομή στα 5 [μην τύχει να ξεχάσουν την εμπειρία].
Μαζεύονται ή σε ναό ή στο σπίτι του ιερέα [ή όπως λέγεται] και το βάζουν γυμνό μέσα στην μέση. Όταν ξαφνικά αρχίζουν να παίζουν δυνατά μουσική. Τότε το παιδί τρομάζει και [όπως λένε] δεν καταλαβαίνει πως του κόβουν το πετσάκι.
Πληροφορίες για παιδάκια που ευνουχίστηκαν καταλάθος, επειδή τρόμαξαν και κινήθηκαν θεωρούνται προς το παρών ανακριβής.
[size=1]Αυτά για την ώρα? μήπως να μιλήσουμε και για την κλειτοριδοτομή αργότερα; [/size] 8)

OMG !!!

[quote=“Guardian_of_the_blind”]

OMG !!![/quote]OMFG!!!

Και συνεχίζω με τις πληροφορίες που με κατακλύζουν.
Σε ένα διάλειμμα στο πρόγραμμα του Πανούση, έμαθα πως τα παλιά χρόνια [τότε] η περιτομή γινόταν με το στόμα?
:lol: :lol: :lol:

8O 8O 8O Εντάξει, τώρα μπορείς να σταματήσεις τις ανατριχιαστικές περιγραφές…
Πολύ Cannibal Corpse το τελευταίο!

Δεν μπορώ.
Δουλεύω το πρωί στις 7:30 και πρέπει κάποιον να πάρω μαζί μου στον τάκο.
8)

δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενα 90% των posts της chk_chillin εχει παντα κτ που να εχει σχεση με γαμησι…οχι οτι εχω κανα προβλημα,απλη παρατηρηση

Κοίτα μπορεί να είναι λίγω κακό αυτό που θα πώ άλλα ο πεινασμένος…

  (αν και με αυτή τη λογική και γω τα ίδια θα έπρεπε να γράψω... :lol:  :lol: )

Μπραβο σε ολους & ειδικα στην chk chilin για την εκκινηση του θεματος. Εκτος απο το γελασαμαν με την καρδια μας, ενημερωθηκαμαν σχετικως γιατι τυχαινει να μας ενδιαφερει…
“Ποπη, θα το κοψω!”

Ρωτήστε τον Φατούρο λέω εγώ.